439 Shares 3455 views

Indovazin: instrukcje użytkowania

„Indovazin” jest skuteczny, posiadający działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Dostępne leku w postaci żelu lub maści, które są stosowane miejscowo. Stosowanie leku musi jedynie po konsultacji z ekspertem. Trzeba wiedzieć, że „indovazin” Instrukcja zaleca zapalenie stawów w ostrej lub przewlekłej postaci zapalenie nerek, zapalenie korzonków nerwowych, stanach zapalnych układu mięśniowo-szkieletowego (w tym chorób, takich jak zapalenie błony maziowej, zapalenie kaletki maziowej), żylaki, stłuczenia urazowe pochodzenie.

Preparat zawiera indometacyna mający działanie przeciwzapalne, a troksevazin posiadające zdolność do zwiększenia mikrokrążenie w dotkniętych obszarach. Ponadto, składniki aktywne leku, oraz ograniczenie dopuszczalnych przepuszczalność kapilarną procesy zakrzepowe. Tak więc „indovazin” -żel zmniejsza obrzęk, ból i przekrwienie w miejscu jego stosowania. substancji pomocniczych w preparacie: Carbomer etanol, benzoesan sodu, makrogol, glikol propylenowy. Troxevasin, w tym przypadku, zwiększa się aktywność przeciwzapalną indometacyny.

Stosowania leku miejscowo, lekko tarcie niewielką ilość żelu lub maści do obszarów bólu. Zaleca się, aby powtórzyć procedurę 2-3 razy dziennie aż do zniknięcia nieprzyjemnych objawów. Jeżeli w terminie dwóch tygodni od leków nie działa, należy skonsultować się z lekarzem.

Przez lek „indovazin” Instrukcja obsługi zawiera opis działań niepożądanych, które nie jest dużo. W większości przypadków reakcja alergiczna objawia się w postaci świąd, pokrzywka, wysypki. Unikać produkt na otwarte rany, błony śluzowe, oczy. Gdyby tak się stało, konieczne jest, aby dobrze spłukać to miejsce pod bieżącą wodą. Bądź ostrożny „indovazin” stosuje się u pacjentów z astmą, to jest wykonywane dopiero po rekomendacji specjalisty. O przedawkowaniu leku ma dokładnej informacji.

„Instrukcje Indovazin” do stosowania nie zaleca się stosować w czasie ciąży i laktacji. Przeciwwskazania również idiosynkrazji poszczególnych składników stosowanych w leku, chorobę wrzodową, w wieku 14 lat, zaburzenia krzepnięcia krwi (leukopenia, skazę krwotoczną).

Pomimo, że nie zostało zbadane koniec interakcji z innymi lekami, to stosuje się ostrożnie w następujących przypadkach: równoczesne stosowanie maści zewnętrznym, o podobnym działaniu farmakologicznym, antybiotyki, leki przeciwzakrzepowe.

A pacjenci i lekarze są pozostawione na produkcie leczniczym „indovazin” opinii, w przeważającej części, pozytywne, zaznaczając swoją skuteczność. Dystrybuowane przez lek ze względu na swoją prostotę użytkowania, małej liczby przeciwwskazań i przystępnej cenie. Dość rzadkie działania niepożądane, które odbywają się niemal natychmiast po zniesieniu leku.

Rozpocząć leczenie farmakologiczne „indovazin” (instrukcja obsługi informuje o potrzebie, aby umieścić go w minimalnych dawkach), najlepiej w małym obszarze zagrożonym w celu śledzenia możliwych odpowiedzi. Jeśli nie wykryto skutków ubocznych lub dodatkowe negatywne objawy, możliwe rozszerzenie strefy stosowania leku. Nie zalecamy tej maści do leczenia oparzeń i ran otwartych. Zapalenie stawów, zapalenie korzonków nerwowych, żylaki, preparat stosuje się zapaleniem stawu według instrukcji nie więcej niż trzy razy dziennie.