367 Shares 6622 views

Co nie może być zrobione w trakcie miesiączki: specjalne zasady dla zdrowia kobiet

Wiele opowieści grozy związanych z krytycznych dniach kobiecych, ktoś powiedział, że konieczne jest, aby zrezygnować z ćwiczeń, inni uważają, że tampony mogą być używane w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Że jest to prawdą, a co mitem? Co nie może być zrobione w trakcie miesiączki , naprawdę?

Porady Dzienne

Aby cieszyć się w trakcie miesiączki, wystarczy przestrzegać prostych zasad. Lista tego, co nie może być zrobione w trakcie miesiączki, w pierwszej kolejności, w rzeczywistości są zajęcia fizyczne. Wskazane jest, aby porzucić nawet delikatne ćwiczenia, ale jeśli jest to absolutnie bez ruchu czujesz się nieswojo – pójść na spacer lub na zakupy. Ograniczenia te obejmują wodne i procedur. Wyrejestrowanie warto odwiedzić basen, pływanie w dowolnym akwenów wodnych, kąpieli i sauny. Pożądane jest, aby ograniczyć prysznic. Ale jeśli pobyt na morzu, lub wizyta w basenie jest zbyt duża, przez 3-4 dni można pływać, nie zapomnij użyć tamponu.

O najbardziej intymne …

Mogę mieć seks podczas miesiączki? To pytanie musi sobie odpowiedzieć na każdej kobiety. Zrezygnować z przyjemności miłości jest wart w przypadku, gdy proces powoduje ból i dyskomfort. Nie zapominaj, że sport jest przeciwwskazane podczas menstruacji. Zgodnie z tym, krytyczne dni – nie najlepszy czas na seks z maratonów częstej zmiany pozycji akrobatycznych. Pożądane jest również, aby korzystać z tych ochronę dni bariery jak żeńskich narządów płciowych są szczególnie narażone na różnego rodzaju infekcje. Nie zapominaj, że aby zajść w ciążę podczas miesiączki jest naprawdę niemożliwe. Ale seks bez zabezpieczenia może jeszcze doprowadzić do powstania nowego życia. Chodzi o to, że plemniki żyć aż do 7 dni. W związku z tym ryzyko ciąży i pozwolić niewielka, ale jest.

Co nie może być zrobione w trakcie miesiączki – szczególne okoliczności i tajemnice

Środki ostrożności należy podjąć szereg leków. Strzeż kosztów leków, leki przeciwzakrzepowe, wyjątek jeśli napisał do lekarza gdy którykolwiek poważnych chorób lub stanów pooperacyjnych. Jeśli wiesz wszystko o menstruacji, musi słyszeliście, że w dzisiejszych czasach nie jest zalecany do przeprowadzania operacji, oraz szereg zabiegów kosmetycznych. Oczywiście, nie było sytuacji awaryjnej procedury chirurgiczne. Również na początku menstruacji nie powinny siedzieć na sztywnej diety. Ze względu na charakter kobiecego ciała, aby schudnąć jeszcze mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, ale zaszkodzić organizmowi, możesz dobrze. Ponadto, w krytycznych dniach restrykcyjnym żywności będą miały najbardziej dotkliwe. – jeszcze ograniczenia, które nie mogą być wykonane w trakcie miesiączki – większość z nich ma indywidualny charakter. Nie zapominajcie, że wszyscy ludzie są różni. I jedyną osobą, wiesz, jak należy jeść i żyć. Postaraj się uważnie słuchać swojego ciała, pewny, będzie nagradzać was do takiej opieki. Jeśli wiesz, czego nie można zrobić w czasie menstruacji, oraz do przestrzegania wszystkich zasad, ale czujesz te dni nadal pozostawia wiele do życzenia, nadszedł czas, aby pomyśleć o wizycie u lekarza i uzyskać szczegółowe informacje. Mieć pewność, ekspert znajdzie sposób, aby złagodzić swoje życie w krytycznych dniach.