164 Shares 1217 views

„TCB”: opinie klientów, opis, usługi, inwestycje i pożyczki

W tym artykule będziemy wyjaśniać, co „TCB” otrzymuje informacje zwrotne od swoich pracowników, jak i klientów. Wszystkie przydatne informacje na temat organizacji zostaną przedstawione poniżej.

Po tym wszystkim, przed zastosowaniem jednej lub innej spółki finansowej, ważne jest, aby wiedzieć o wszystkich jego funkcji. Jest prawdopodobne, że gdzieś tam jest nie najlepsze „pułapek”, które może przynieść wiele kłopotów dla klientów.

opis

„TCB” – to duża firma finansowa. Jest on rozprowadzany w całym kraju. Posiada oddziały w różnych miastach Rosji. To nie jest oszustwo, jak niektórych obywateli. Jednakże, bardzo popularny wśród ludności nie korzysta.

„TCB” dostaje różne opinie. Wśród nich są zarówno dobre i nie tak dobre. Co jest szczególnie warto zwrócić uwagę na współpracę? Czy są jakieś wątpliwe lub ujemne punkty odnoszące się do świadczenia usług? Co można zrobić, aby pomóc „TCB”?

usługi

Zakres usług firma nie posiada żadnych możliwości. On jest standardem dla wszystkich instytucji finansowych, których podstawowa działalność – usługi bankowe. Tak więc, „TCB” oferuje swoim klientom:

 • Usługi bankowe w Internecie;
 • pożyczki;
 • kredytów hipotecznych;
 • otwieranie rachunków i depozytów;
 • przekazy pieniężne;
 • transakcje walutowe.

Nic specjalnego lub szczególnych. I że niektórzy ludzie są szczęśliwi. Wszystko dzięki temu, że „TCB” – to najczęściej, choć nie bardzo duży bank. Dokładniej, banki sieciowe. Można zastosować tu dla standardowych usług świadczonych przez instytucje finansowe.

gospodarstw

Szczególną uwagę zwraca się na składek. Że są zainteresowani ludzie częściej. Dla nich „TCB” dostaje mieszane opinie. Chociaż w większości znajdują się głównie pozytywne opinie.

Wkłady z wielu organizacji. Można wybrać taki, który jest odpowiedni dla danej osoby. Warunki nie zawsze są korzystne, ale są lepsze niż wielu jego konkurentów. oprocentowanie średnio od 8 do 10%. Niewiele, ale stabilny i niezawodny.

Do tej pory następujące programy można wyróżnić wśród składek:

 • . "Time for Growth jesieni" – 10% rocznie w rublach;
 • „Pensjonat” – 8,8% rocznie przez okres 368 dni;
 • „Wkład do przyszłości”;
 • „Świadectwo oszczędności” – 10,05% na rok;
 • "Universal";
 • „Na żądanie”;
 • "Universal Premium" – do 8,55%.

Wybierz kilka. Ale, jak klienci mówią, że jest to konieczne w celu uzyskania szczegółowych informacji na wkłady przejść bezpośrednio do biura organizacyjnego. Nie zapewni pełną informację o każdym z dostępnych programów i określenia warunków współpracy z bankiem.

hipoteka

Wielu ludzi dzisiaj wziąć pożyczki: zarówno konsumpcyjnych i hipotecznych. Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy stawki mogą być różne, w zależności od programu. Na przykład, emeryci mogą wziąć pożyczkę w wysokości 19% rocznie i dotychczasowych klientów banku – o 17%.

kredytów hipotecznych w Rosji stał się zbyt bardzo popularne. W związku z tym, wiele z nich jest zainteresowany w tym, co robi „TCB” opinii na temat kredytów hipotecznych. Czy podjąć się tej odpowiedzialności?

Pojedyncze opinii tu i tam. Organizacja otrzymuje wiele informacji zwrotnych na ich hipotecznych. Niektórzy mówią, że jest „TCB” pomógł im łatwo kupić dom. I współpraca z instytucjami finansowymi nie powodują żadnych problemów – brak stałych przypomnienia o płatnościach lub zadłużenie, tajemniczo pojawiające przestępczości.

Ponadto, niektórzy skarżą się, że „TCB” – to nie jest całkiem bona fide instytucja finansowa. Przy najmniejszym zarządzania długiem odnosi się do nagłówków, który pokonał nawet najmniejszych długów, i we wszystkich aspektach. Nadpłat na kredyt hipoteczny i zbliżającej się ogromnej dokumentacji nie wszystkie siły w dokumentach projektowych.

W co wierzyć? Przeciwnie, to lepiej trzymać się neutralnego punktu widzenia. Warto zauważyć, że „TCB” Opinie klientów pozytywna postać dostaje głównie z powodu problemów i pożyczek i kredytów hipotecznych w przypadkach, gdy inne instytucje finansowe ludzie są odrzucane.

