388 Shares 7809 views

Quest fragment: "Wiedźmin 2" – "Koszmar Baltimore"

Jeśli grasz w drugim „Wiedźmin”, to najprawdopodobniej już zauważył, że w jednym fragmencie nie dostać się do wykonywania wszystkich zadań. W zależności jakie decyzje podjąć, będziesz miał dostęp do jednego zadania, a inne stają się niedostępne dla Ciebie. Ten artykuł będzie koncentrować się na jednym zadaniu, które można uzyskać w rozdziale drugim, a które niewiele osób udaje się uruchomić do końca. Dlatego trzeba zdać. „Wiedźmin 2 – Koszmar Baltimore” – to zadanie, w którym trzeba spróbować jak trzeba, aby odnieść sukces. Aby go otrzymać trzeba będzie wybrać ścieżkę Iorveth odmowy Rochelle.


Jak dostać quest?

Aby rozpocząć, trzeba dowiedzieć się, w jaki sposób można dostać tę pracę, zanim rozpocznie się jego przejścia. „Wiedźmin 2 – Koszmar Baltimore” – zadanie, które można uzyskać, gdy jesteś w pracy działce szukać magicznego artefaktu w opuszczonym kamieniołomie. Tam się z tobą wizję, gdzie można zobaczyć, jak krasnoludy uciekają od kogoś w panice. Jeśli teraz przejść do Vergen, można zauważyć dziwny dom w pobliżu kopalni – że widział go w swoim tajemniczym śnie. Okazuje się, że jest to wielka chata kuźnia Baltimore, który zginął – nie udaje teraz jego uczeń Torak z jego dwóch uczniów. Teraz Torak został promowany do Baltimore, a będziesz naturalnie chcą wiedzieć, co się stało. Od tego momentu zaczyna się przejście. „Wiedźmin 2 – Koszmar Baltimore” – zadanie, które może mieć dwa różne zakończenia, więc należy być ostrożnym.

Zacznij przechodząc

Więc, co jest w tym przypadku przejście? „Wiedźmin 2 – Koszmar Baltimore” – zadanie, które masz, jak można komunikować się tylko z Toraka. To pozwala zobaczyć dom kowala – tam będzie można zauważyć, że jedna ze ścian można złamać za pomocą znaku Aard. Za ścianą będzie skrzynia z prowadzenia notatek z Baltimore wskazujące lokalizację wszystkich jego zapisów. Hałas uciekają Torak i masz pierwszą opcję – aby powiedzieć mu o odkryciu, czy nie. Jeśli powiesz, a następnie poprosi Cię o podanie mu rekord swego pana. I nie ma związać się jednym z najbardziej ekscytujących questów w grze „Wiedźmin 2” – „Koszmar Baltimore” Przejście będzie eskalować tylko z czasem.

notatki Quest

Teraz można zrozumieć, jak wiele radości jest w grze „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” przejścia. „Baltimore Nightmare” – poszukiwanie, główną część, która będzie w stanie przeszukać. Trzeba będzie ściśle przestrzegać instrukcji Baltimore w prowadzeniu jego notatniku. Jeśli masz zamiar zrobić to dobrze, można dojść do miejsca, gdzie kowal ukrył swoje notatki – są w bagażniku, który zawiera również wszystkie swoje kosztowne i skuteczne runy. Wydawałoby się, że wszystko jest dość prosta – co jest tajemnicą? „Wiedźmin 2” (poszukiwania „Koszmar Baltimore” w szczególności) lubi przedstawić graczy niespodzianki. Więc nie relaks zbyt szybko.

Torak i Baltimore

Zanim będzie można otworzyć skrzynię z tyłu będzie Torak i jego uczniowie. To jest, gdy wpływ będą miały wpływ na wybory dokonane na początku. Jeśli mówi się o Torakowi znaleziono notatkę i zgodził się dać mu zawartość bagażnika, można dotrzymać słowa – wtedy Torak odda tobie i dać wszystko, co było w bagażniku, oprócz notatek swego pana. Jednakże, jeśli nie powiedzieć mu o swoim odkryciu, a teraz nie chcą zrobić ich części umowy, kowal zaatakuje cię z uczniami. Znajdziesz tu całkiem twardą walkę, w której będzie można przed trzema przeciwnikami naraz, więc trzeba wcześniej pomyśleć nad taktyką. Po wygranej w końcu będziesz mógł otworzyć skrzynię, aby zobaczyć co jest w środku.

Ukończenie zadania

Tak, nadszedł czas, aby zakończyć tę misję. Aby to zrobić, otwórz skrzynię i zbadać jego zawartość – wewnątrz istnieje kilka ciekawych przedmiotów i potężne runy, że będziesz w stanie ani sprzedać lub używać samodzielnie. Jednak to nie wszystko, najważniejsze jest to, że skrzynia ma same nuty Baltimore, od której staje się jasne, że zabójca jest kowalem tylko Torak. Nie wiedział, gdzie pień, więc stara się wykorzystać moc Wiedźmina go znaleźć i pozbyć się tylko wskazówek. Ale jego plan się nie powiódł, więc można teraz bezpiecznie zostać wysłane do Cecil, starszy Verga, w którym pochodzenie wszystkich tych wydarzeń. Powiedz mu, jak dokładnie umarł Baltimore – za to dostać nagrodę od burmistrza. Quest zostanie zamknięty i Cecile iść w poszukiwaniu nowej kuźni, które mogłyby mieć miejsce w Baltimore, nielegalnie uzyskanych Torak. Cóż, można kontynuować podróż, jak teraz wiemy dokładnie, jak przejść przez to nie jest najłatwiejsze Quest z wieloma zakończeniami. Ponadto, należy już zrozumieć, które z zakończeń ma prawo nazwać dobrym.