270 Shares 5699 views

"Planet Terror". Aktorzy zabawne parodia

W 2007 roku świat przewrócił wiał thrash horror "Planet Terror" (aktorzy: Robert McGowan, F. Rodriguez, M. Shelton, J. Brolin, B. Willis) – zabawa i dzikie ramach projektu "Grindhouse".

Cześć przez Rodrigueza

Reżyser i scenarzysta w jednej Roberta Rodrigueza pielęgnować ideę malarstwa od lat 90., kiedy to młodzież strzał zabawny thriller „Wydziału” Robert Patrick i Elijah Wood. Dlatego projekt ten jest typowym chuligaństwo autorskich i prawdziwy żarty. Ekipa filmu „Planet Terror” (aktorów, scenografów, artystów, itd.) Dała wzniosłą definicję, nazywając obraz dowcipną parodię na istniejącym zombie horror z dygać na adres klasyków gatunku jak „Night of the Living Dead”.

zabawna parodia

Robert Rodriguez po mistrzowsku przedstawia atmosferę, co dzieje się na ekranie, szalony, spektaklu krwi naturalistyczny do idealnego, model chaosu. To jest zadanie sobie sprawę reżysera w filmie grozy aktorów „Planet Terror”. Opisać pokrótce fabuła nie jest możliwe. Cała akcja wygląda komicznie parodia horroru wszystkie na raz o przygodach nieumarłych, pod wpływem biochemiczne wirusów (broni) przekształca się pochłaniając wszystko na swojej drodze agresywnych potworów. W tym przypadku, Rodriguez udaje się mock żałosne mit kina, który opowiada historię „amerykańskiego bohatera”. W tej historii, w „Planecie strachu” są zbawicieli ludzkości na wszystkich tych, którzy lubią go, ponieważ jest to niezbędne do uzyskania statusu. Z obrazu i „szlachetnego zbójnika” ( „rebeliantów”), która w pewnym momencie jest wymagane, aby udowodnić światu, że jest rzeczywiście warte.

Kosz w pełni uzbrojony

Nie jest zaskoczeniem, że to zabawa i stylowe kinokomiks Rodriguez został podniesiony z bezpośrednim udziałem Frenka Millera i Quentin Tarantino (jak sama bez niego?!). Może dlatego, że jest on tak skomplikowany w swej strukturze przypominającej „Grindhouse”. I kilka ważnych myśli i przesłanie moralne, aczkolwiek przebrany za nieostrożne przekomarzania, jeszcze wniknąć w temat obrazu. Wszystko narracyjna fabuła, napędzany przez ideą założycieli tyłu, to jest do góry nogami antyutopia. Ogólnie rzecz biorąc, „Planet Terror” (aktorzy i role, które zostały wybrane nie tyle Rodriguez jako Tarantino) – wystarczająco filmy humorystyczny, bogate szablony, ale charyzmatycznych obrazy, wypełnione znajome twarze (B. Willis podoba jego występ w filmie).

Na arenie – głównych bohaterów

Aktorzy z filmu „Planet Terror” zgodzili się na udział w filmie z pewnym niepokojem, że w zasadzie, to jest zrozumiałe i wytłumaczalne. Każda postać była tak „wypukły” i sprzeczne, że przewidywanie korzystny wynik i entuzjastyczne recenzje to było nierealne. Josh Brolin – zły lekarz z termometrem w ustach wytłaczanych owrzodzenia Merli Shelton – Pielęgniarka usypiające umieścić kulę w czoło dziecka. Jej kochanek, przyjaciel, lesbijką – Fergie. Chłopiec postrzelił się w głowę, grał rodzimych syn reżysera Riebel Rodriguez. Freddy Rodriguez – macho, że wszystkie małe ramiona i którzy nigdy nie zdobywa. Bryus Uillis – żołnierz, przyznał się do zamordowania terrorystycznych numer 1 i koce brudne pęcherzyków. W takim towarzystwie zombie nie wydają psychotyczne. Naturalnie, każdy artysta martwi się o swoją przyszłość i karierę. Jak się okazało, na próżno, ponieważ po wydaniu taśmy walcowane, „Planet Terror”, aktorów i publiczność otrzymała entuzjastyczne recenzje, krytycy i opinie zatwierdzenia.

Szczególnie ciekawe momenty

Robert Rodriguez był bezlitosny dla swoich bohaterów, a nie do niego i status gwiazd zawstydzić, występując w roli bohatera. Na przykład, w pobliżu początku bohaterki słynnego malowidła Steysi Fergyuson (Fergie z Black Eyed Peas) i przyprawe łapczywie jeść zombie. Wykazanie, że z niej zostało – doskonałym przykładem czarnego humoru twórcy. W scenie pojawia się sam Quentin Tarantino, ale jego charakter powodują mutacje ataki homerycki śmiech z obserwacji. Należy również podkreślić charakter Bryusa Uillisa, ostry armii porucznik poważnie opowiada fascynującą historię o tym, jak on osobiście rozerwał serce Osamy bin Ladena. Brutalny postać porucznika po prostu zabawne. Przedmiotem kpiny i staje dyrektora Maykl Parks, ponieważ jego postać – Zastępca szeryfa – powielane naraz z trzech obrazów: „Death Proof”, „Kill Bill” i „Od zmierzchu do świtu 2”. Co można dyskutować, czy Robert Rodriguez, nawet jego własny syn nie żałować? Rzeczywiście, zapalonym artystą!

Płacząca striptizerkę ze strzelbą

W filmie „Planet Terror” aktorzy są dobre jak wybór, ale najbardziej uderzające postać płacze striptizerkę odgrywaną przez Rouz Makgouen. W trakcie tej historii, jej postać straci nogi, lecz utracone kończyny dziewczyna dostać strzelbę. Jego akcje spadły, a główna linia romantyczna z bardzo macho (Freddy Rodriguez). Ich miłość scena reżysera rzekomo od grzejnika, nawet stopienie filmowej pasji.

Rodriguez przekroczył linię

Jedyną rzeczą, reżyser posunął się za daleko – jest to część demonstracyjnym zbliżeniu wszelkiego rodzaju obrzydliwości. Jest oczywiste, że Rodriguez starał się prześcignąć oryginalny horror zombie pod względem efektów specjalnych, ale również wiedzieć środka. Szczególnie wrażliwe natury Zalecane oglądania obrazu „Planet Terror” (aktorzy wielokrotnie wskazywali na ten fakt) nie jest konieczne, z tego samego powodu nie jest najlepiej jeść podczas oglądania.