454 Shares 3629 views

Śrubokręt "Interskol DA-18ER": opinie. Śrubokręt "Interskol DA-18ER": opis

W gospodarstwie domowym bez wiertarka i śrubokręt, nie może zrobić, ale jeśli korzystanie z takich narzędzi jest niezbędne nie tak często, a następnie zakup ich indywidualnie niewłaściwe. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wariant, który łączy w sobie cechy tych dwóch urządzeń w jednej obudowie. Jeśli chcesz kupić takiej jednostki, możliwe jest, aby wybrać śrubokręta „recenzje Interskol DA-18ER”, o których można przeczytać w artykule. Pozwalają one zrozumieć, czy istnieje zapotrzebowanie na tego zakupu.


pozytywne cechy

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na koszt, który wynosi 5390 rubli. Płacenie wspomnianą cenę, otrzymasz narzędzia za pomocą których można zainstalować wszystkie rodzaje złączy, śrub śruby, jak również do korzystania z urządzenia w formie ćwiczeń. Według producenta, urządzenie jest przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, dlatego polegać na tym, że przez długi czas będzie w stanie funkcjonować bez dodatkowych opłat. Jeśli używasz wystarczająco wydajna bateria do 18 woltów, będzie można korzystać z dużego wiertła do 10 mm dla stali i do 18 mm – do drewna.

ogólny opis

Wkrętak „Interskol DA-18ER” opinie, które będą interesujące, aby przeczytać przed wizytacją w magazynie pochodzi z pojemności akumulatora 1,5 Ah. Sprzęt posiada uchwyt wiertarski i silnik szczotki. funkcję postrzelony w tam jednostki, ale odwrotna jest dostępna. prędkość obrotowa wrzeciona może zmieniać się od 0 do 400, i od 0 do 1100 obrotów na minutę.

Zestaw zawiera dwie baterie NiCd. Użytkownik może polegać na maksymalny moment obrotowy, który wynosi 16 Nm. Może pracować w jednym z dwóch prędkościach. Jak można zidentyfikować bez braku oświetlenia. Jednakże, urządzenie można ładować w ciągu zaledwie jednej godziny. Specjaliści zastosowania takiego urządzenia będzie bardzo wygodne, ponieważ ma małą masę, która jest tylko 1,9 kg.

Pakowanie i Rozmiary

Śrubokręt „Interskol DA-18ER”, który podsumowuje najbardziej pozytywny wystarczająco często, pochodzi z dwóch baterii, uchwyt wiertarski 13 mm, ładowarka i plastikowym pudełku. Pakowane towary mają ograniczone wymiary, które pozwalają łatwo nosić urządzenia. Wymiary pudełka 325x325x100 mm równoważne.

Opinie o plusy i minusy

Śrubokręt „opinii Interskol DA-18ER” o co najlepiej przeczytać przed dokonaniem zakupu, oczywiście, ma swoje zalety i wady. Według doświadczonych użytkowników, za pomocą tego narzędzia, to będzie niemożliwe do opanowania betonu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę czas, że sprzęt nie jest wykonany według norm krajowych i warunków technicznych. Niektórzy konsumenci uważają, że taka niska cena nie zawsze jest zaletą, jako producent lekceważyć kosztem jakości. Jednakże istnieją niezaprzeczalne zalety, które są wyrażone w możliwość akumulatora do przechowywania ładunku przez dłuższy czas.

Ergonomia nie jest tak dobrze przemyślane, więc niektórzy użytkownicy twierdzą, że śrubokręt zaczyna trzeć między kciukiem i palcem wskazującym. Równoważenie też nie na najwyższym poziomie, ponieważ narzędzie opada do przodu. Dla niedoświadczonego pana nawet trochę wagi może wydawać się imponujące. Czytając opinie śrubokręta „Interskol DA-18ER” można sprawdzić na własne oczy, że po kilku latach od rozpoczęcia własnego sprzętu, aby przełączyć szybkość i emitują trzaski. Jako częsty problem wykonuje pierwszy prędkości awarii podczas użytkowania. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na remonty, a następnie pojawienie się usterki będą musieli używać tylko drugą prędkość.

Komentarze na temat stosowania

Jeśli jesteś zawodowym budowniczym i planuje zakupić dla siebie wiertarek akumulatorowych, najlepiej jest zrezygnować z tego modelu. Jak pokazuje praktyka, aby rozwiązać problemy domowego śrubokręt „Interskol DA 18ER”, którego ujawnienie jest przedstawiona powyżej, to doskonale pasuje. Ale eksperci często odmawiają takich opcji na rzecz produktów innych firm, które oferują do sprzedaży narzędzi wysokiej cenie, ale wysokiej jakości.

