608 Shares 8895 views

Ukąszenia komara u dzieci: rozmaz

Wraz z nadejściem ciepłych dni wszyscy spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu. To właśnie w tym okresie, rodzice często mają do czynienia z takim problemem jak ukąszenia komara u dzieci. Rozmazie straszne czerwone pęcherze, jeśli dziecko jest nadal dość pipsqueak?

Na pewno zauważyliście, że większość środków z komarami, sprzedawanych w aptekach, zalecane są dla dzieci w wieku od półtora roku. Jednak irytujące owady gryzą swoje ulubione dziecko w tym wieku znacznie wcześniej. okruchy skóra jest tak delikatna, że nawet jeśli komar nie mógł ssać krew z małym ukąszeniu nadal pęcznieje Wielkiej Czerwonej Plamy. To nie goi się przez długi czas, a jednocześnie strasznie swędzenie. Komar ugryzie dziecko nie może odbywać się przez kilka tygodni, a czasem nawet powodować alergie. Na tak postawione pytanie jest podejść poważnie i skonsultować się z lekarzem.

W niektórych przypadkach konieczne jest również, aby wyleczyć komary u dzieci. wiele Mama zawsze nosić środki „Fenistil żel”, który szybko usuwa zaczerwienienie, obrzęk i łagodzi swędzenie. Ale, oczywiście, nie chce otruć ulubiony dziecku leków medycznych, dzięki czemu można korzystać z innych środków, gdy nie ma komary u dzieci.

Rozmaz spuchnięte miejsce, gdy ręka jest tam nic? Szczaw liści, które rosną nawet w tej dziedzinie, jak poradzić sobie z tym zadaniem. Wystarczy, aby funt kawałek papieru w ręku, wydaje się soku i namaścić zaczerwienienia. Może się to wydawać zaskakujące, ale nieprzyjemne uczucie niemal natychmiast znikają i swędzenie zatrzyma, chociaż kęs będzie długo leczyć. Możesz używać tej samej metody liści babki, jeśli istnieje rany lub ukąszenia komarów u dzieci. Dziecko wymaz z inną chemią, może być lepiej, aby spróbować naturalnych środków, które radzą sobie z ich zadaniami lepiej niż żele i kremy.

Innym doskonałym lekarstwem ludowej – sodę, która szybko zneutralizować komary u dzieci. Rozmaz czerwona plama, jeśli długi czas mija? Oczywiście, pewnie pamiętasz jak mama nakłada się na miejsce ukąszenia ty wacikiem zamoczonym w słabym roztworze sody. To nie ma żadnego zapachu, nie żądło, i nie powoduje żadnych niedogodności dla dziecka tak, że dziecko nie będzie się oprzeć, gdy jest używany.

Ale jak wiadomo, lepiej jest zapobiegać niż problem radzenia sobie z nim. Wrotycz kwiaty odstraszania owadów, w tym komary. Jeśli dziecko nie ma alergii, starają się mu naszyjnik lub bransoletka z jego kwiatostany. Vanilla – jest inny skuteczny środek przeciwko owadom. Konieczne jest, aby rozpuścić jedną saszetkę w szklance wody i przelewanie jej dziecko. Rozwiązanie to szybko znika, więc będzie musiał umieścić go dość często; a nawet niezbędne do korzystania z waniliny zamiast cukru waniliowego.

Gdy dziecko śpi na ulicy, należy użyć moskitierę, która jest również wskazane, aby rozpylać roztwór waniliny lub „ozdobić” wrotycz pospolity.

Mamy nadzieję, że będzie można zaoszczędzić jak najwięcej okruchy z tego kłopoty, jak ukąszenia komara.