86 Shares 6499 views

Jedziemy tam spocząć, gdzie gorąco w styczniu

Gdy okno ponury pogoda, spadnie śnieg i oblodzenia rozpocząć wcześnie, to trudno sobie wyobrazić, że na świecie istnieją miasta i kraje, w których o tej porze roku ciepło, przelewanie ciepłe morze, słońce świeci jasno, a plaże atakują turystów. Nic dziwnego, że gdzie gorąco w styczniu, zawsze dużo turystów, którzy przyszli, aby cieszyć się promieniami słońca i piękno egzotycznej przyrody.

ośrodki Indonezja

Miejsca te obejmują ośrodki w Indonezji. Bajeczne wyspy na Oceanie Indyjskim stały się miejscem pielgrzymek dla turystów pragnących odpocząć gdzie gorąco w grudniu, styczniu i każdym innym zimnym miesiącu roku dla krajów europejskich. Niektórzy urlopowicze wynajęcia przytulna willa nad brzegiem ciepłego morza przez cały sezon zimowy.

Nie jest to zaskakujące, mimo wszystko, od miesiąca listopada, termometr nie spada poniżej 25 stopni. Ale nie martw się, że pogoda jest zbyt gorąco, a powietrze jest zbyt gorąco, w tym okresie, w nocy czasami pada deszcz, który trwał ponad godzinę, pozwala obniżyć ciepło trochę.

Właściciele luksusowych hoteli są gotowi zaoferować swoje komfortowe pokoje, czyste, piaszczyste plaże, które są bardzo blisko. Wczasowicze są czekają zjeżdżalnie, ciepłe baseny, egzotyczne koktajle i wiele innych naprawdę relaksujących przyjemności.

wyspa Bali

Jednym z rajów natury można nazwać wyspę Bali. Jest to miejsce, gdzie w styczniu i gorąco przez cały rok. Ale mimo że lato trwa tu przez 365 dni w roku, jeszcze w okresie od końca grudnia do początku marca można nazwać trochę deszczowo. Choć temperatura powietrza i wody jest jeszcze lato, wczasowicze ryzyko jest małe, ale ciepły deszcz. Jednak nie tylko na plaży, można spędzić czas, istnieje ponad 20.000 świątyń, z których jeden jest niesamowite małpy świątyni. Czarny wulkaniczny piasek obejmuje przytulne plaż na wyspie. Egzotyczna roślinność, wysokie góry, krawędź reliktowych lasów, otoczony rozległym powierzchni oceanu – wszystko to jest miejsce, słusznie nazywany raj na Ziemi.

Bali jest jednym z ulubionych miejsc dla surferów, tutaj otworzyła specjalną szkołę, gdzie początkujący nauczyć się podstaw tego pięknego sportu.

Kuta Beach

W pobliżu znajdują się piękne plaże Kuta, gdzie w styczniu i gorąco przez cały rok duży napływ turystów, polubił tej magicznej wyspy.

Jeden z najlepszych ośrodków w południowo-zachodniej części wyspy Tanah Lot, słynie z wspaniałych zachodów i kompleksu świątynnego. Nie ma luksusowe plaże, ale są nie mniej atrakcyjne przytulny Sandy Bay.

egzotyczne Wietnam

To nie jest jedynym miejscem, gdzie gorący zimowy urlop w tej porze roku czeka na turystów w Wietnamie. W tym egzotycznym kraju gromadzą się tysiące turystów każdego roku. Dla mieszkańców Rosji jest doskonałym miejscem na relaks, bo to, co miejscowi zwane „zimne” miesięcy w roku, jest uważany za dość wygodne dla Europejczyków. Znacząco różnych temperaturach w północnej Wietnam (na przykład, w Hanoi – 11-16 °) i południowy (Wung Tau – 27-29 stopni). Dżungla, woda w Morzu Południowochińskim, wysokie góry, zamrożone majestatycznie nad morzem, doskonały klimat i niskie dla zakwaterowania i cen żywności sprawiły, że kraj jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów. Gościnni wietnamski zorganizować dla swoich gości fascynującą wycieczkę, gdzie spotkał się ze swoich rzadkich gatunków flory i fauny, a okazją do zwiedzenia farmę krokodyli.

Luksusowe plaże Tajwan

Wspaniałe wakacje czeka na turystów na Tajwanie, gdzie gorąco w styczniu. Wspaniałe plaże dostępne dla gości, tu można wymyślić z wysokiej jakości usług w hotelach. Turyści, którzy odwiedzili ten ośrodek jest dużo wrażeń z wizyty w najlepszym w świecie znanym akwarium. Tunel ten 80-metrowy daje złudzenie dna morskiego, na niej chodzenie gości, a nad jego głową, i pływają wokół ryby, których jest co najmniej 400 gatunków. To prawdziwy cud, że będzie widać turystów w kraju.

wspaniały Afryka

Ale najwspanialsza podróż będzie podróż do Afryki. Tylko tutaj można zobaczyć swobodnie wędrować lwy, lamparty, nosorożce, hipopotamy, bawoły, żyrafy i stada słoni na podlewania. Jest to najbardziej tajemniczy i niezbadany kontynent aż do końca.