157 Shares 9997 views

Jak prać?


Zazwyczaj subtelności pytanie, jak prawidłowo myć, dziewczynki powiedział matce. Ale z jakiegoś nieznanego powodu, wielu z nas zapomina o tych reguł do momentu aż jest jakaś bardzo nieprzyjemna choroba intymne.

Dlatego każda dziewczyna i kobieta powinna wiedzieć, jak prawidłowo myć. Równie ważne jest, aby pamiętać, co oznacza, że w tym przypadku lepiej jest użyć.

Jak prać?

W sumie istnieją pewne wskazówki, po której będzie w stanie utrzymać higieny intymnej na odpowiednim poziomie:

Które narzędzie jest najlepiej nadaje się do takiego postępowania? Idealnym rozwiązaniem – przeznaczony specjalnie do higieny intymnej żelu, zawierającej optymalną (obojętne) poziomu kwasowości.

Te żele nie wysusza obszarze przetargowym utrzymać kwasowość na odpowiednim poziomie, a to chroni narządy płciowe Hodowli szkodliwych bakterii. Ponadto, prawie wszystkie żele do higieny intymnej mają tendencję do nawilżają błonę śluzową pochwy. Zanim poprosimy jak myć prawidłowo zrozumieć, że nie należy to zrobić w prosty mydłem, ponieważ prowadzi do zakłóceń w środowisku naturalnym narządów rozrodczych i tworzy zasadowe środowisko, które jest bardzo aktywne bakterie mnożą. Kiedy jesteś skłonny do zwykłego mydła, celowo stworzyć warunki, w których mogą występować zainfekowane genitalia.

Podmyvanii powinna być wykonywana tylko w ciepłej wodzie, a tylko idealnie czyste ręce. Po tym wszystkim, do nich przez cały dzień gromadzi się wiele zanieczyszczeń, zarazków i innych rzeczy, które tylko sobie wyobrazić, że jesteś w stanie przypadkowo wchodzi w organizmie. Więc jeszcze raz: ręce przed czyszczeniem trzeba dokładnie umyć.

Nie nadają się do takiego postępowania zimnej wodzie. W przeciwnym razie łatwo „zarobić” dość poważny stan zapalny. I to jest, jak wiemy, nieprzyjemne i wymaga leczenia bardzo długoterminową.

Jak prać kobietę? Tylko w kierunku od przodu do tyłu, czyli od kości łonowej do odbytu. nie można zrobić inaczej w każdym razie! Nie chcą nosić infekcji z odbytu?

Nie jest konieczne, aby skierować strumień wody bezpośrednio do pochwy. Takie działanie może doprowadzić do tego, że zmyć tajemnicę ochronną, która jest tak niezbędne dla organizmu. I pozwoli to czynniki zakaźne dostać wewnątrz genitaliów.

Doświadczeni kobiety mogą argumentować, w rzeczywistości prowadzone, niektóre Bicze – myć pochwy natychmiast. Ale to nie jest konieczne, aby porównać dwie procedury. Po tym wszystkim, są one przeznaczone do leczenia, a zatem w czasie, kiedy pojawiła się problemem. Ponadto douching przeprowadza się stosując kompozycje terapeutyczne i nie działa woda. I ostatni powód: to jest zwykle przypisane ginekologa. Tak, i w tej chwili rośnie liczba lekarzy uważają, że z taka procedura jest dawać, nie tylko z tego powodu, że myje się niezbędną ochronę.

Nigdy nie należy używać, gdy podmyvanii żadnych dodatkowych narzędzi, takich jak gąbki i klocki szorowania (tak, to się zdarza!). Uwierz mi, twoje ręce są doskonale poradzić sobie z samych procedury. Ten sam czyszczące mogą znacznie uszkodzić delikatną membranę śluzową i doprowadzi do spożycia wielu szkodliwych bakterii. Jeśli nie można użyć myjki, na przykład, przed depilacją, spróbuj przynajmniej zrobić wszystko dokładnie, nie dotykanie genitaliów.

trzeba mieć specjalne ręczniki do higieny osobistej. I uważaj, by zawsze było najbardziej czyste i miękkie. Po sztywnej tkaniny znacznie zranić obszarze przetargowym.

Podczas wycierania, nie trzeć ich intymnych części ciała, a tylko delikatnie je bibułą. Ręcznik powinien być zawsze czysty, to umyć go tak często, jak to możliwe i zawsze wyprasowane gorącym żelazkiem. Tylko dzięki takim procedurom, będzie w stanie zapewnić ochronę przed wnikaniem bakterii w organizmie.

Oto kilka prostych wskazówek, które wyjaśniają, jak prawidłowo myć.