503 Shares 6002 views

Mamy zrobić pyszne zupy z rosołu

Zupa na rosole z kurczaka jak nie wszystkich kucharzy. Po tym wszystkim, to danie gotowanie z wołowiny z kością. Jednak, aby uzyskać bardziej dietetyczne i niskotłuszczowe Rosół garnitury kolacja może być bardzo przydatna.


Klasyczny czerwony zupa na kurczaka magazynie: przepis ze zdjęciem gotowego naczynia pierwszy

Przygotowanie tego dania jest znacznie łatwiejsze i szybsze, które wiąże się z wykorzystaniem wołowiny. Dlatego wiele osób woli, aby zupa z rosołu. Na jego własnym wyżywieniem potrzebie:

 • kurczaka, schłodzone lub mrożone – ½ dużą osnowy;
 • Świeże buraki – 2 małe bulwy;
 • Medium ziemniaczana – 2 szt;.
 • marchew, cebula – jeden duży element.;
 • Sok z cytryny – 20 ml;
 • sól, pieprz i inne przyprawy – smak;
 • świeże kapusty – 250-350 g

Przygotować składniki barszcz

Przed dokonaniem zupa z rosołu, należy ostrożnie obchodzić się drób. W tym celu, z czego połowa tuszy dokładnie umyć i usunąć wszystkie zbędne przedmioty. Następnie przystąpić do przygotowania warzyw.

Buraków, marchwi, kapusty, ziemniaków i cebuli oczyszczone i miele. Pierwsze dwa produkty są wcierać w dużej tarce, ciąć i wszystkich innych ostrym nożem.

Czerwony zupa gotowanie na kuchence

Zupa z rosołu powinny być przygotowane w głębokim garnku. Jest wypełniona wodą i rozprowadzić produkt mięsny. Gdy przychodzi bulion do wrzenia, sól do smaku to, usuń piankową, przykryć i gotować przez około 55 minut. Ten czas jest wystarczający, aby zapewnić, że drób jest całkowicie ugotowane. W tym czasie, usuwa się, chłodzi i tnie porcje.

Co do akcji, po ugotowaniu mięsa w nim leżały świeże kapusta, marchew, buraki i cebulę. Po ¼ godzinę w szalce dodać ziemniaki, pieprz do smaku. W tej kompozycji, pierwsze danie musi być gotowane w formie zamkniętej przez około 25 minut. W tym okresie wszystkie warzywa będą miękkie, dzięki czemu zupa jest smaczne i pożywne.

Przygotowanie czerwone i pachnący obiad, dodaje się do niej kilka łyżek soku z cytryny i posiekaną poprzednio drobiu. W takim zupy gotowano przez 2-3 minut, usunięto z ognia i lewy bok do ź godzinę.

Przedstawić danie do stołu

W jaki sposób należy doprowadzić do zupy stołowego z rosołu? Przepis tego dania polega na wykorzystaniu głębokich talerzach. Wypełnione są zupy, a następnie przedstawiane stole. Również w naczyniu, można wsypywać posiekane zioła i trochę świeżej śmietany.

Gotowanie szczaw zupę w domu

Nie jest tajemnicą, że kalorie barszcz rosół znacznie mniej kalorii zupa do wołowiny kości. Jednak wiele kucharze twierdzą, że to danie nie jest dieta. Po tym wszystkim, buraków, który jest głównym składnikiem obiadu, bardzo satysfakcjonujące i kalorii treści. Dlatego do przygotowania użytecznego i zdrowe zupy, wielu ekspertów zaleca się stosowanie konwencjonalnych świeżego szczawiu.

zupa szczawiowa jest proste i łatwe danie. W jego przygotowaniu nic wielkiego. Że widzieliście to mamy pewność, aby uczynić go swoim własnym. Aby to zrobić:

 • kurczak – ½ dużą osnowy;
 • świeży szczaw – 2 duże belki;
 • ziemniaków; – 2 szt.
 • marchew, cebula – jeden duży element.;
 • sól, pieprz i inne przyprawy – smak;
 • śmietana – dostarczyć do stołu.

Wytwarzanie składników dla zielonej barszczu

Zielony zupa z rosołu przygotowywane w taki sam sposób jak czerwony zupa z buraków cukrowych. Pierwszym krokiem jest, aby traktować ptaka. Połowa tuszy dokładnie umyć, a następnie odciąć ją wszystkie niejadalnych przedmiotów.

Co do ziemniaków, cebuli i marchwi, są czyszczone i kruszyć. Pierwsze dwa roślinnego posiekane w kostkę marchew i wcierać w dużej tarce. Lub osobno przemyto cały świeży szczawiu. Następnie tnie się ją za pomocą ostrego noża (nie zbyt drobno).

Jak gotować zieloną zupę na piecu?

Gotowanie barszcz zielony rosół z kurczaka nie zajmie dużo czasu. Aby rozpocząć rozplanować kurczaka w głębokiej patelni, a następnie napełnić go wodą i umieścić na dużym ogniu.

Solone składniki, ich wrzenia. Usuwanie wszystkich otrzymanej pianki, pokryta pokrywą i zupę gotowana w postaci około 50 minut.

Gdy produkt mięsny jest miękki, to przyjmuje się, chłodzi i pokrojone. Jednocześnie bulion z kolei położyć marchew, cebula i ziemniaki. danie pieprz do gustu, to doprowadza się ponownie do wrzenia i gotować przez około 20 minut.

W miarę upływu czasu, gotowa zupa dodać świeży szczaw. Po gotowaniu zupy kucharkę przez około 7-10 minut. Na samym końcu na patelni i rozłożyć starty wstępnie gotowane drobiu. Po 3 minutach wyjąć zupa z ognia i pozostawić pod przykryciem przez pół godziny.

Jak przedstawić stole?

Zielona zupa z rosołu, okazuje się bardzo smaczne i niezwykłe. Po zupie trochę konfigurują się pod maską, to ułożone na talerzach. Również w każdej porcji położyć łyżeczkę świeżej śmietany (do smaku). Przedstawić danie z członków ich rodzin powinny być podawane na gorąco i z plasterka świeżego chleba.

podsumować

Teraz wiesz, że zupa domu można przygotować nie tylko do kości wołowej, ale także ze zwykłego kurczaka. Co więcej, ta zupa może zrobić z wykorzystaniem szczawiu. W tym przypadku, twój obiad będzie mniejsza ilość kalorii i bardziej użyteczne. Podobna danie jest idealnym miejscem dla tych, którzy mają problemy z trawieniem i narządów przewodu pokarmowego jako całości.

Bon appetit!