262 Shares 3077 views

Psychologiczny thriller „Dragon Syndrome”: aktorzy, role, streszczenie Działka

Są zdjęcia, które wyglądają tak samo oddech. Taka jest seria „The Dragon Syndrome”: aktorzy byli w stanie urzec widza i przykuć jego uwagę na ekranach przez dwa tygodnie, aż film był transmitowany na „Pierwszy kanał”. Więc, co zostało sfilmowane, to thriller psychologiczny , a grający główną rolę w nim?


Fabuła filmu

W filmie „Dragon Syndrome” podmioty powiązane ze sobą historie powiedzieć dwie, które ewoluowały równolegle w czasie: jeden – w 1953 roku, drugi – w 2008 roku

Według opowieści, w powojennych latach 50-tych. w Związku Radzieckim jest bałagan na wszystkich poziomach społeczeństwa. Jeżeli przestępstwo szaleje na ulicach, a władze dzielą między siebie terytorium, na wyższych szczeblach władzy przychodzi kolejny wyrzeźbić-up – zarekwirowane w czasie II wojny światowej, dobry terytoriów europejskich i rosyjskich. Wszystkie zebrane tajny skarb przez przypadek był w ręce Terekhova scout i kolekcjonera Awdiejewa.

Dziś, w XXI wieku, cenne eksponaty z opisanych skarbów zacząć „pop-up” tu i tam. oficerowie FSB starają się dostać na trop całej kolekcji, ale postacie przypadku giną jeden po drugim. Kto stoi za tym wszystkim przygoda, stanie się jasne dopiero w końcowym odcinku.

"Dragon Syndrome": aktorzy i role. Andrew Merzlikin jak Vladimir Terekhov

Aktor Andrew Merzlikin ma charakterystyczny wygląd i często dostaje rolę ludzi okrutnych, czasami złoczyńców. Więc tym razem aktor pojawił się na ekranach w postaci funkcjonariusza MGB / KGB Vladimir Terekhov – osoba, która bierze pod uwagę tylko swoje własne interesy i gotów zrobić wszystko, aby wygrać miejsce pod słońcem.

Do filmu przygodowego „Dragon Syndrome” aktorzy Merzlikin i Dmitry Muliar grał „towarzyszy”. Dla nich skarb z rąk, że wyżsi urzędnicy sowieccy wzięto z terytorium podbić Niemcy. Tylko jeśli Merzlikina bohater jego zabytków ustawiony na cennych artefaktów, które Awdiejew udających się do zachowania ich dla przyszłych pokoleń.

Andrew Merzlikin aktywnie działał w filmach od czasu 2000 roku. aw niektórych ról miałem czasu, aby wziąć udział w 116 projektach. Oczywiście, znakiem rozpoznawczym artysty to rola parzone Dimona thrillerze „Boomer”. Ale od tamtej pory miał czasu, aby uczestniczyć w wielu innych filmach godnych, „Idioci w Korei”, „karny batalion”, „Pirania”, „Isajew”, „Przenicowany świat” i inne.

Seria "The Dragon Syndrome": aktorzy i role. Leonid Bichevin jako FSB kapitan Volkova

Leonid Bichevin urodził się w 1984 roku w mieście Klimowsku. Po zakończeniu młodego artysty Shchukin szkoły podjął pracę w Wachtangowa Theatre, który, oczywiście, bardzo honorowy.

Zadebiutował Leonid również bardzo udany: legendarny reżyser Aleksiej Bałabanow zaproszony Bichevin roli w thrillerze „Ładunek 200”. Obraz zdobył nagrodę na festiwalu filmowym „Kinotavr”. Potem była najmniej dramatyczna rola w „Morphine”, nakręcony na podstawie powieści Mihaila Bulgakova.

W filmie „Dragon Syndrome” aktorzy Leonid Bichevin i Aleksiej Serebryakov grał FSB kolegów, którzy pracowali na razie brakuje unikatowy zbiór wartości. Rzecz była bardzo mylące. Ale kapitan FSB Volkov – maksymalistycznym przez naturę. Postanowił nie wycofywać, i że cokolwiek było rozwikłać splot tajemniczych wypadków. A w finale udaje mu się to zrobić.

Inne role wykonawców

Cała plejada gwiazd została zaproszona do obsady serialu „The Dragon Syndrome”. Aktorzy Aleksiej Serebryakov Andriej Mierzlikin Aleksiej Guskov i Ekaterina Klimova dostał główną rolę. Wspieranie role odgrywane przez osławionego Christine Asmus i Karina Andolenko.

Ekaterina Klimova pierwszy stał się znany po premierze historycznej epopei „Słabe Nastia” w 2003 roku aktorka była na ekranach telewizyjnych.

Aleksiej Serebryakov stał się gwiazdą w czasach sowieckich, gdy rola karate Egor Larin w przeboju „fan”. Od tego czasu aktor zagrał wiele ciekawych ról w serialu kryminalnym „Gangster Petersburg”, dramat „karnego batalionu” i tak dalej ..

Aleksiej Guskov jest głównie znany z filmów „border. Taiga powieść „i” zamiatacz”. Dla Guskov ugruntowaną pozycję na ekranie roli „czarnego charakteru”.

Kristina Asmus zasłynął dzięki Sitka „praktykantów” i jego znacznie nagłośnione małżeństwa showman Garik „Bulldog” Kharlamov. Karina Andolenko od wielu lat, jest gwiazdą wielu wzruszającej serialu.