489 Shares 1484 views

Znane tajskie restauracje w Moskwie

W ostatnich latach szczególnie popularne stają tajskiej restauracji w Moskwie. W tym artykule przyjrzymy się dobrze znanymi instytucjami, które mogą być leczone z oryginalnym naczyniu i odpocząć w przyjemnej atmosferze.

"Tay Tay"

Jest to cała sieć restauracji w Moskwie. Pierwszy został otwarty w 2007 roku. Instytucja ta, oczywiście, przyciąga wielu turystów. To serwuje wyśmienite dania. Przygotowują kucharze z Tajlandii.

Każde danie uzupełniają oryginalne przyprawy. Byli w restauracji zwraca szczególną uwagę. Dostępne gotuje rzadkie przyprawy.

Thai kwaśny i pikantny zupa Tom Yam – punktem kulminacyjnym restauracji. Menu jest jej 4 gatunki. Podawać zupę tom yam owoce morza, kurczak, krewetki i ryby. Istnieje kilka rodzajów, które menu KA. A co to za potrawa? Ta zupa z dodatkiem mleka kokosowego.

Reszta potraw równie pyszne. Napoje podawane są w oparciu o młodych kokosów.

Siłownia pracuje od 11:00 do 23:00.

Zasadniczo odwiedzający szczęśliwy. Lubią jedzenie, atmosfera. Mimo, że istnieją ludzie, którzy odchodzą i nie bardzo dobre opinie o tym miejscu. Niektórzy mieli problemy konserwacji.

Ciekawe miejsce – "Thai Elephant"

Opisując tajskie jedzenie restauracja w Moskwie, należy zwrócić uwagę na to miejsce. Restauracja to przestronny. Są przytulne tarasy i bankietu.

Wnętrze restauracji jest zaprojektowane w jasnych kolorach. Każdy pokój jest stworzony dla turystów, co pozwala gościom cieszyć się wyśmienite dania. Restauracja jest, oprócz odkrytych tarasów, pokryte werandy.

tajskich potraw są przedstawione w wystarczająco dużej ilości.

Czas instytucji: 12: 30-00: 00. Usługa dostawy działa trochę inaczej. Harmonogram – 12: 30-21: 00

Użytkowników lubi tę restaurację. Jako goście mówią Jedzenie tutaj jest po prostu wspaniały. Personel w restauracji przyjazny. Ale ludzie, którzy przyjmują zlecenia na świadczenie usług, nie zawsze poprawnie odpowiedzieć na pytania.

To miejsce nazywa się „pięć przyprawa”

Kontynuując opisać tajskich restauracji w Moskwie, możemy powiedzieć na ten temat. Instytucja pod nazwą „5 przyprawą” w stolicy między dwiema stacjami metra ( „Kropotkinskaya” i „Arbat”).

Tutaj, oprócz Tajlandii, można wypróbować różne chińskie, kuchnia singapurska. W menu znajdują się takie dania jak dań gorących, zimnych dań, potraw z drobiu, warzyw, ryżu, chińskie pierożki (Dumpling), bambusowych koszach, deserów, curry. Instytucja posiada dużą mapę alkoholu, napojów bezalkoholowych. Istnieje możliwość dostarczania posiłków w ciągu 1,5 godziny. Minimalna kwota zamówienia wynosi trzy tysiące rubli.

Niektórzy ludzie uważają, że „pięciu przypraw” – jest to najlepszy tajskiej restauracji w Moskwie. Jedzenie w tym miejscu jest naprawdę pyszne. Jedyną rzeczą, która nie jest szczególnie zadowolony z gości – to jest cena. Są one znacznie wyższe. Jako goście zauważyć, obsługa jest tutaj na najwyższym poziomie.

Restauracja „Jay”

Kontynuując mówić o tajskich restauracji w Moskwie, nie można zapomnieć o „Jay”.

W tym miejscu są ci, którzy niedawno udał się do Tajlandii. „Jay” – restauracja dla koneserów kuchni tajskiej. W zakładzie można skosztować najbardziej egzotycznych potraw. Niesamowite zupy, dania z makaronu, ryżu i owoców tropikalnych i wiele innych przysmaków czekają na was w restauracji.

Opinie użytkowników na tej kontrowersyjnej instytucji. Niektóre z tych tajskiej restauracji przyciąga w Moskwie. Inni, przeciwnie, nie mówią bardzo dobrze o nim. Na przykład, istnieją użytkownicy, którzy narzekają na kelnerów, choć odbywa długą posiłek.

„Tai Herbata”

Jest to sieć restauracji. To serwuje dania kuchni tajskiej i wietnamskiej. Mapa napojów alkoholowych dość obszerna. Serwuje najlepsze kucharzy. Restauracja działa od poniedziałku do piątku (12: 00-04: 00). Wieczorem restauracja przyjemna muzyka. Czasami nawet są profesjonalni DJ-e, którzy zadowolić śledzi użytkowników instytucję.

Możliwe tu zamówić jedzenie do domu lub biura.

jak atmosfera gości restauracyjnych. Ale tu jest usługa nie zawsze jest na najwyższym poziomie. Instytucje takie jak kuchenne odwiedzających miejscach przeważnie.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz popularnych tajskich restauracji w Moskwie. Każda instytucja jest wyjątkowy. Wybierz odpowiedni Restaurant pomoże, przedstawione w artykule, a także krótki opis miejsc rekreacji.