813 Shares 1549 views

Formuła sukcesu przez Garik Martirosyan – ulubiony artysta biografia

Urodził się w Walentynki 1974 roku. Od wczesnych lat Garik Martirosyan, którego biografia jest bogaty w ciekawe wydarzenia i spotkania, uważane za niezwykłe dziecko. Cała materia w swoim niespokojnym charakterze. On zawsze miał dowcipny, wesoły usposobienie i nawet czelność, co było kiedyś wydalony ze szkoły muzycznej. Pomimo tego, człowiek nauczył się grać na gitarze, pianinie i perkusji. W swojej ormiańskiej rodziny, zawsze był hałaśliwy i przywódcą. Brat Garik Martirosyan, opowieści żony artysty, a wręcz przeciwnie, został wyróżniony przez skromność i spokój, na które przyszła gwiazda telewizyjna wszystkich rodziców zaszczepił wątpliwości co do jego pomyślnej przyszłości.

Nie wiadomo, jaki byłby jego los, gdy w 1992 roku nie spotkał się z uczestnikami zespołu KVN „Nowe Ormian”. Dla Garik Martirosyan biografii , że podczas gdy dyplom medyczny uzupełniane, to była prawdziwa okazja, aby radykalnie zmienić swoje życie. Trzeba dać mu kredyt, on skorzystał z nim w stu procentach.

W tym czasie przyszła gwiazda humor przez trzy lata pracował w klinice lekarz neurolog-psychoterapeuta. Jednak, jak widać, Garik Martirosyan biografia lekarz nie jest dosyć, chociaż, jak sam przyznaje w jego dzisiejszym wywiadzie, o zawód medyczny uważa, że jednym z najbardziej poprawny i szlachetny. Ale ja wciąż bawić ludzie byli bardziej do gustu, bo w ciągu sześciu miesięcy po spotkaniu z przełomowym „nowych Ormian”, stał się stałym członkiem, a następnie kapitan zespołu.

W 1997 roku, gdy był już dobrze znany w szerszych kręgach show-biznesu jako utalentowany artysta i autor, Garik Martirosyan biografia mocno stoi na szynach telewizyjnych – został zaproszony, aby stać się programem scenarzysta „Dobry Wieczór z Igorem Ugolnikova”, który odbędzie się młodego kanale STS.

A potem talent i wydajność artysty w ciągu kilku lat uczynił go gwiazdą rosyjskiej telewizji. Wygranie projektu „Dwie gwiazdki”, gdzie został sparowany z piosenkarza Larisoy Dolinoy udowodnił wszystkim na wysoką jakość swoich wokalnych, ołowiu w „chwili chwały” i wreszcie „Comedy Club”, który odegrał decydującą rolę w jego karierze.

Jeśli Garik Martirosyan KVN osiągnęła paski, powyżej której w tym projekcie jest po prostu niemożliwe, aby przejść program «Klub kabaretowy» dał mu takie możliwości samorealizacji, które nie zabraknie przez wiele lat. Projekt pochodzi z 2005 roku. Garik jest jednym z założycieli i twórców. Pomimo faktu, że dzisiejsze «Klub kabaretowy» całkiem ciekawych artystów, którzy są wymienieni na mieszkańców projektowych Martirosyan zawsze znajduje czas dla swojej twórczości. Po tym wszystkim, to dał potężny impuls do kariery.

2008 – współgospodarzem „ProjectorParisHilton” Początkowo, od 2012-go – „Wieczór Urgant” na tym samym kanale. Dziś Garik Martirosyan to nie tylko komedia aktor, on – producent, pisarz, prezenter i aktor w planach których maksymalne rozszerzenie swojej roli. I nie ma wątpliwości, że wszystkie jego kreatywne pomysły są realizowane, ponieważ tak naprawdę zajmuje się tego, co może i chce.