Recenzje wybierając narzędzie dla pewnej ilości pracy oczekiwanej

Konsumenci często porównują tego urządzenia z innymi urządzeniami analogowymi. Według wyników można stwierdzić, że w tym przedziale cenowym to narzędzie jest liderem. W ciągu trzech lat gwarantowanych przez producenta urządzenia działa poprawnie. Masters domowe twierdzą, że po upadku tego modelu, to najlepiej kupić nowy, a stary remontu nie byłoby właściwe. Jeśli planujesz przeprowadzenie prac budowlanych przez siły zewnętrzne, urządzenie można zaufać bez litości, ponieważ w procesie może być uszkodzona. Pozyskanie Wiertło „Interskol DA-18 ER” przeglądu, który przeglądy mogą pomóc dokonać wyboru, można łatwo znaleźć części zamienne w przypadku awarii obecnego w zestawie. Jak wskazał pana, są tanie i są przygotowane do sprzedaży w szerokim zakresie.

Opinie o funkcjach organizmu

Producent prawdopodobnie nie przewiduje się, że narzędzie może być używane w warunkach tworzenia się kurzu i brudu. Dlatego w procesie ciała w bieli zabrudzi i nieatrakcyjne. Użytkownicy twierdzą, że po przypadkowym upadku uchwyt pokryty pęknięć, ponieważ organizm jest inny kruchość. Jeśli aktywnie używać przycisku shift, to prędzej czy później zawodzą, więc użytkownicy powinni zamknąć przełącznik na transfer i nie wpływa na drugie, jedynym sposobem będzie w stanie wyeliminować pęknięcia. Ważne jest, aby przeczytać opinie przed zakupem klientów. „Interskol DA 18ER” ma jedną cechę, która wyraża się w tym, że w trakcie pracy urządzenia są trudne do kontrolowania procesu rozładowania baterii, ponieważ każdy z nich zachowuje się inaczej.

Recenzje dla bezpiecznego stosowania

Recenzje śrubokręt wiertarka i klucz „Interskol DA-18ER” pozwoli Ci zrozumieć, nie tylko jakie są cechy tego instrumentu, ale co z zasady powinny być stosowane podczas operacji, aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu. Na przykład, jeśli bateria nie jest stosowany, powinien być przechowywany oddzielnie od innych przedmiotów metalowych, mianowicie monet, gwoździ, spinaczy, kluczy itd. D. To wymaganie wynika z faktu, że elementy zewnętrzne mogą zwierać styki, które mogą powodować pożarów lub poparzenia.

Użytkownicy twierdzą, że jest szczególnie ważne, aby zapewnić prawidłowe działanie, ponieważ jeżeli ciecz jest odprowadzana elektrolitu z baterii może spowodować oparzenia lub podrażnienia skóry. Z tego powodu, że maszyna jest wyposażona w autonomicznym źródłem zasilania, reprezentowaną przez baterię, jest zawsze gotowy do użycia. Dlatego, jak podkreśla specjalistów, ważne jest, aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia przycisku wyłącznika. Może to spowodować uszkodzenie urządzenia lub zranienie.

Charakterystyka klucz znak DM-13 / 810ER

Mówiąc o powyższym, jest dzisiaj bardzo popularny model „Interskol DA-18ER”. Wiertarki, wkrętaki, klucze często kupowane przez konsumentów. Jeśli jesteś zainteresowany w ostatnim z tych opcji, można zwrócić uwagę na kontrolowanie 13 810ER. Urządzenie to działa na 220 woltów, a pobór mocy wynosi 810 watów. Wymiary urządzenia są niewielkie: 352x261x88 milimetrów. Średnica wiertła zaciskowy może zmieniać się w zakresie od 1,5 do 13 mm. Wynalazek dotyczy klasy II bezpieczeństwa i zapewnia prędkość obrotową biegu jałowego w zakresie od 0 do 830 obrotów na minutę. Kreatora można użyć oraz drugi etap, w którym prędkość obrotowa wzrosła do 2.000.

I uniwersalnym narzędziem można wywiercić otwór w stali, o średnicy 13 milimetrów. Ten parametr drewna zwiększa się do 35 mm. Jeśli istnieje potrzeba wiercenia betonu, można to zrobić w dziurę w 16 mm. Narzędzie dotyczy klasy profesjonalny i ma całkiem imponującą masę, która wynosi 3,2 kilograma.