692 Shares 7423 views

Anton Gusiew: ex-członek „Dom-2” i odnoszący sukcesy biznesmen

Wielu fanów reality show „Dom-2” Anton Gusev został zapamiętany jako aktywny i pozytywny facet, który był w stanie dostać się do serca złośnicy Eugenia Feofilaktova. Wspólnie przyjrzyjmy się biografią tego młodego człowieka.


Dzieci i młodzież

Anton Gusiew – rodem z Moskwy. Urodził się 21 lipca 1989. Nasz bohater z zamożnej i wykształconej rodziny. Takich jak Anton, teraz nazywa kierunków. Po tym wszystkim, zawsze miał najlepsze zabawki i jakości odzież.

Gusiew, Jr. studiował na „cztery” i „pięć”. Brał udział w konkursach i amatorskich produkcjach teatralnych odbywających się w szkole. Kilka razy w tygodniu chłopiec poszedł do basenu. W liceum, rozwinął poważną pasję – boks.

Po otrzymaniu wykształcenie średnie, facet złożył papiery w Academy of Business. Jego wybór padł na wydziale ekonomii i zarządzania w przedsiębiorstwie. Anton naukę w liceum. Nawet wtedy, Gusiew, Jr postanowił się usamodzielnić i niezależną osobą.

Odmówił brać pieniądze od rodziców. W wolnym czasie facet był ekspertem w stołecznej agencji nieruchomości. Jego pensja miała wystarczająco na zakup żywności, odzieży, a płacić za dostęp do klubu fitness. W ciągu zaledwie kilku lat, Anton udało się wyciągnąć kształt i budować mięśnie.

Historia ekspozycji do „Dom-2”

Pod koniec grudnia 2011 roku, nasz bohater pojawił się na planie słynnego projektu. Anton wyraził sympatię dla jednej z górnego członu „Dom-2” – Margaret Agibalova. Nie odpowiedziała mu w zamian.

Młode Moskale nie rozpaczaj. On zwrócił się z powrotem do jasnej i ekscentrycznej blondynki Oksana Strunkin. Ich romans trwał tylko kilka tygodni. Zainteresował się inną dziewczyną – Eugene Feofilaktova. Drobna brunetka zerwane stosunki z Sashey Zadoynovym, co oznacza, że Anton miał szansę ją wygrać. I U Guseva wszystko się stało. On obdarzył piękne kwiaty, ułożone romantyczne kolacje. Wkrótce Anton Gusiew i Jewgienij Feofilaktova osiedlili się w oddzielnym pomieszczeniu. Wielu uczestników „Dom-2” zostały zapewnione, że ich związek się rozpadnie szybko. Ale są źle błędne.

Anton Gusiew: Ślub Zhenya

Nasz bohater miał ją ukochany po upływie 2 miesięcy od dnia ogłoszenia sam parę. Eugene przeniósł się do łez uzgodnione.

Triumf zaplanowano na 15 czerwca 2012 r. W tym dniu na miłośników luksusowych samochodów podjechał do rejestratora Gagarin. Następnie para, wraz ze swoimi gośćmi poszedł świętować ślub w restauracji na Majakowskiego.

W grudniu 2012 roku para zostali rodzicami Gusevs. Ich pierwsze dziecko urodziło – syna, który został nazwany Daniel. Przez jakiś czas chłopaki były nieobecne w projekcie. Byli na urlopie macierzyńskim. Aw czerwcu 2013, Anton, Eugene i dziecko Daniel pojawił się na „Dom-2”. Przybyciem została przygotowana przez dom ze wszystkimi udogodnieniami. Jednak to szczęśliwe życie Gusiew nie działa.

Młoda matka Zhenya stale atakowany przez pozostałych uczestników, Elina Camiri. W czerwcu 2013 roku doszło do walki między dziewczynami. Następnie Gusevs zdecydował się opuścić projekt zawsze.

udany biznes

Wszystko zaczęło się wraz z otwarciem sklepu odzieżowego on-line w 2013 roku. Kilka miesięcy później, firma zaczęła przynosić znaczne dochody. Następnie Jack i Anton postanowił otworzyć prawdziwy sklep. Wynajęli pokój w jednym z centrum handlowym stolicy. Gusevs oferowanie klientom produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Formuła ta była bardzo udana.

Teraz butiki marki GUSEVY otwarty w Moskwie, Petersburgu, Ufa, Krasnodar i kilkunastu innych miast w Rosji. Byli uczestnicy reality show sprzedajesz franczyzy, dostając od tej dobrej dochodu.

Anton Gusiew i jego żona Eugenia aktywnie korzystać z sieci społecznych. Małżonkowie przesyłać zdjęcia demonstrując swoją finansową samopoczucie. Byli członkowie „Dom-2” w stolicy często zjeść restauracje, dużo podróżują i są zaangażowane w zakupy. Anton prowadzi samochód Porsche. Ukochana żona 30 lat, dał śnieżnobiały Mercedes.

Gusevs nie zamierza na tym poprzestać. Oni planują zwiększyć liczbę swoich sklepów. Jest możliwe, że nie będzie butiki GUSEVY w niektórych krajach WNP.

Konkludując

Anton Gusiew – jasny, aktywni i zmotywowani młodzi ludzie. Nasz bohater można nazwać wzorowym ojcem rodziny i odnoszący sukcesy biznesmen. Życzymy Anton i jego wspaniałą rodzinę wszystkiego najlepszego!