365 Shares 5862 views

Husqvarna 323LD to uniwersalna stacja benzynowa. Opinie i opis

Husqvarna 323LD to pompa benzynowa, której opinie nie pozostawiają wątpliwości co do możliwości tego modelu. Z niezwykłą łatwością wszystko wyciera – od suchego piołunu po świeżą trawę. Nóż nie jest częścią zestawu zapasów, ponieważ producent nie ma naprawdę zaufania do pętli. Taki projekt nie może zagwarantować absolutnego bezpieczeństwa podczas koszenia za pomocą ostrza, więc cała praca jest wykonywana liną połowową. Cewka jest półautomatyczna, a jej dość duże wymiary umożliwiają wydajne trawienie trawników, podczas gdy trawa praktycznie nie jest nawinięta. Ergonomiczny uchwyt jest zabezpieczony jedną śrubą. W pobliżu jest paskiem na pasek na ramię. Jest bardzo stabilny, a ponieważ samo urządzenie jest lekkie, można go obsługiwać nawet za pomocą jednego paska.


Husqvarna 323LD – bardzo łatwo jest podnieść zbiornik benzyny. Opinie klientów są szczególnie entuzjastycznie związane z szybkim startem silnika dwusuwowego. Ona działa tak. Zapłon jest stale w pozycji "na początku", co oszczędza użytkownika przed niepotrzebną manipulacją dźwigni i przycisków. Teraz wystarczy pociągnąć linkę rozrusznika na pół długości, po czym silnik zacznie się uruchamiać. Ponadto rozrusznik jest wyposażony w dodatkową sprężynę, co znacznie zmniejsza moc silnika potrzebną do uruchomienia silnika. Najbliższy konkurent 323LD – benzyny MTD – nie może pochwalić się takimi cechami.

Husqvarna 323LD to modułowe narzędzie. Oznacza to, że składany pręt tej benzyny może wykorzystywać wiele różnych elementów mocujących, które przekształcają je w uniwersalne narzędzie ogrodowe. Złącza grubowarstwowe działają jak złącza, ponieważ ten rodzaj mocowania zapewnia wyjątkową niezawodność. Moment obrotowy dyszy jest przenoszony przez wałek, który kończy się połączeniem sprężynowym w punkcie mocowania dyszy .

Przyjrzyjmy się bliżej działaniu głównych typów dysz. Oryginalny pędzel do zbierania śmieci jest jednym z najciekawszych rozwiązań producenta. Wystarczy zmienić dyszę, a następnie Husqvarna 323LD jest już elektrolitem, a nie pompą benzynową. Opinia osób korzystających z tego załącznika jest przeważnie pozytywna. Łatwo radzi sobie nie tylko z odpadkami na ścieżce, ale także ze świeżo padającym śniegiem. To prawda, pojawia się pytanie logiczne: "I jak długo będzie to ostatni pędzel?" W końcu czyszczenie z taką intensywnością jest dla nich bardzo stresujące. Aby odpowiedzieć, przyjrzyjmy się bliżej projektowi dyszy. Patrząc pod okładkę, zobaczymy bębny, które skręcają elastyczne szczotki z tworzywa sztucznego i gumy. Unikalna kompozycja kauczuku umożliwia im zachowanie właściwości użytkowych bez utraty efektywności. Dlatego producent gwarantuje wieloletnie działanie dyszy.

Podsumowując, możemy spokojnie powiedzieć, że Husqvarna 323LD to najlepsza benzyna w swojej klasie. Łatwa obsługa, modułowa konstrukcja i wiele narzędzi roboczych czynią to narzędzie niezastąpionym asystentem w ogrodzie. Ponadto jest to jedyna pompa benzynowa, której przeglądy niemal całkowicie pozbawione są krytyki.