819 Shares 2624 views

HP 1025 drukarka kolor: Cechy i opinie

Laserowe urządzenie drukujące do wyjścia dokument kolor i zwiększona prędkość – to HP 1025. Drukarka ta jest w większości przypadków w stanie pokryć zapotrzebowanie na druk. To o niej i będzie ją kontynuować.


Niszowe rozwiązania peryferyjne

Miesięczny zasobem 15 000 stron wystarczy dla przepływu pracy w małym biurze lub małej grupy roboczej. O tej samej objętości byłoby wystarczające i krajowe Zastosowanie tego urządzenia peryferyjnego. Również z powodzeniem stosować to rozwiązanie może być w dużym biurze albo nawet powielanie centrum. A w ostatnich dwóch przypadkach, w pewnych okolicznościach, może w pełni zaspokoić potrzeby drukowania, drukarka HP LaserJet 1025. Kolor – to jest obecność słowa w specyfikacji badanym produktem obwodowej wskazuje, że jest to nie tylko w trybie monochromatycznym można dokumenty wyjściowe, ale również w kolorze. W związku z tym, można zauważyć, że ten model drukarki laserowej jest idealny dla tych sytuacjach, kiedy trzeba dużego druku zasobu na miesiąc w kolorze lub w trybie czarno-białym.

Opcje

Następujące komponenty, dokumentacja i akcesoria obejmuje dostawę HP 1025:

 • Drukarka.

 • Wkłady Starter Kit.

 • Książeczka z gwarancją.

 • Kabel interfejsu.

 • Bęben.

 • przewód zasilający.

 • Pełna instrukcja obsługi.

 • ROM z oprogramowaniem i dokumentacją.

 • Karta gwarancyjna.

Wydajność. Rozmiary i wagi arkuszy

Drukarka HP LaserJet 1025 może faktycznie oferują wysoką prędkość. Na ogrzewaniu po pierwotnej napięcia zasilania potrzebuje 25-30 sekund. W trybie drukowania monochromatycznego wydadzą na zakończenie pierwszej strony 15,5 sekundy. Następnie w tym trybie może wydrukować do 16 stron na minutę. W trybie kolorowym, prędkość wyjściowa arkuszy nieznacznie spadła. Na pierwszej stronie w tym przypadku musi wydać 27,5 sekund, a następnie może być wyjście do 4 stron na minutę. Wszystkie wspomniane wcześniej wartości są ważne dla A4. Jeśli rozmiar arkusza zmniejsza szybkość drukowania wzrasta. W uzupełnieniu do A4, z tego zestawu formatów obsługiwanych na poziomie sterownika jeszcze A5 i A6. Ta lista jest dość powszechne suplement B5 i C5. Jest możliwe, aby określić wymiary arkusza w sterownikach wyjściowych drukarki laserowej. gramaturę papieru jest ograniczona 60-170 g / m2, lecz mogą być drukowane na błyszczący papier fotograficzny 220 g / m2.

komunikacja

Znaczne oszczędności na programistów komunikacyjnych wymienionych w HP 1025. Jest tylko jeden sposób, aby uzyskać informacje na jest ona realizowana – Szybkie USB Revision 2.0. Również z powodzeniem działać Można drukarki z innymi wersjami tego wszechstronnego interfejsu przewodowego. Ale wsparcie dla sieci Ethernet / RJ-45 i Wi-Fi w tym przypadku nie jest to z pewnością wystarczy.

nabój

NR126A zestaw kaseta musi być zainstalowany w drukarce laserowej. Obejmuje ona selenu bębna SE314A dla HP LaserJet 1025. Kaseta CE310A stosowanych do drukowania monochromatycznego. Był ubrany tylko w tylko czarnego tonera, a jego wydajność jest strona 1000 stron. W trybie kolorowym, zastosowanie wkładów SE311A (niebieskozielony), SE312A (żółty) i SE313A (magenta). Każdy z nich ma dokładnie taką samą wydajność strony jako monochromatyczną kasety SE310A, czyli 1000 stron.

oprogramowanie

Prawie idealny lista kierowców oferuje to rozwiązanie obwodowe. Lista obsługiwanego oprogramowania systemowego zawiera wszystkie najnowsze wersji „windose” OS od XP, a kończąc na 10. W tym ostatnim przypadku konieczne jest zainstalowanie sterownika w trybie zgodności z „windose 8.1”. Lista ta jest uzupełniona przez szereg modyfikacji systemu operacyjnego „Linux”. Wreszcie należy zauważyć, i że ta drukarka obsługuje oprogramowanie systemowe Ubunty, a nawet MacOS. Jedyna rodzina systemów operacyjnych, które z pewnością nie można uruchomić drukarki – to UNIX.

jak skonfigurować

W pierwszej scenografii drukarki, należy wyjąć go z pudełka, wraz z resztą jego zawartości. Następnie urządzenie drukujące musi być zainstalowany na planowanym miejscu stosowania, które muszą spełniać dwa kryteria naraz:

 • Odległość do najbliższej jednostki systemowej – nie więcej niż dwa metry.

 • W pobliżu wylotu urządzenia powinna wynosić 220 V.

Jest wychodząc z tych dwóch warunków nie jest wybrany, a położeniem urządzenia zewnętrznego. Po zainstalowaniu drukarki, należy podłączyć kabel interfejsu do komputera i kabla zasilania – do sieci elektrycznej. W następnym etapie montuje kasetę i bęben. Następnie trzeba skonfigurować i odpowiednio skonfigurować serwer wydruku, który wykonuje funkcje najbliżej drukarki laserowej do komputera. Aby to zrobić, CD-ROM, aby zainstalować sterownik, konfigurację i narzędzia testowego. Po instalacji należy upewnić się, wydajność drukarki. Aby to zrobić, należy wysłać wydrukować stronę testową. Jeśli wykonane prawidłowo, zostanie wydrukowany. W przeciwnym razie trzeba szukać przyczyny usterki i naprawić. Ponadto, może to być związane z niewłaściwym urządzeniem łączącym. Inna możliwa przyczyna – to nedoustanovka niektórych kierowców samego systemu operacyjnego.

Opinie. koszt

Teraz można kupić drukarkę HP 1025. 10 000. W związku z powyższym przed jego właściwości techniczne oraz zdolność do dokumentów wyjściowych w kolorze i dużym zasobem druku przez 30 dni kalendarzowych, ten tag cena wydaje się całkiem uzasadnione. Wady to obecność urządzenia tylko jedna metoda połączenia i miernej jakości druku. Ale te niedociągnięcia są kompensowane przez solidnym zestawem zalet, które są na liście właścicieli w hotelu, obejmują dużą szybkość, zdolność do dokumentów wyjściowych koloru, łatwość konfiguracji i użytkowania oraz dużą część wydruku miesiąca kalendarzowego.

wyniki

Uniwersalny druk urządzenie peryferyjne jest HP 1025. To położył duży producent zasobu drukarskiej na 30 dni w wysokości 15 000 stron. Fakt ten pozwala na wykorzystanie go do organizacji podsystemu drukowania w praktycznie każdej sytuacji. Uzupełnieniem jest zdolność do dokumentów wyjściowych w trybie kolorowym.