Rzeczywiście, w praktyce odrzucenie pożyczki lub kredytu hipotecznego w „TCB” – rzadkość. Ale oni też są. Głównie ze względu na niepełną zestawu dokumentów, bądź ze względu na niską wydajność klienta. Niemniej jednak, bank nadal otrzymuje skargi dotyczące kredytów hipotecznych. Dokładnie tak samo jak większość podobnych firm. Ale w ogóle, do zawarcia umowy o kredyt hipoteczny podejścia „TCB”.

Obsługa klienta

Co o obsługę klienta? Inną bardzo ważną rzeczą. Recenzje banku „TCB” w tej dziedzinie jest również mieszany – część zadowoleni z obsługi, ktoś nie bardzo.

Główny zarzut, że wyrażone przez zwiedzających – jest powolny i nieprzyjazny personel, nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na konkretne pytania. Na dłużników tutaj nie podoba się komunikować, i mogą wystąpić z pewną brutalnością.

Ale są też pozytywne opinie o tym, gdzie pracownicy „TCB” mówić jako uczciwego i sumiennego pracownika. Starają się maksymalnie, aby odpowiedzieć na pytania klientów, wszyscy zwracają uwagę. Chociaż szybkość obsługi nadal pozostawia wiele do życzenia.

Należy zauważyć, że jako negatywne, wyrażona w adresie firmy i pozytywne opinie są bezpodstawne. Tak, to z pewnością tylko wziąć pod uwagę, że „TCB” usługa nie jest zbyt szybki, i że nie wszyscy pracownicy zawsze będą w stanie odpowiedzieć na pewne pytania. Jednak, jak w każdym innym banku.

Pomoc dla klientów

Dość często „TCB” pozytywny charakter otrzymanych uwag pomoc klientom przy rejestracji różnych dokumentów. Jest to niezwykle ważne, że jest sam w obsłudze gości.

Niektórzy podkreślają, że trudności w wypełnieniu wniosku i odbioru, można zwrócić się do pracowników banku zrobi to za Ciebie. Potem wystarczy sprawdzić dane i umieścić swój podpis na dokumencie.

Taka jest dobra wiadomość, zwłaszcza, gdy chodzi o ludzi starszych lub niedoświadczonych, którzy są z bankami w ogóle nie miały wcześniejsze przypadki. „TCB” stara się zrobić wszystko dla swoich gości. I to jest godne pochwały.

Skargi i ich rozwiązania

Jak już wspomniano, „TCB” dostaje różne opinie. Niektórzy ludzie skarżą się, że przy ubieganiu się o pożyczkę lub kredyt hipoteczny wydaje się, że można byłoby zapłacić więcej niż pierwotnie obiecywał. Na szczęście taka sytuacja – to rzadkość. Obawiają się ich nie warto. Dlaczego? Przewodnik po szybko rozwiązywać problemy i przeprasza swoich klientów.

Zaleca się, żeby przeanalizować wszystkie warunki umowy, a także w celu wyjaśnienia wszelkich niuansów do zawarcia odpowiednich umów, pracowników banku. Wtedy wszelkie negatywne aspekty powstać. Zwłaszcza jeśli mówimy o bona fide klienta. I dłużnicy i defaulters będą twierdzić, że każdy, nawet do idealnego banku.

Przegląd licencji

W mediach, plotek, które zagrażają organizację o nazwie „TCB” cofnięcie licencji. Mit czy realne zagrożenie? Czego obawiać. Nie cofnięcie licencji banku nie jest i nigdy nie będzie. W każdym razie, w najbliższej przyszłości. Taki news – prawdziwe oszustwo, które są bezpodstawne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ludność jest głównie dziełem „TCB” ładna i nie mieć żadnych poważnych skarg.

przez pracowników

Ale bank jako pracodawca nie jest dobrze udowodniona. Niestety, pracownicy „TCB” zarabia opinii nie są najlepsze. Główny zarzut – niskie zarobki, ciężka praca, stały strumień odwiedzających i muszą pozostać w godzinach nadliczbowych.

Jednak pozytywna strona „TCB” zarówno dla pracodawcy też. Są to:

 • Komfortowe warunki pracy;
 • pakiet świadczeń w pełnej wysokości;
 • stabilne zarobki;
 • „Biały” wynagrodzenie;
 • rozwój kariery;
 • samorozwoju;
 • korzystne warunki dla usług banku.

odkrycia

Jak widać z powyższego, że otrzymuje „TCB” zróżnicowany charakter opinii. Na ogół jest to dobry banku, który oferuje standardowe usługi. Należności wyrażone również w stosunku do instytucji finansowej, jako szablon reguł.

Jako pracodawca, jest również dobre towarzystwo. Jednak z jego wad. Można bezpiecznie stosować tu i zatrudnienia oraz zapewnienia pewnych usług. Tylko że to nie jest zalecany do pracy z dużymi ilościami pieniędzy. Po tym wszystkim, z możliwością zamknięcia banku (a od tego nikt nie jest bezpieczny) do zwrotu pieniędzy będzie trudne.