661 Shares 5273 views

„Kurczak z narkotykami” – sałatki na każdą okazję

„Chicken naćpany” – sałatkę, która ma nie tylko oryginalny tytuł, ale także oferuje jej smakiem. To danie jest tak cenna, że składniki w nim, nie ma absolutnie kuchni każdej gospodyni. Ale jest jeszcze jeden mały szczegół, który wiele, i przyszedł do gotowania, zapomnieć. I to właśnie dzięki niemu „Chicken naćpany” sałatkę i dostał swój dwuznaczny tytuł. Ale o tym później. W międzyczasie, niech wszystko wiesz, jakie produkty są częścią naczynia.


kura

Pierwszym i głównym składnikiem – To, oczywiście, kurczak. To wszystko, i będziemy wprowadzać „buzz”. Do sałatki lepiej jest wziąć ciało, a że nic innego nie jest odpowiednia jako piersi. Można również stosować inne części kurczaka, ale potem być przygotowany na to, że trzeba majstrować przy kości, pozbawiając je z ciała. Kurczak może być traktowany jako wędzona i gotowana.

Z zadawane pytania wędzone: kupiony, cięte kawałki mięsa i zacząć gotować. Ale do zagotowanej należy podchodzić ze szczególną uwagą. Po pierwsze, lepiej gotować z wyprzedzeniem, tak że miał czas na ochłonięcie i dać nadmiar wody. Po drugie, w którym bulion z kurczaka na ciepło, sól powinna być na końcu, to mięso zachowuje soczystość i smak. I po trzecie, nie przesadny. Od sałatki klejony z majonezem, nadmiar soli jest całkowicie niepotrzebna.

Tak więc, kurczak jest gotowy. Nawiasem mówiąc, dla zwykłego surówką będzie wymagało około 300-450 gramów. To jest jedno wielkie piersi, lub parę podudzia. Nawiasem mówiąc, gotowany kurczak, już pokrojony, to jeszcze lepiej smażyć prawie suchej patelni na złoty kolor: będzie smaczniejsze.

chleb

Drugi składnik, który wymaga „stoned” kurczak sałatka przepis – to chleb. Ale nie każdy i biały. Jego wyboru, także jest jechać ostrożnie, ponieważ od jakości kawałków będzie trzymać się sałatki, a to zależy od gustu. Nie należy stosować bardzo świeżą bułkę, to będzie złe cięcie lub kruszonką. A ponieważ będziemy smażyć chleb, pokroić w kostkę trzeba idealnie gładka. Jest mało prawdopodobne, że okaże się ze świeżych wypieków. Dlatego lepiej jest wziąć najzwyklejszym bochenek, może nawet wczoraj, a jeszcze lepiej – długą bagietkę.

Kromka chleba musi być ostrzone nożem z cienkim ostrzem. widać, że praca w takim instrumencie – prawdziwa przyjemność! Tak więc, profile lub pół bochenka gustowny pocięte na kostki, a następnie smażone w gorącej patelni z minimalną ilością oleju. Ostateczny kolor powinien być złoty. Nawiasem mówiąc, przygotować „Chicken naćpany” kok sałatki i mogą być w piekarniku, a nawet kuchenka mikrofalowa, lekko suszony w odpowiednim czasie. Najważniejsze jest to, aby nie przegapić czasu i nie robić zamiast grzankami żar.

Co jeszcze?

Reszta produktów, które potrzebują – to pomidory, jajka, majonez. Trzy dojrzałe pomidory rzeczy wystarczy. Należy pamiętać, że warzywa nie były przejrzałe. W tym przypadku, zaczną się sok i sprawiają, że danie zbyt mokre, a jakże nie kochać „Chicken naćpany!” Sałatka powinien być idealny.

pomidory cięcia powinna być taka sama jak nóż do chleba, który jest bardzo ostry. Przed rozpoczęciem cięcia inne produkty, dbamy o przygotowanie jajka. Muszą gotować. I pożądane jest, aby to zrobić z wyprzedzeniem, tak, że mają czas do ostygnięcia. Pamiętaj prosty sekret? Ostudzić jajka w zimnej wodzie, po czym nie będą one powodować problemy podczas szczotkowania. Wytnij je i pomidory w drobną kostkę i bez mieszania, jest ustawiony na bok.

Głównym sekret

Wszystkie składniki zostały wymienione jak: kurczak, pomidory, jajka, biały chleb, majonez … Co jest zapomniany? Co to jest ten tajemniczy produkt, dzięki któremu „Kurczak z narkotykami” – sałatki, w zasadzie prosta – ma swoją nazwę?

Otwórzmy sekret: ten mak. Tak, to był on. Oczywiście, teraz w sprzedaży jest wiele różnych pakietów cukierniczego mak, jest on powszechnie stosowany w przygotowaniu ciast, bułek, ciast i, jak już rozumieć, sałatki. No, a teraz nie trudno się domyślić, dlaczego nasz kurczak został ukamienowany. Aby w pełni poczuć smak sałaty, mak lepiej jest wziąć trochę więcej. Niniejsze posypać wierzchnią warstwę, ale dlatego, że płyta jest ciągle mieszać.

Sałatka „Chicken naćpany”: przepis

Teraz, że wszystkie produkty są gotowe, można przystąpić bezpośrednio do powstawania sałaty. Położył warstw. I można to zrobić w głębokiej salaterki i na płaskim naczyniu: wybór zawsze pozostaje z gospodyni. Pierwszy (dolny) natryskiwanej warstwy z kurczaka, kostka (jeśli gotowane – smażone kruchy). Trochę smaru z majonezem, a jeszcze lepiej – zrobić z niego drobnych oczkach.

Kolejna warstwa – pomidory, również siatki z majonezem. Delikatnie składają jaja. Oni nie mogą być smarowane i natychmiast posypać grzankami, czyli smażone kostki trzymać. Nawiasem mówiąc, zamiast tosty, gotowane w domu, niektórzy sugerują użyciu przechowywać zakupione petardy jak „Kompashek”. To zależy od ciebie, ale grzanki z opakowania może być zbyt chorstvymi, które negatywnie wpływają na jakość żywności. Tak, ostatnia warstwa wlać majonez i posypać makiem gęsto. „Chicken naćpany” – sałatkę, która zaskoczy wszystkich. A on jest gotowy!

mały sekret

Przy okazji, jeśli zdecydujesz się tworząc sałatkę na płaskiej płycie, to może być bardzo piękna. Trzeba będzie specjalny okrągły kształt bez dna, przez to, i będzie rozłożyć składniki. Następnie ostrożnie usuwając formę, otrzymujemy sałatki, które będą widoczne dla wszystkich warstw. Jeśli są małe pierścieni, „kurczak z narkotykami” można składać w partii. Udekoruj sałaty i pomidory czereśniowe.