785 Shares 8078 views

Jak gotować ciasto „Brownie” w multivarka?

Chocolate „Brownie” multivarka ciasto piecze się przez około 40-60 minut (w zależności od mocy i zakresu urządzeń kuchennych). Należy zauważyć, że taki niezwykły deser przyszedł do naszego kraju z Ameryki Północnej. A dziś, ten wspaniały i pyszne ciasto jest bardzo popularne wśród tych, którzy nie mogą żyć bez czekolady i ciasta domowej roboty. Więc jeszcze zrozumieć, jak gotować herbatniki „Brownie” w multivarka niego dostać najbardziej miękkie i delikatne.


Nawiasem mówiąc, ci ludzie, którzy nie mają istnienia takich urządzeń kuchennych, też można piec deser podane. Aby to zrobić, muszą zwyczajowe formy Split i piekarnik. Pozostała część sposobu wytwarzania produktu czekoladowego pozostaje taka sama.

Ciasto „Brownie” w multivarka „Panasonic”: krok po kroku receptury

Aby przygotować takie smaczne i delikatne desery należy zakupić:

 • Gorzka czekolada bez żadnych wtrąceń – 200 g standardowej płytki lub 2;
 • świeże masło – 170 g;
 • biały przesianej mąki – 100 g (dodać opcjonalnie),
 • porządku cukier piasek – 200 g;
 • Pokój sody (wypłynąć jedynie 6% th ocet jabłkowy) – łyżeczki;
 • Sól morska jest w porządku – mała schepotochka;
 • duże jajka – 3 szt.;
 • migdały lub orzechy włoskie – 110 g;
 • rafinowany olej roślinny – 15 ml (w postaci smarowania).

Proces mieszania baz

Przed upiec ciasto „Brownie” w multivarka powinno być dobrze ugniata bazy czekolady. Dokonywanie ciasto nie jest zalecane zbyt gruba. Powinno być raczej lepka ciecz i (dla „pie”). Jeżeli zignorujemy tę Radę i wlać dużo mąki, deser dostał twarde i bez smaku. Tak więc, do przygotowania podstaw trzeba zerwać ciemne batony, umieścić je w misce z masła świeżego i mieszać ciągle, aby stopić w kąpieli wodnej. W rezultacie, należy uzyskać jednorodną masę, która powinna być nieco chłodny.

Podczas gdy mieszanina oleista czekolada chłodzi, konieczne jest, aby wykonać obróbkę nakrętek. Zmierzona wymaga produkt dobrze przemyto, wysuszono w piecu mikrofalowym lub naczynia, a następnie do dużej funta miękiszu. Dalsze nakrętki należy umieścić w schłodzonej masy czekoladowej razem z cukrem, uwodniony sodowy restauracji, bita jaj kurzych i małej soli morskiej. Przynajmniej w fundamencie trzeba dodać niewielką ilość mąki. Wszystkie składniki potrzebne wymieszać tak, aby ciasto było najbardziej jednorodna i bez grudek.

Proces formowania naczyń

Jak wspomniano powyżej, herbatnik czekoladowy „krasnoludek” w multivarka pieczone nie jest zbyt długa. Ale zanim ugotować deser, należy umieścić bezpośrednio w filiżance urządzenia. Na tym stanowisku należy smarować słonecznikowego rafinowanego oleju (w tym pokładzie), a następnie wlać do podstawy całość ugniatano. Jeśli boisz się, że ciasto będzie trzymać do miski, a potem zamiast oleju roślinnego może być pokryte papierem do pieczenia.

Deser obróbki cieplnej

Po ciasto jest rozplanowany w charakterze urządzenia, należy zamknąć i umieścić program „Bake” przez 60 minut. Ciasto „Brownie” w multivarka uznane za w pełni gotowy, kiedy wykałaczka zatrzymany w gąbce jest suche i wolne od nagromadzonych surowej zasady. W przeciwnym razie czas deser gotowanie może być zwiększona o kolejne 10 minut.

Gotowe ciasto musi być usunięta z Multivarki, umieszczoną na płaskiej płyty lub płyty tnącej i całkowitego ostygnięcia. W tym samym czasie, można przygotować pyszne wypełnień lub czekoladą ganache.

Niezbędne składniki do kremu

Ciastka czekoladowe „brownie” w multivarka mogą być ozdobione dowolnym kremem. Ponadto zaleca się stosować tylko od góry, zamiast wyciąć ciasto na cienkie placki.

Tak więc, musimy przygotować ganache:

 • tłuszczowych krem – 200 ml;
 • Cukier puder – pół filiżanki;
 • masło – 75 g;
 • czekolada – '90

Sposób wytwarzania kremu budyniowego

Ciasto „Brownie” w multivarka będzie bardziej smaczne i piękne, jeśli pieczone herbatniki dodatkowo wlać sobie przygotowaną czekoladowe ganache. Aby to zrobić, wlać 150 ml śmietanki kremówki do metalowej miseczki, dodać go do cukru i umieszczenie na małym ogniu, doprowadzić do wrzenia. Następnie otrzymaną masę, zdjąć z ognia i natychmiast dodać złamaną płytkę ciemnej czekolady i świeżego masła. Gdy wszystkie składniki są stopieniu tworząc gęstą mieszaninę aromatycznego naczyń może przebiegać bezpośrednio dekoracyjne. W tym celu gotowego ciasta powinien być umieszczony na dużej tortnitsu i ozdobić krawędzie wykończone czekoladowe kulki z śniadanie „Nesquik”. Ta procedura jest konieczna dla nas nie tylko sprawiają, że ciasto okazało się piękne, ale również do czekoladowym ganache nie płynęła do potraw, zranił ten słodki barierę. Tak więc krem powinien być chłodzony całkowicie wylano na powierzchni herbatnika, a następnie cienki strumień pozostałego kremu aby chaotyczny wzór.

Jak zaprezentować ciasto na stole?

Po deser czekolada „Brownie” (w multivarka „Redmond” przygotowuje podobny sposób) zostanie utworzona i utrzymane, to musi być umieszczona w komorze chłodzenia oraz do utrzymania co najmniej jedną godzinę w nim. Następnie chcesz wyciąć ciasto na porcje i zaprezentować gościom gorącej mocnej herbaty. Bon appetit!