111 Shares 9383 views

W oczekiwaniu na świeżym powietrzu: jak zrobić gramofon z papieru

Gdy okno świeci słońce niemiłosiernie, powiew świeżego powietrza wydaje się być najwyższa przyjemność. Gdyby był kolor, wówczas żaden z jej przepływ nie będzie niezauważony: widział barwną falę powietrza, stanął na jej drodze, podniósł ręce i … tutaj jest – Bliss „pływanie” w orzeźwiającym surfowania.

Tak, patrz wiatr nie jest łatwe, ale łatwe do wykrycia jego obecności. W jaki sposób? Zrób gramofonu wykonana z papieru! Są to zrobi.

Faza przygotowawcza

Wiatraczek – wspaniałym łapacz wiatru. Ta zabawka jest szczególnie popularne wśród dzieci. Jak zrobić wodomierza? Papieru, oczywiście. Dla początkujących i dzieci kolorowy papier – doskonały materiał, który jest łatwy w obsłudze.

Sprawdź, czy wszystkie niezbędne na wyciągnięcie ręki:

– kwadratowy arkusz papieru;

– parę nożyc;

– mały paznokci i dwoma obrzeżami (lub stykowa, okrągłego przycisku nóg, etc.);

– szpikulec (lub ołówek, słomka do koktajli patykiem, etc.).

etap 1

Nasuwa się pytanie, jak zrobić papier z wodomierzem, daj nam bliskie.

Umieść swoją wybraną piękną kartkę papieru na stole przed nim. Złożyć go dokładnie na pół po przekątnej. Wyprostować. Ponownie wygięte w kierunku drugiej. Rozłożone na plac. Na arkuszu powinno być usytuowany na środku dwóch skrzyżowanych linii uzyskane przez gięcie.

Wykonać cztery nacięcia wzdłuż przetłoczenie z każdego rogu do środka. Ale dorezayte przed przekroczeniem miejsce, pozostawić na pół centymetra do „venue” z dwóch linii.

etap 2

Goździki zrobić wstępne przebicia: w centrum (tylko gdzie linie przecinają się) i jeden otwór w każdym z lewym rogu trójkąta. Oto, co trzeba mieć:

etap 3

Umieść zgrubienie na gwoździu.

krok 4

Przystępujemy do końcowego etapu procesu zwanego „Jak zrobić wodomierza papieru.” Łączyć się w centrum wszystkich czterech rogach otwory i włożyć kołek przez każdego z nich, a także przez środek. Na odwrotnej stronie, która jest obecnie wystającą końcówkę, umieszczonym na niej drugą kulek.

krok 5

Załączyć „kwiatostan” gramofony do drewnianego kija.

Zabawka jest gotowy! Teraz nawet dziecko może wyjaśnić jak zrobić wodomierza papieru. Podłącz kij w doniczce z kwiatem, a on jest nie tylko „kwitną”, ale również jako stojak będzie niezawodny asystent dozorca dmuchać świeżego powietrza.

Nawiasem mówiąc, ta prosta mała rzecz może być stylowy element w pomieszczeniu. Eleganckie wiatraczek urządzić biuro.

Kilka jasnych „młyny” będzie cieszyć oko w jego mieszkaniu.

Gramofony może również służyć jako ciekawe rozwiązanie do projektowania krajobrazu.

I mogą stać się ośrodek wypoczynkowy.

Wiatraczek papieru własnymi rękami – to prosta sprawa, która daje szybkie rezultaty i wiele pozytywów, szczególnie jeśli robisz to z dzieckiem. Ten twórczy tandem będzie pamiętać, a nawet w odległej przyszłości dzieci będą uczyć majsterkowania łapacze wiatru.