131 Shares 8762 views

Pisarz Lauren Keith i jej książki

Lauren Keith od dawna stała się jednym z ich ulubionych pisarzy obecnego pokolenia. Dzięki jej wspaniałym książkom dzieci nauczyły się marzyć i poznać świat. Cała seria "Fallen", składająca się z pięciu części, została kupiona przez Disney za adaptację do filmu. To wskazuje niewątpliwy sukces. Więcej szczegółów na temat tego, co napisała Lauren, i jej życia została opisana poniżej.


Biografia

Lauren Keith urodziła się 21 marca 1981 (obecnie ma 35 lat). Światło pojawiło się w Dayton, ale prawie całe dzieciństwo spędził w Dellas. W Atlancie dziewczyna studiowała. To dzięki długiemu pobytowi w południowej części tego miasta w stanie Georgia, Lauren mogła szybko wybrać miejsce na wydarzenia, które wystąpiły w jej debiutanckiej książce. Prace napisane przez pisarza zyskały popularność na świecie i stały się bestsellerami. Wszystkie zostały przetłumaczone na więcej niż 30 języków. Teraz Lauren mieszka w Los Angeles.

Pisarz kariery

Lauren Kate, której książki są znane co drugi nastolatek, jest amerykańskim pisarzem. Jest twórcą powieści "Poległych" i "Zdradzie Natalie Hargroves". Pierwsza książka zajęła trzecie miejsce wśród bestsellerów po publikacji. Od 2011 roku zajmuje to stanowisko przez około 16 miesięcy.

W 2010 r. Powieść "The Doomed". Wkroczył w serię "Fallen" jako kontynuację pierwszej części. Zaraz po jej wydaniu książka znalazła się na szczycie listy New York Times. Została uznana za najlepiej sprzedającą się. Rok później był sequel – "Pasja". W najbliższym czasie pierwsza książka ma zostać przebadana.

"Spadający"

Jak napisano powyżej, Lauren Keith w tej serii stworzyła 5 książek: "Fallen", "Doomed", "Passion", "Lovers", "Ascended". Pierwsza część mówi o Lucy, która poszła do specjalnej szkoły. Razem z dwoma ciekawymi facetami są przeszkoleni – okazali się aniołowie. Czytając dzieło, możesz przenikać swoją historię więcej, książka jest wypełniona specjalną atmosferą. Zgodnie z historią, Lucy spotyka się z Danielem co siedemnaście lat, umiera, a potem narodzi się, aby go zobaczyć. Jednak tym razem wydaje się, że błędne koło zostało zniszczone.

"Doomed" pokazuje, że Lucy ma większe pragnienie poznania przeszłości, zrozumienia, kim jest i kim jest jej przyjaciółka. Czy to oni próbują wydawać się być? "Pasja" – książka, w której fabuła jest skręcona wokół Lucy. Tym razem jednak podróżuje samodzielną drogą, aby zrozumieć istotę swojego życia. Dlaczego ona jest polowana? Kim jest? Pozostałe dwa opowiadania, "Kochankowie" i "Wniebowstąpieni", mają mniej obciążeń tematycznych. Pierwsza książka ujawnia życie innych bohaterów głównej opowieści. I drugi uzupełnia serię i jest rodzajem odpowiedzi na wszystkie pytania od czytelników.

Książki nie w serii

Do tej pory tylko jedna książka nie jest serialem. Lauren Keith jest autorem zdrady Natalie Hargrove. Spisek w książce kręci się wokół dziewczyny, która jest gotowa udać się do morderstwa, aby zostać księżniczką w szkole. Jej chłopak ryzykuje przegraną. Nie może uzyskać cennego miejsca na korzyść kogoś Justin. Natalie proponuje ukochanemu trochę przechytrzyć i zastąpić niepotrzebnego przeciwnika, ale życie przygotowało dla niej niespodziankę. Nieco później, Justin zostaje zabity.