663 Shares 4169 views

Bioepilyatsiya – jest skutecznym sposobem, aby utrzymać piękno swojej skóry

Bioepilyatsiya – jest to skuteczna metoda usuwania nadmiernego włosy na ciele. Nakłada się na skórę specjalnej substancji, które są przyklejone włosy. Po pewnym czasie zostaje ona usunięta, a wraz z nim, skóra pozbywa się wszystkich niepożądanej roślinności.

Jest to sugestia, że metoda ta jest nadal używany egipską urodę – królowa Nefertiti. Na korpusie włożyła specjalną masę lepkiej, dając jej czas do utwardzenia, a następnie wyrwał ją ze skóry wraz z włosami.

wosk Bioepilation (woskowanie)

Teraz, gdy używany jest lepka masa wosku. Metoda ta nazywana jest bioepilyatsii woskowanie (z angielskiego „woskowa”). Dla procedur stosowanych stałe na bazie wosku jest żywica sosna lub olej. Za najlepszą lepkość, plastyczność masy dodać olej – Lemon lub warzyw. Produkowane wosk w specjalnych kaset, które są ogrzewane w szczególnych grzejników. Temperatura kompozycji podłoża powinna wynosić od 38 do 42 stopni. Wosk nakłada się na skórę do wzrostu włosów. Podczas ekspozycji ogrzać kompozycję skóry nagrzewa otwiera porów i włosy są usuwane wraz z korzenia stosunkowo łatwo. Aby usunąć zużyty pasek papieru, który łamie wobec wzrostu włosów. Dodatki kauczukowe, umożliwiają dobre napełnienie łagodzenia skóry, więc sposób ten nie jest dostępny, w dowolnym miejscu. Proces ten odbywa się bioepilyatsiya głębokiego bikini i pod pachami. Pod koniec resztek wosku zabiegi są usuwane z powierzchni skóry za pomocą specjalnych olejów. W tym samym czasie, koją oczyszczenie skóry.

Przestrogi

Bioepilyatsiya – jest to jeden z najstarszych sposobów przynieść wygląd skóry w idealnym stanie. Według źródeł historycznych, Kleopatra z wosku pszczelego pozbyć się niechcianych włosów, zrobił piękny jej skóra, gładka. Historia się zmienia, a ta metoda usuwania włosów, można powiedzieć, nie przeszedł żadnych zmian. Głównym działania – nanoszenie substancji na skórę i do usuwania ostrych ruchu w jej postaci zamrożonej. to bardzo skuteczna metoda, ale konieczne jest, aby dać ostrzeżenie dla tych, którzy cierpią z powodu żylaków, a także małych naczynek podskórnych. Ta metoda usuwania włosów to nie będzie działać.

Ponadto, jeśli już zdecydujesz się na tę procedurę, to lepiej wydać je w kabinie. Wyszkoleni specjaliści będą mogli to zrobić skutecznie, szybko i mniej boleśnie.

Nie jest konieczne, aby wykonać tę bardzo często bioepilyatsiyu. Może wywołać komplikacje, wrastających włosków na skórze, zapalenie mieszków włosowych. Jeśli jednak trzeba było skonsultować się z kosmetyczki, nie starają się rozwiązać ten problem.

Trzy rodzaje woskowania

Istnieją trzy rodzaje tego typu biepilyatsii: woskowanie zimnym woskiem, ciepłej lub gorącej. Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoją własną strukturę włosów, pewnego rodzaju skóry. Wosku różne temperatury dla różnych rodzajów skóry działa w odmienny sposób. Dla kogoś bardziej odpowiedniego na zimno woskowanie, a ktoś musi gorąco. Aby usunąć włosy na dużej powierzchni, przy użyciu wosku pszczelego. Aby zapobiec bodźce zapalne zastosowano kompozycję zawierającą wyciąg z rumianku. Bioepilyatsiya bikini wymaga specjalnego podejścia do leczenia tych miejscach wykorzystywanych kojący różowego wosku.

Preparat do procedury

Bioepilyatsiya – leczenie skóry, podczas którego wyeliminowano niechcianych włosków i martwe komórki naskórka. Specjaliści powinni spędzić dzień przed zabiegiem obierania. Bezpośrednio przed depilacji skóry leczonej talkiem, pomaga odtłuszczania i dezynfekcji powierzchni. Manipulacje te pomagają znacznie zmniejszyć ból. Skóra będzie wówczas znacznie bardziej miękki i piękny.

Bioepilyatsiya "shugaring"

Z tego typu wykorzystanie bioepilyatsii pasty cukrowej. Stąd nazwa – shugaring, od angielskiego słowa „cukier”. Co jest zawarte w tym produkcie shugaring? Stężony roztwór cukru z dodatkiem soku z cytryny, miód czasem dodawane. Bioepilyatsiya shugaring o rząd wielkości tańsza niż woskowanie, wiele osób woli tej metody. Aplikacja shugaring zalecane, gdy długość włosów jest nie mniejsza niż 6 mm. Panuje przekonanie, że ta metoda jest mniej wydajny, ale wciąż ma dużo zwolenników. Będziemy zrozumieć dlaczego.

plusy shugaring

Bioepilyatsiya – jest usuwanie niechcianych włosów, a dla wielu ważne jest, że w trakcie postępowania nie ma żadnych reakcji alergicznych. Metoda ta wykorzystuje tylko naturalne składniki bez dodatków chemicznych, a zatem, może być zalecane, nawet dla osób z wrażliwą skórą. Kompozycja nie przynosi żadnej szkody.

Równocześnie z tym usunięto nadmiar włosów, działa jako shugaring zarośli. Skóra jest oczyszczona, staje się zdrowsza i piękniejsza.

Duża ilość witamin zawartych w mieszaninie zmiękcza i odżywia skórę. Wygląd jest znacznie poprawiona, różne zapalenie wątroby i plamy stają się mniej widoczne.

Bioepilyatsiya shugaring całkowicie eliminuje możliwość poparzenia. Po stosowane na mieszanina jest wygodne temperatury.

Shugaring zapewnia długotrwały efekt. Włosy są usuwane wraz z korzenia. W celu przeprowadzenia takiej procedury nie wymaga często.

Metoda ta jest całkowicie bezpieczna pod względem higieny. Cukier, część jest w stanie zabić różne bakterie. W rezultacie groźba infekcji jest zredukowana do zera.

Shugaring przeciwwskazań do praktycznie żaden. Nie należy przeprowadzić procedurę tylko dla osób z uszkodzeniami skóry, a także u pacjentów z cukrzycą.

Ten bioepilyatsiya przeprowadzone bez trudu po zabiegu, mieszaniny pozostałości usuwa się ze skóry bardzo proste, zawartość cukru jest szybko rozpuszcza się w zwykły ciepłą wodą.

Wszystkie te typy bioepilyatsii bardzo skuteczne metody leczenia nie są tak skomplikowane, ale jest lepiej, jeśli są to gospodarstwa powierzyć doświadczonych profesjonalistów w salonach kosmetycznych, a Twoja skóra będzie świecić zdrowia i urody.