481 Shares 7686 views

Księżniczka kostium własnymi rękami: wzór, instrukcja szycia

Wszystkie dziewczyny marzenie bycia księżniczek, ubierać w piękne suknie z długimi spódnicami koronki bujne i zawsze mają koronę na głowie. karnawał Sylwester – właśnie tym miejscem, aby ubierać się w strój księżniczki i pokazać go w towarzystwie Świętego Mikołaja i Snow Maiden. Jednak partia Boże Narodzenie nie jest jedynym miejscem, gdzie można nosić wspaniały strój z koroną.

szczegóły image

Co będzie trzeba zrobić własny strój księżniczki? Aby nie przegapić niczego, należy zdemontować kawałek po kawałku strój. Jest możliwe, aby szczegółowy – to w księżniczka kostium takich dodatkowych elementów jak spodnie, rękawiczki, torebki, wentylator, chusteczka z inicjałami, ozdoby w postaci wisiorki z kamieni szlachetnych, lub ograniczyć suknię i koronę.

Materiały i narzędzia

Tak więc, po pierwsze, należy wybrać materiał na sukience, z licznymi halki. Korzystna dla puszystej spódnica – tiulu. Jego wyróżnia sztywności. Więcej dobrze stand-up zachować kształt spódnicy, a miękki jest idealny do tworzenia dodatków. Aby przeprowadzić główną część sukienki doskonale nadaje satynowy, brokat lub aksamitu. Można również skorzystać z szyfonu i jedwabiu lub całkowicie zrobić spódnicę z tiulu, oraz górną część sukni – z pięknej dzianiny według rodzaju weluru lub tkanki payetochnoy.

księżniczka kostium, można zrobić absolutnie dowolny kolor, ale, jak wiadomo, prawie wszystkie małe dziewczynki uwielbiają różowe odcienie, ale ponieważ ta kolorystyka z pewnością docenią niewielką stylista. Ale, oczywiście, lepiej jest poprosić jej preferencje, aby dokładnie zaspokoić dziecka.

Aby uszyć strój księżniczki dla dziewcząt, potrzebne będą materiały do szycia i niektóre akcesoria do tworzenia elementów dekoracyjnych: różne koraliki, szyć na kamieniach, filcu lub tektury o koronę, tkaniny cięte lub satynowy złoty kolor.

Jak uszyć sukienkę?

Producenci karnawałowy kostium księżniczka jest bardzo prosta. Jego podstawą jest sukienka, a to jest najtrudniejszy etap prac. Jednak proces szycia nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Dla wygody pracy można podzielić na dwie części: pierwsza, czy produkty gorset i po – spódnicę. W pierwszym etapie konieczne jest opracowanie szablonu produktu. Dlatego, uzbrojony w taśmę pomiarową, trzeba usunąć następujące pomiary z dzieckiem: objętość klatki piersiowej i talii, objętości brzucha, pleców szerokości, szerokość forehand, szerokość ramion, obwód szyi, wysokości klatki piersiowej, oparcie i niedługo do długości pasa i rękawie.

Budynek wzór sukienki gorset

Wszystkie pomiary wykonane zostały przeniesione na papier w następujący sposób:

  • Konieczne jest, aby narysować prostokąt o bokach równe wartości oparty na wytycznych „Obwód klatki” i „długość oparcia” do talii.
  • Według miary „na wysokości piersi”, aby ustalić linię piersi w rysunku.
  • Wyznacza szyjkę w górnych narożach rysunku. To wszystko zależy od planowanego modelu, szyjka może być bardzo zamknięty lub otwarty pięknie ozdobiony dekolt, który pokaże się cenny naszyjnik z koralików i kamieni.
  • Aby wskazać krawędź linii spojenia ramię jest wysyłana na rysunku, wzdłuż górnego boku prostokąta kryterium „back szerokość”. Linia ramion dla przyjemnego dopasowania do krawędzi wgłębienia jest wyprowadzany przez 1,5 cm.
  • Następny spadek do linii piersi i podzielić ją na plecy Zone, pach i forhend. Pierwszy z nich jest równa szerokości oparcia drugiego oblicza się przez podzielenie objętości skrzyni 4, a pozostała część jest powierzchnia płyty czołowej.
  • Kolejny krok – definicja środku w obszarze armhole. Od ona wyjdzie szew boczny, który może sprawić, że lotki talii w razie potrzeby.
  • Armhole następuje modyfikowanie przez połączenie punktów końcowych złączy łopatkę od punktu środkowego. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie gładką linię, zaokrąglając wszystkie ostre krawędzie.

Na tym etapie, puste jest gotowy do stanika. Następnie konieczne jest przeniesienie do tkaniny i cięte, biorąc pod uwagę uprawnień dla stawów przetwórczych.

