458 Shares 4249 views

Gniazdo sałatki Przepis kuropatwy

Dla wielu gospodyń domowych sałatka gniazdo głuszca jest świąteczna potrawa, która również ma doskonały smak. Ta sałatka jest bardzo lubiący dzieci. Przepis na sałatkę jack głuszców zawiera składniki, które sprawiają, że obfite, więc czasami jest podawany na zimno jako obiad lub kolacja przekąska jako samodzielne danie.


Sałatka przepis głuszec gniazdo zawiera następujące składniki:

* Filet z kurczaka 500g
Jajka 5 sztuk
ziemniaki 500g
cebula 100g
* Ogórki 250 g
* Greens
* Majonez
* Olej roślinny
sól
* przepiórcze jaja

Ta sałatka przepis zawiera gniazdo głuszec , jajka przepiórcze, które są używane do dekoracji. Ale jeśli nie, można je wytwarzać z serem i czosnkiem masy.

Aby przygotować sałatki kurczaka gotuje się, chłodzi się i tnie na paski. Pokrojone cebuli wlać wrzącej wody i pozostawić na 10 minut do goryczy zawartych w cebuli, w lewo i dodać do mięsa. Plasterki ziemniaków smażonych cienkich pasków w oleju do złotego koloru i dzieli na dwie części. Jedną porcję dodaje się do mięsa, a drugie służy do posypywania na górnej części gniazda.

Julienne cięcia ogórka, a także dodawać do ogólnego naczynia. Białka trzeba zetrzeć i wymieszać z pozostałymi składnikami. Sałatki solą do smaku, sezon majonezu i rozciąga się w postaci szczelin. Umieszczony na górze pozostałych żetonów i posiekanymi ziołami. W centrum gnieździe można umieścić sałatę, a na górze – żółtek jaj lub gotowanymi jajkami przepiórczymi.

sałatka przepis gniazdo głuszca może być trochę zmian, na przykład, zamiast wziąć kurczaka gotowanego wędzonego lub kiełbasy lub szynki.

Oferujemy sałatka z szynką jack głuszca. Aby ugotować potrzebne są następujące składniki:

* Ham 250g
* Jajka gotowane 4-5 sztuk
* Marchew 1 szt
* Ogórek 1 szt
* Ziemniaki 3-4 sztuk
* Łk 1 szt

Aby przygotować mieszankę sera czosnku będą musiały:

* Ser topiony 2 szt
* 3 ząbki czosnku
* Majonez

Sałatka jack głuszec szynka jest przygotowany tak samo jak w poprzednim przepisie. Gdy sałata na płytce w postaci szczelin, umieścić ją w środku sałaty i przejść do wytwarzania sera i masy czosnku. Aby to zrobić, należy trzeć na tarce grzywny ser i czosnek, dodać majonez i wymieszać. Aby lepiej ser topiony ruszt muszą zamrażać.

Z powstałego masa serowa powstaje, główki czosnku i położył na liściach sałaty. Można dodać do masy serowej, pokroić cebulę, następnie kulki będzie bardziej jak jajka Capercailye, ale można posypać je z czarnego pieprzu. Liczba kul może być inna. Można zrobić pięć kul, z których trzy zostały wprowadzone do gniazda, a druga – obok siebie.

Ale Sałatka z grzybami jack głuszca ma następujący zestaw produktów:

* Wieprzowe 250 g
* Grzyby 200g
* Łk 1 szt
Jajka 3 sztuki
* Ziemniaki 5-6 sztuk
* Ogórki marynowane 2 szt
* Cheese 70g
* Ząbek czosnku 1
* 3 liści sałatka
* Olej roślinny
* Majonez

Najpierw trzeba przygotować wszystkie składniki. Gotować wieprzowiny i pocięto na cienkie paski. W fry warzyw olej drobno krojone grzyby. Chop cebuli i ćwierć też smażone w oleju roślinnym. Jajka ochładza się i proszkuje. Ogórki są cięte na paski. Następnie, wszystkie składniki są mieszane, wlać majonez i rozprowadzono na płytce w postaci szczelin.

Obrane ziemniaki zmielić za tartego Berner cienkich słomek i narybku o wysokie temperatury, łagodnie odwracając słomkowej odpadowy. Tarka do koreańskiej marchewki jest także miły. Ziemniaki trzeba dodać sól pod koniec gotowania. Gdy ziemniaki są chłodne, powinna być rozszerzona wzdłuż krawędzi szczeliny.

Sałatka z grzybami głuszca gniazdo zawiera wieprzowinę, ale można zastąpić go z innych mięs. Sałatki mogą być ozdobione sera „Pigtail” folii rozwijanej na pryadochki i położył wokół krawędzi szczeliny.

Ta oryginalna potrawa niewątpliwie służyć jako doskonała dekoracja na każdym stole.