334 Shares 9546 views

Chcesz smaczne? Uwaga, prosty przepis na biszkopt!

Słodkie wypieki – słabość wielu miłośników dobrego jedzenia. I od łagodnych, powietrza, światła herbatniki, oczywiście, nie będzie dać jeden. Jednak, aby przygotować je w domu, musimy pewne umiejętności kulinarnych. Dostępność prostych receptur.

herbatniki

Wybór prosty przepis na biszkopt, można zatrzymać się tutaj na ten pyszny i nieskomplikowany ciasteczka na bazie płatków owsianych. Musimy: margaryna – 100 gramów (lepiej jeśli istnieje możliwość wykorzystania masła), cukier puder – około 75 gramów (jeśli weźmiesz 100, nic strasznego nie będzie). Prosty przepis herbatniki zakłada pewną swobodę w doborze składników. Kolejne 4-5 jaj (w zależności od pożądanej liczby porcji), wanilina, cytryny połówek Peel 150 g mąki i kokosa. Odpowiednie do celów dekoracyjnych i ukamienowany spawane wiśni jam, jagody czerwonej porzeczki, maliny itp. D.

Przygotowanie: żółtka oddzielone od białek i bit w łatwy pianki z małą ilością soli i waniliny. Rozdzielone białka przeniesiono z pół cukier puder do ciała stałego konsystencji piany. Druga połowa roztarto z ropą naftową. Wtedy wszystko miesza się w głębokim zbiorniku, dodać pozostałe składniki, wymieszać. Więc nasz prosty przepis na biszkopt jest zawarte w teście. Piec ogrzano do 180 ° C. W wysmarowanej formy i podajników papieru wosk określonymi ciasto w środku każdego kładzie pechenyushki jagody. Ciastka pieczone do miękkości. Jak widać, jest to naprawdę bardzo prosty przepis na biszkopt, ale także bardzo smaczne, zbyt.

biszkopt

W Internecie i książkach kucharskich prawie zawsze znaleźć słodkie wypieki ze zdjęciami i szczegółowymi instrukcjami. Oferta i my niby klasie mistrzowskiej na herbatniki. Przykładowo, ciasto na herbatę. Na to potrzeba 125 gramów zmiękczonej masła lub margaryny do pieczenia, jak dużo cukru pudru, wanilia, 2 duże jajka, mąka jest także 125 gramów. piekarnik wstępnie ciepło się o 180 stopni i pieczenia dobrze naoliwiony. Masło wanilia starannie wtarty w proszku może mieścić się w mieszalniku, do otrzymania jednorodnej masy powietrza. Do kierowania jaja. Dodać mąkę, wymieszać wszystko aż będzie gładkie. Jeżeli grubość lub nierówne, można rozcieńczyć niewielką ilością ciasta z mleka. Następnie wypełnić je pieczenia naczynia i umieścić je w piekarniku. Piec przez około 20-25 minut. Sprawdzić gotowości możliwie trzymając się ciasto drewnianych szpikulec – jeśli to jest suchy, co oznacza, że ciasto jest pieczone. Następnie wyciągnij podajniki z formami i dać biszkopty dobrze ostudzić. Można również umieścić formę w kąpieli wodnej, do ciasta nie przyklejają się do dna. Każdy schłodzono ciasto dzielone na dwie części, pomiędzy nimi, aby warstwę kremu lub dżem. Wszystkie desery są przygotowane! Można rozważyć sobie ciasto dekorowanie zdjęcie też, jeśli chcesz, możesz znaleźć i użyć go jako próbki. W tym celu wszelkie odpowiednie owoce, kawałki świeżych owoców lub dżem, galaretka. Można udekorować i mleko skondensowane, posypać kolorowym kokosowy miękiszu. I iść do lodówki do ciasta namoczone. Dla lepszego smaku i miękkość dolnej placka zwilżonego syropu.

Nawiasem mówiąc, zamiast kremu jest również możliwe zastosowanie mleko skondensowane. Jeśli jest wodnisty, wstępnie gotowane lub dodawana do mleka wbity orzech, skórki owoców cytrusowych. Kilka godzin gotowego ciasta powinny stać w lodówce. Bon appetit!