Wzór budynek rękawem

Dzieci księżniczka kostium można zrobić z małymi mankietami lub odwrotnie, ich długości i piękny płynący do kątów podłogowych w nadgarstku. już gotowy wzór sukienka gorset jest wymagane do wytwarzania matrycy. Jej złożeniu wzdłuż szwów na ramionach i armholes otaczać kontur. Jeśli do końca okrąg, z których część jest utworzona na dostanie ramieniu, a na jego dnie w pozycji środkowej segment równa obwodzie górnej części strony, aby przedłużyć linię w obu kierunkach i do końca, zaokrąglenia koło, okrągły rękawy, którego długość będzie równa plasterek armhole, a następnie przyjść szablonu do szycia.

Jednakże, jeśli szwy, na przykład, księżniczka Leia kostium, to wystarczy, aby złożyć na pół ściereczką i po prostu wskazać boczne szwy i tuleja z płynnego przejścia pod pachą.

spódnice do szycia

Szyć spódnicę, i podłączyć go do stanika dostając wielki księżniczka kostium z rękami – to proste! Do jego produkcji wystarczy tylko dwa wymiary: długość produktu i ilość brzucha dziecka. Następnie obliczyć wymaganą ilość materiału, można narysować wzór bezpośrednio na płótnie, jako że jest on regularny prostokąt, który zamyka się szew i zebrały się w górnej gumy. Można uprościć zadanie, pozostawiając gorset i spódnica oddzielne części, tak aby nie uszyć zamek i przyszyć guziki. Jeśli produkt jest wielowarstwowy, każda z tych warstw muszą być zamknięte pojedynczo, lecz je wszystkie w górę może być jedna żywica.

Niższe warstwy najlepiej zrobić dysk tiulu, pozwól miękki, a po – tkaniny bazowej.

Tworzenie kostium z dzieckiem

księżniczka kostium własnymi rękami – to doskonała okazja do współtworzenia z dzieckiem! Każda mumia można podać dziecku dodatkową godzinę cennego czasu i pozwolić dziecku uczestniczyć w tworzeniu elegancki strój. Można polecić go do koralików ciąg na żyłce lub pod kontrolą tiulu matka nożycowym. Zadania te są proste, ale przyjemne doświadczenie dostarczone przez dziecko, ponieważ pomysł, że pomogła uszyć strój księżniczki dla dziewcząt będzie okazją do dumy i bodziec do dalszych wyczynów w przyszłości.

Jak utworzyć obraz Leah?

Ta kultowa saga, jak „Gwiezdne wojny”, nie zostawił nikogo obojętnym. Dorośli i dzieci, przywiązanie do ekranu, zafascynowany patrząc część po części. Chłopcy zaprezentowali się w roje Jedi, a dziewczęta marzył o ubieranie się w strój księżniczka Leia. Sukienka w taki tajemniczy sposób na karnawał jest prosta. Biała sukienka z rękawami prosto czapka, pasek w talii i włosów z dwoma warkoczami, zebrane w kok na głowie – i można zabłysnąć na wakacje.

Aby ten strój, trzeba będzie malarstwo biały długość dwóch pomiarów od szyi do płci dziecka. To może być satyna lub tkaniny aksamitne, można również korzystać z pościeli lub Batiste. Zagnieżdżanie należy również zmierzyć długość od przegubu nadgarstka (poprzez szyi dziecka) i umieścić wartość krotnie. Na szyi, w środku tego przedziału będzie trzeba wykonać wycięcie. I to jest dobrze po głowie – wyciąć z tyłu lub z przodu półki. Jest możliwe, aby zamknąć więzów lub przycisków. Następnie należy zmierzyć obwód klatki piersiowej i brzucha, a na większą wartość bezpośrednio na płótnie, aby umieścić fragment w środku znaku do znaku, wskazując na nadgarstek. Następnie należy wyciągnąć tuleję i boczne szwy typu „nietoperz” i spalony w dół tkaniny sukienka około 7-10 cm po obu stronach. W następstwie znajdzie tylko odpowiednie razy (lub uczynić ją z paskiem tkaniny) i uzupełniają obraz odpowiedniej fryzury.

Jak utworzyć obraz Jasmine?

Legendary Adventures Aladdin byłby prawie nieciekawe dziewczyny jeśli oni zorientowali nie księżniczkę. Jej strój jest od dawna marzeniem każdej dziewczyny. Księżniczka Jasmine uszyć strój najlepszy z szyfonu, satyny lub jedwabiu z wkładkami piękne złote frędzle z koralikami i innymi elementami dekoracyjnymi w postaci perełek, kamienie i wstążki satynowe. Szyć stempla, można użyć wzoru stanik, jak opisano powyżej, a majtki sportivki potrzebie podjęcia dziecko, składany wewnątrz, z nogawką nogawkę i wyciąć wokół szwów konturu. Podczas cięcia trzeba będzie dodać na szwach bocznych 10 cm i 5 cm na górze i na dole (o rejestrację kuliske dla gumy).

trochę wyobraźni – i elegancki strój księżniczki dla ukochanego dziecka jest gotowy!