162 Shares 7423 views

Hotel Princess Residence 4 * (Bułgaria, Kiten): opis, opinie podróżne

Planują spędzić letnie wakacje w Bułgarii? Bardziej skłonni do mierzonej wakacje na plaży niż do stałego pobytu na wycieczki? W tym przypadku, jako opcja do rozważenia pobyt Hotel Princess Residence 4 * (Bułgaria, Kiten).

Opis, położenie

W hotelu „Księżniczka Residence” znajduje się w bułgarskim mieście Kiten nad brzegiem morza. Odległość do lotniska w Burgas wynosi 65 km. Tak więc, po przybyciu na drodze do hotelu zajmie około półtorej godziny.

Ten hotel został otwarty w 2009 roku. Jest sześciopiętrowy budynek mieszczący 154 pokoi. W hotelu znajduje się mały obszar, które stanowią dodatek do budownictwa mieszkaniowego, restauracja, basen, taras słoneczny. Goście mogą również korzystać, istnieje parking, centrum biznesowe, recepcja non-stop i wiele więcej.

Domy fundusz nieruchomości jest reprezentowana przez studia, standardowym (widok na morze lub ogród) i dwupokojowe. Wszystkie wyposażone są w niezbędne meble i urządzenia. Na przykład, każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, sejf (płatny), telewizor (telewizja kablowa), lodówkę, telefon, łazienka, suszarka do włosów, balkon lub taras.

Księżniczka Residence 4 *: Opinie

Prawie każdy doświadczony podróżnik wie, jak ważne przygotowanie wstępnego rozpoczęcia podróży zagranicznej. I bardzo blisko uwagę należy zwrócić na wybór hotelu, w którym masz zamiar zatrzymać się na kilka dni, a nawet tygodni. Po tym wszystkim, jak wiele będzie wygodny, będzie zależeć w dużej mierze i ogólne wrażenia z resztą. Dlatego długo zanim zwolnienie ma sens, aby rozpocząć zbieranie informacji o hotelu jesteś zainteresowany w przestrzeni. I to jest bardzo ważne nie tylko uczyć się z opisem konkretnego hotelu, ale sprawdzić już odwiedził tutaj opinii turystów w lewo. Po wszyscy byli goście mówią nam, że to, co mieli się zmierzyć na własnym doświadczeniu. Tak więc, można uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać w danym hotelu, i będzie mógł sprawdzić, czy należy przerwać jej wybór.

Dziś proponujemy poznać zdanie naszych współobywateli o hotelu „Księżniczka Residence” (Kiten, Bułgaria). Natychmiast należy zauważyć, że według rankingu hotelu, pobyt tutaj większość gości byli zadowoleni. Zatem średnia ocena hotelu wynosi 4 punkty z możliwych pięciu. Jednak jego centralne położenie w sposób bardziej szczegółowy.

Dla infrastruktury

Prawie wszyscy goście nie zostawili komentarzy zwrócił uwagę na fakt, że byli zadowoleni z proponowanych im w księżniczki Residence 4 * mieszkań. Tak, pokoje tutaj, jak mówią, są przestronne, ładnie urządzone, wygodne i czyste. Meble nie jest nowy, ale jakość, w świetnym stanie. To samo odnosi się do technologii. Wszystko działa sprawnie. Ci, którzy odwiedzili tutaj, lub rodziny z 4-5 firm uwagę również fakt, że w dużych ilościach dwie łazienki. Jest to bardzo przydatne, gdy naraz wrócił do pokoju od plaży, w rzeczywistości, w tym przypadku nie trzeba długo czekać na swoją kolej, aby wziąć prysznic.

Zalety turystów przeprowadza również regularne czyszczenie wysokiej jakości i codzienną zmianę ręczników (zarówno kąpieli i plaża). Pokojówki Posciel tutaj są aktualizowane dwa razy w tygodniu. Jeśli chodzi o wady, liczba skarg chodzi o pokoje, które wychodzą na basen i bar, dyskoteka w sąsiednim hotelu. Fakt, że jest to dość późno gra głośna muzyka, która może kolidować z resztą tych, którzy przyjeżdżają na wakacje z małymi dziećmi lub tych, którzy są przyzwyczajeni do łóżka wcześnie. Więc po przyjeździe nie można po prostu poprosić o osiedlenie się w tych mieszkań.

żywność

Większość turystów powiedzieć w opinii, że mają rezerwacje w księżniczki Residence 4 * (Bułgaria) płaci tylko śniadanie i to się opłaciło. Zatem, zgodnie z podróżnych, w okolicy znajduje się wiele kawiarni, gdzie można zjeść obiad i kolacja są o wiele tańsze niż w „Księżnej zamieszkania”. Jak na śniadanie, ich goście czuł monotonne. Tak, rano można zjeść jajka sadzone lub jajecznica, bekon, ser, płatki, tosty, kawa, herbata i tak dalej. N. Jednak zakres produktów i potraw pozostaje takie samo każdego dnia. Dlatego niektórzy goście czasami wolą nie zejść na śniadanie w hotelowej restauracji i kupić coś w supermarkecie lub piekarni.

morze

Według większości naszych rodaków, którzy odwiedzili „Księżniczka Rezydencja”, ten hotel jest idealnym miejscem dla miłośników plaży relaksu. Tak więc, do morza można dotrzeć w ciągu zaledwie kilku minut. Plaża tutaj jest komunalnych, więc czynsz leżaki i parasole dodatkowo płacić (około dziewięć euro za dzień). Kto jest oszczędność może być umieszczony w miejscu nie zajętym przez leżaków na przynieśli ze sobą maty lub ręczniki. Płatność za to nikt nie będzie wymagać. Po wejściu do wody, według turystów całej kamieni. Głębokość zwiększa się stopniowo, więc nie będzie wygodne dla rodzin z dziećmi. Na wczasowiczów na plaży oferuje wiele zabawy – jazda na łyżwach na „banana”, zjeżdżalnie, itp …