167 Shares 2564 views

W co się ubrać do klubu? Wygranie opcji strój.

Prawie każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu był w klubie nocnym, i oczywiście, zanim takiej kampanii przed ostro postawił pytanie „co się ubrać do klubu?”. Odzież dla takich nocnych działań zależy w jakim celu masz zamiar dostać. Jeśli pijesz i zamożni, tańczyć do upadłego aż do rana, to musi być przede wszystkim wygodne ubrania, które nie będą utrudniać ruch. Jeśli idziesz na dyskotekę w celu zapoznania się z człowiekiem, po spędzeniu pół nocy za barem i leniwie popijając koktajle, to może sobie pozwolić na najlepszy strój ze swojej szafy i wysokich obcasach, które będą korzystne, aby podkreślić swoją już piękną figurę.

Jaki związek ze zwrotem „klub nocny”? Głośna muzyka, ciemny pokój, przecinając mrok kolorowych promieni, ruch ciał w non-stop … Jak wyróżnić się z tłumu? Oczywiście, dzięki jego ubrania i orzekania o co się ubrać do klubu. Jeśli chodzi o kolor, aby dać pierwszeństwo jasne barwy: czerwony, żółty, zielony, inteligentnie łączyć je z innymi elementami w zestawie. Pamiętaj, że większość klubów używanych przez promienie ultrafioletowe, w którym białe rzeczy pozytywnie przydzielone w tłumie. Wykorzystać tę wiedzę w sposób rozsądny.

Kolejnym jest broń – stylowo zaprojektowane akcesoria. Cienki pasek w talii tuniki zyskowny show, bransoletki, zwisające na nadgarstku, sprawi, że wyrafinowane i efektowne kolczyki doda smaku. Ale jeśli w kasetka na toaletce ma biżuterię złotą, który kosztował kilka razy wyższa niż zwykłą biżuterię, nie należy ich nosić, bo to klub. Nie może się zdarzyć wszystko. A tanie kolczyki, a nawet szansa, tracisz nie będzie przykro.

Kolejny punkt – jak się ubrać dziewczynę w klubie, jeśli chodzi o buty. Głównym kryterium wyboru „ubranie” dla stóp – wygoda, ale to nie w żadnym wypadku nie powinny być łupek lub tenisówki. Jest oczywiste, że jest to o wiele bardziej wygodne wysokie obcasy, ale wszystkie tego samego klubu – nie plaża. Umieścić na buty z obcasami, w którym można wygodnie i pewnie trzyma stopę. W najgorszym przypadku, to prawdopodobnie w proces zapalającego ELEMENTARY tańca stracił buta.

Więc idziemy najważniejsze: w co się ubrać do klubu? Mamy już do czynienia z kolorów, akcesoria, buty. Rozważmy kilka opcji:

1) cienką wierzchnią i mocno spodnie. Przez ten wariant doskonale pasuje szeroki pas i sandały lub buty dość wysoki obcas.

2) W szafie każdej dziewczyny powinny być małe spodenki, mogą być przydatne nie tylko w okresie letnim. Noś je do klubu na piętrze – tuniki lub napięty T-shirt, który dotarł do połowy spodenek.

3) Na każdej ze stron o każdej porze roku najbardziej istotne strój jest sukienka. Jest to wariant, gdy na pytanie „co się ubrać do klubu” nie wynika, bo zawsze wiesz, co sukienka doskonale niepowtarzalne i spojrzeć na 100%. Ważne jest, że sukienka była powyżej kolana, mimo wszystko, nie idziesz na bal, gdzie nauczyciel będzie patrzeć na ciebie.

4) top i spódnica – kolejna świetna opcja dla klubu. Dobrze, jeśli spódnicy wielowarstwowej, da swoim dysku ozorlivost. Nie zapomnij umieścić kilka telefonów cienkie bransoletki. W przypływie ekstazy tańczyć Ci prawdziwą gwiazdą parkietu.

Powyższe opcje nie powinny ograniczać swojej wyobraźni! W co się ubrać do klubu – rozwiązać się i zasięgnąć porady jako punkt odniesienia. Pamiętaj, że najważniejsze – czystość i komfort.

Wyłączone z opcji wełniany żakiet z rękawami i rajstopy pod jeansy. Nie chcesz do współpracy w ciągu dwóch minut po pierwszych zapalających piosenek? Ale co, jeśli na zewnątrz jest zimno, a do dyskoteki muszą jeszcze dostać? Jak się ubrać do klubu w zimie? Izolować domy, spływać do klubu w butach, a po przyjeździe – ręką wszystko w szatni i być królową nocy.