647 Shares 9105 views

Jak usunąć historię odwiedzanych witryn: instrukcja dla początkujących

Dzisiaj ten artykuł omówi, jak usunąć historię odwiedzanych witryn. Ta operacja może być wykonana przy użyciu standardowej przeglądarki. Jednak w niektórych przypadkach jest to przydatne, aby zapoznać się z programami firm trzecich. Jako przykład użyję najpopularniejsze przeglądarki, a mianowicie: Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer . Tak więc, można dowiedzieć się , jak usunąć historię odwiedzanych witryn.


Internet Explorer

 1. Skręć program.
 2. Kliknij na ikonę kół zębatych. Znajduje się on w górnej części prawej.
 3. Przejdź do zakładki „Bezpieczeństwo” i wybierz pierwszą pozycję „Usuń historię przeglądania”.
 4. Tick "log".
 5. Potwierdzić wybór poprzez naciśnięcie przycisku „Usuń”.

Google Chrome

 1. Otwórz program.
 2. Kliknij na ikonę z trzema paskami. Znajduje się on w prawym górnym położeniu.
 3. Wybierz „Historia”.
 4. Kliknij przycisk „Usuń …”.
 5. Wybierz „Wyczyść dane przeglądania …”. Potwierdzić swój wybór.

Mozilla Firefox

 1. Otwórz program.
 2. Kliknij na ikonę aplikacji, która będzie umieszczona w lewym górnym rogu.
 3. Kliknij na słowach „Wyczyść historię przeglądania”. Znajduje się on w menu po lewej stronie.
 4. Tick "Journal of wizyt …".
 5. Potwierdź, klikając na słowach „Usuń …”.

Aby uzyskać więcej informacji,

Zdejmowanie „Google Chrome” w zakładce „Mozilla”, „Internet Eksplouer” opartego na tej samej zasadzie. Wystarczy nacisnąć na karcie procentowej RMB i wybierz „Usuń”. Należy zauważyć, że po tej operacji w celu przywrócenia wypustki nie uda. Z pomocą wbudowanych narzędzi, można również usunąć informacje takie jak cache, historii pobierania, ustawień internetowych, zapisane hasła, i tak dalej ..

programy innych firm

Oczywiście, należy usunąć historię przeglądania będzie zwykłe narzędzia wbudowane. Ale jeśli chcesz bardziej zaawansowanych funkcji, należy szukać w innym oprogramowaniem firm trzecich. Zazwyczaj te programy pozwalają uzkoprofilnye dostosować przeglądarkę. Na przykład, możliwe jest, aby automatyczne usuwanie strony, co się stanie za każdym razem przed zakończeniem programu. Takiego oprogramowania, polecam użyciu narzędzia jak CCleaner. Ma wiele zalet. Należy zacząć od tego, że jest całkowicie za darmo. Można go pobrać z oficjalnej strony. Program ten pozwala na usunięcie wszystkich informacji o taktowaniu z poziomu przeglądarki internetowej, za pomocą kliknięcia. W tym przypadku, można sformatować historię w kilku narzędzi. Interfejs programu jest dość intuicyjne sterowanie. Dlatego trudno jest się zgubić. Ale jeśli coś się dzieje, można skorzystać z wbudowanej pomocy, co pozwala na odszyfrowanie wszystkich działań. można pobrać do komputera innego podobnego narzędzia. Internet jest obecnie z takich programów jest wystarczające.

wniosek

Na pytanie „Jak usunąć historię odwiedzanych witryn?” Jest bardzo często zadawane przez nowych użytkowników. W tym artykule, podaję instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek. Jeśli korzystasz z innego oprogramowania do przeglądania stron internetowych, można zainstalować uniwersalnego narzędzia innej firmy. Mam nadzieję, że teraz wie, jak usunąć historię odwiedzanych witryn.