494 Shares 6416 views

Bradley Steven Perry: biografia i filmografia młodego aktora

Dzisiaj, Bradley Steven Perry – Jeden z najpopularniejszych i najbardziej obiecujących młodych aktorów w Hollywood. Po tym wszystkim, pomimo swojego wieku, że już udało się wyciągnąć w dziesiątkach różnych projektów i trochę ważną rolę na Disney Channel. Dziś, coraz więcej fanów młody aktor zainteresowany jego biograficznej danych i innych informacji.


Bradley Steven Perry: Biografia a pierwsza praca w filmie

Popularny aktor dzisiaj, urodził się 23 listopada 1998 roku w małym miasteczku w południowej Kalifornii, gdzie mieszka z rodzicami w tej chwili. A jeśli ktoś pyta, jak stary Bradley Steven Perry, teraz młody człowiek 15. Warto zauważyć, że chłopiec był zainteresowany działającą od najmłodszych lat.

Aw wieku ośmiu lat, wciąż miał szansę spróbować sama. Po pierwsze, oczywiście, otrzymał bardzo małą rolę. Na przykład, w 2007 roku grał studenta w filmie „Wybierz Connor” i zdobył rolę Dzhordzhi Rozentalya w krótkim filmie „Magnificent Max”. Takie drobne rola nie uczyniło go znanym, ale dał mu bardzo potrzebne doświadczenie oraz zdolność do wyrażania siebie przed krytykami.

Filmografia młodego aktora

Oczywiście, po pierwszej próbie, Bradley (Bradley Steven Perry) zdecydował, że nie widzi się gdzieś oprócz zestawu i zaczął aktywnie uczestniczyć w różnych odlewów. W 2008 roku wylądował w rolę Charliego w jednym z odcinków serialu „Bez śladu”. A w 2009 roku zaproponowano mu kilka małych ról. Na przykład, był dodatkowy w filmie „Old Dogs” i grał ochroniarza w filmie „Przeciwieństwem dzień.”

Ale prawdziwy sukces przyszedł do młodego aktora w 2010 roku. To było wtedy, że Bradley Steven Perry dostał główną rolę w serialu „trzymaj się, Charlie.” Ta komedia opowiada o Duncan rodziny, która w jakiś sposób stara się dostosować do życia po ich czwarte dziecko urodziło. Tutaj młody aktor wylądował rolę Gabe – braci średnim złośliwy, który ciągle wymyśla nowe figle.

Po wydaniu pierwszej serii Bradley Steven Perry stała się sławna. W tej serii, nadal działa dzisiaj. Nawiasem mówiąc, w 2011 roku, komedia pełnometrażowy nazywany był luźno oparty na tym projekcie „Trzymaj się, Charlie! To Boże Narodzenie!”.

W 2011 roku młody aktor otrzymał kolejną ważną rolę. Grał Roger Elistona w komedii muzycznej „Boska przygoda Sharpay”, który jest spin-offom słynny film „High School Musical”.

Ciekawostki

Oczywiście, z powodu ciągłego strzelania Bradley Steven Perry nie zawsze mogą uczęszczać do szkoły. Ale tworzenie faceta nie zapomnieli – on jest w domu kształcone. Ale oprócz badań, uczestniczyć w różnych wydarzeniach i szkoleniach, facet udaje się nadal grać drużyny baseballowej. Nawiasem mówiąc, jest zapalonym fanem New England Patriots.

Bradley Steven Perry jest także aktywnie zaangażowany w działalność charytatywną. Na przykład, jest on członkiem Mattel Szpitalu Dziecięcym, a często dystrybuuje zabawki dla dzieci w szpitalu, jak również pomaga świętować Boże Narodzenie i inne święta do potrzebujących rodzin. Facet jest również zaangażowany w organizację pomyśl życzenie Foundatoin, który umożliwia dzieciom i nieuleczalnych chorób niebezpiecznych wykonywać swoje życzenia.