110 Shares 5352 views

Centrum rekreacji „Rosyjski Dom” (Talmenka, Ałtaj): odpoczynek, ceny i recenzje

Malownicze i rozległe Ałtaj – to świetny ośrodek zdrowia Federacji Rosyjskiej, która przyciąga turystów jak magnes. Czyste powietrze, dziewiczej przyrody i pięknych jezior – to właśnie tacy ludzie jak w tym obszarze. Tutaj istnieje wiele rozrywki i zabawy dla wszystkich gustów. rejon Ałtaju oferuje nieograniczone i różnorodne możliwości dla podróżnych.


Na przestrzeni republiki istnieje ponad trzysta i komfortowe kompleksy hotelowe. Wśród ogromnej liczby ośrodków na szczególną uwagę zasługuje centrum rekreacji „Rosyjski Dom”. Ten kawałek raju, otoczony roślinnością. Na jego terenie można znaleźć wszelkiego rodzaju rozrywkę dla widzów dorosłych i dzieci.

Przegląd

Całoroczne centrum rekreacji „Rosyjski Dom” w Ałtaju znajduje się w strefie prirodoohranyaemoy – otoczony leśnym gąszczu pobliżu rzeki Chumysh. Na pięknym terenie, można zobaczyć drewniane rzeźby bohaterów rosyjskich bajek (Baba Jaga, Goblin, Mała Syrenka i wiele innych znaków).

Jest to wygodne i przyjemne wakacje z dziećmi, relaks, a duże firmy przeprowadzenia imprez firmowych. W pewnych porach roku organizowane fascynujący program. Większość turystów w miesiącach letnich, kiedy plaża jest otwarty: można pływać, opalać się, a w przerwach między wodą i opalanie zbieranie grzybów i jagód w lesie. Jest to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego i spokojnej, rodzinnej rozrywki.

warunki zakwaterowania

Stworzyć komfortowe warunki do życia w „Russian House”. Ośrodek rekreacyjny (Talmenka) może jednocześnie pomieścić do 144 osób w okresie letnim. Zakwaterowanie obejmuje kilka opcji noclegi – od komfortowych pokoi do indyjskiego tipi.

Z loży na kabinach

Indian wigwams są małe namiot z ogrzewania drewnem, WC i umywalką. Kabina prysznicowa znajduje się w innym budynku. Wszystkich jurty na terytorium cztery, a są one przeznaczone do zakwaterowania trzech osób. W zimie, dom jest ogrzewany drewnem.

domy murowane z osobnymi wejściami są przeznaczone dla 6 osób (dodatkowe łóżka są dostępne). Pokoje wyposażone są w nowoczesne meble i urządzenia. Posiada własną łazienkę.

Dom „Rosyjska wieś” zbudowany w latach od 2010 do 2014 roku. Wszystkie pokoje urządzone są w tradycyjnym stylu rosyjskim. Dostępne prysznice, lodówka i telewizor plazmowy.

domki drewniane (4 szt.). Goście mogą wybierać pomiędzy ogrzewane pokoje z łazienkami lub sezonowe pokoje ze wspólną łazienką.

Kabiny na statku „Love” są przeznaczone dla 17 osób (prysznic / WC, TV, łóżko). Jest tam sala taneczna, sala bilardowa i bar.

Trzypiętrowy hotel „Terem” na 26 osób. Na parterze znajduje się przytulna kominek świetlica. Są pokoje z łazienkami i bez.

Holiday „Fish” ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym.

Hut „Piotra Village” koncentruje się na drugą stronę rzeki. Mogą one zostać osiągnięte przez łódź w 15 minut. Idealny dla tych, którzy chcą poczuć się jak prawdziwy wieśniak i pobyt z dala od tętniącego życiem metropolii. Atmosfera tutaj jest absolutna cisza i spokój. Domy posiadają kuchenkę, więc zima będzie ciepła i przytulna. Wyposażenie, choć na ulicy, jak przystało na tego typu mieszkania. Komunikacja z bazą danych odbywa się drogą radiową.

Każdego roku wiosną i jesienią oferuje zniżki centrum rekreacji „Rosyjski Dom”. Ceny zaczynają się od znaku w 1800 str. / Dzień na osobę. Opłata zawiera zbilansowaną dietę oraz główne programy rekreacyjne. Jeśli zamierzasz trzymać konferencji biznesowych lub ważne wydarzenie, koszt jest omawiane indywidualnie z administratorem.

układ zasilania

Holiday Village „Rosyjski Dom” oferuje kompleksowe odżywianie. Teren posiada własne podwórko, więc większość produktów pochodzi stamtąd, w tym mięsa i drobiu. Menu strajk różnorodność, smak i zastosowanie.

Kucharze przygotowują ekskluzywne dania tradycyjnej kuchni rosyjskiej. Dla młodszych gości oddzielić diety. Organizowane pikniki na świeżym powietrzu: będzie służył oszałamiająco pyszne grillowane mięso na grilla, zupa rybna i wiele innych przysmaków. Dopuszcza się również przygotowywać artykuły spożywcze.

linia brzegowa

Plaża sezon zaczyna się w czerwcu i trwa do miesiąca października. Centrum rekreacji „Rosyjski Dom” nie jest daleko od brzegu. Plaża jest czysta, usiane drobnym piaskiem. Oferuje bogaty program rozrywkowy: jazda na łodzi i pontonu w okolicy, narty wodne, „bułki” stopów do mocnych wrażeń. Można jeździć z wietrze na „banana” na powierzchni rzeki i uzyskać niesamowitą przyjemność i emocje.

rozrywka

Chcesz poczuć się jak zapalonym rybakiem? Następnie dochodzimy do kompleksu turystycznego „Rosyjski Dom”. Holiday Village od ludzi regularnie otrzymuje rave. Goście są spełnione w niniejszym atmosfery domowej i przyjaznej. Wiele pochwalnych słów o jakości żywności i warunków bytowych. Będąc tutaj, coraz silniejsze pozytywne emocje, burzę emocji, a co najważniejsze – oczyszcza duchowo.

Słowa nie mogą opisać uczucie jazdy konnej. Doświadczony instruktor pokaże Ci, jak prawidłowo zarządzać zwierząt. I po długim i bogatym na przygodach dnia przyjemność odwiedzić rosyjski kąpiel.

aktywny program

Na terenie są wyposażone boisk do gier zespołowych. wydał on niezbędny sprzęt. Organizują ciekawe wycieczki przez lokalne otoczenie. Goście mogą swobodnie chodzić po lesie, wycieczki rowerowe, zbieranie grzybów i jagód. Ponadto ośrodek rekreacyjny „Rosyjski Dom” zaprasza na dyskotekę, która jest umieszczona na pokładzie statku.

W zimie, czekasz na zabawnych przygód: jazda na nartach na prawdziwych reniferów, kuligi, jazda na łyżwach i nartach. Przez Nowy Rok cały teren jest oświetlony kolorowymi światłami i girlandami. Czy nie można się nudzić, a mali goście kompleksu. Na terenie placu zabaw. Dzieci mogą odwiedzić terytorium zwierzę (dziedziniec), by wyżywić swoich ludzi i je oglądać.

Pomyślenia przyjemność przespacerować się na tym statku, „miłość”, gdzie dzieci będą mogły stanąć na czele. Dla młodszych gości są zniżki: do trzech lat bezpłatny nocleg, od trzech do sześciu lat – 75% ceny wycieczki, od 7 do 14 lat – 50%.