578 Shares 2817 views

Forward Safari 500: łatwo na drodze

Teraz na rynku motoryzacyjnym można znaleźć szeroką gamę różnych typów opon:, ceny, producenci przeznaczenia. Wśród produktów zagranicznych są najbardziej popularne Yokohama, Nokian, Michelin, między krajowym Kamy, Goodyear, Forward Safari 500. Wszystkie z nich są najwyższą niezawodność, trwałość.


rodzaje opon

W zależności od ich przeznaczenia opony są podzielone na zimę i lato, całorocznych, jak i off-road. Istnieją również opony do samochodów ciężarowych i osobowych. Różnią się koła kompozycji kauczukowej (zawartość kauczuku w mieszance), szczegóły konstrukcji wewnętrznej, w obecności kolców bieżnika.

opony letnie są przeznaczone do jazdy w lecie, zimą – w okresie zimowym. Vsesezonki stosowane przez cały rok, mają specjalny związek gumy, bieżnik, co pozwala wykorzystywać je zarówno w ciepłej i zimnej pogody skutecznie. Jednak wciąż jest zalecany mieć dwa zestawy kół dla każdego sezonu.

Podróżujący używane do jazdy na suchej nawierzchni asfaltowej, off-road, z drugiej strony, są eksploatowane w warunkach terenowych. Są one zwykle używane do samochodów o zwiększonej przepuszczalności.

Forwarg Safari 500 – opony terenowe

Wśród rosyjskich opon terenowych są bardzo popularne Safari Forward 500. Są one przeznaczone do pojazdów użytkowych i osobowych o wysokim krzyżem z 4×4. W szczególności są one używane do samochodów terenowych UAZ i podobnych maszyn, w tym oraz zagranicznej.

Release Forward Safari rozpoczęła się w 2010 roku w Ałtaju Tire Roślin. Ze względu na wysoką wytrzymałość i przepuszczalności, nawet w najtrudniejszych warunkach, odporność na zużycie koła stało się powszechne wśród miłośników off-road. Ponowne potwierdzenie, które można znaleźć na przedniej Safari 500 opinii z niemal wszystkich najbardziej pozytywnych aspektów.

Dane przodu Safari 500: opony przeznaczone są do sezonu SUV terenowego, o średnicy 15 cali, szerokość – 10,5 – 31 profilu masy – 24 kg. Potężny Siping sprawia, że koła odporne na zużycie. Trwałość i niezawodność są zapewnione, a dzięki wzmocnionej ramy.

Forward Safari 500 wyróżnia szczególny wzór bieżnika o dużej warcaby. Środkowe koło przechodzi szeroki rowek obwodowy, a jego krawędzie są umieszczone zaczepy. Konstrukcja ta opona do dostarczania wysokiej drożności w off-road. Podczas jazdy na gumie asfaltu praktycznie nie pali. Opony są bardzo głośne podczas jazdy, jednak po przyspieszeniu do prędkości większej niż 40 km / h dudnienie znacznie zmniejszona.

Forward Safari 500 ma wiele zalet, wśród których są:

– doskonałą przenikalność i sterowania na różnych powierzchniach, zarówno na drogach asfaltowych i na ziemi;

– łatwość przechodzenia głębokiej koleiny;

– wysoka wytrzymałość, trudne do uszkodzenia;

– łatwość montażu na kole, bez żadnego wysiłku.

Wady Forward Safari 500 opon powinna obejmować trudności bilansowania.

Podsumowując można powiedzieć, że oponę i Forward Safari 500 różnych maksymalnych pozytywne cechy i właściwości w odniesieniu do minimalnej liczby aspektów negatywnych.