515 Shares 7203 views

Moskwa, panoramiczna restauracja. Restauracja "Siódme niebo" w Ostankino. "Seasons" – restauracja

Każda restauracja stara się stworzyć własną specjalną atmosferę, wykorzystując do tego nietypowego wystroju wnętrz, egzotycznej kuchni i dodatkowych usług dla klientów. Dużą zaletą w tym zakresie jest oczywiście restauracja w Moskwie z panoramicznym widokiem.

Teraz prawie wszystkie duże hotele i centra biznesowe wynajmują penthousy do restauracji, a na dachach drapaczy chmur są oryginalne panoramiczne bary. Dzięki temu można łatwo wybrać ulubioną restaurację w dowolnym miejscu w mieście, w zależności od tego, jaki krajobraz chcesz widzieć za oknem.

W centrum miasta roztaczają się wspaniałe widoki na Plac Czerwony i teatr Bolszoj. Na Sparrow Hills, szlachta i majestat Moskiewskiego Uniwersytetu Stanu i klasztor św. Andrzeja są fascynujące. W różnych częściach stolicy zawsze widać coś nowego i interesującego. Panoramiczny przegląd, zwłaszcza w nocy, pozwala na zwiedzanie miasta w zupełnie innym – niezwykłym spojrzeniu. Dlatego każda instytucja tej klasy ma swój własny urok.

Najlepsze restauracje panoramiczne w Moskwie

Oczywiście każdy ma swoje własne gusta i preferencje, ale w tych kompleksach restauracji jest zdecydowanie warto odwiedzić. Bon appetit!

Restauracja "Konserwatorium"

Znajduje się na dziesiątym piętrze dużego hotelu. Doskonały widok panoramiczny na historyczne centrum stolicy. Wszystko jest zorganizowane dla wygody i wygody klientów. Szeroki wybór win i koktajli, wykwintna kuchnia i szybka obsługa. Niezwykły szklany dach wypełnia restaurację "Konserwatorium" z poczuciem wagi, a otwarta weranda pozwala cieszyć się świeżym powietrzem.

Restauracja "Panorama"

Znajduje się na 23. piętrze słynnego hotelu "Złoty Pierścień". Z każdego stołu roztaczają się przepiękne panoramiczne widoki stolicy z pięknym widokiem na ptaszek. Wysokie i eleganckie wnętrze wykonane w klasycznym stylu. Unikatowe menu i wyrafinowana obsługa. Tutaj, nawet najbardziej wybredni smakoszy będą karmione. Restauracja jest idealnym miejscem na bankiety biznesowe i uroczyste uroczystości.

Restauracja Darbar

Panoramiczna restauracja "Darbar" znajduje się na wzgórzach Sparrow Hills. Słynie z wyjątkowej kuchni indyjskiej. Ze względu na swoją wyjątkową lokalizację okna oferują wspaniały widok na panoramę. Naczynia przygotowywane są wyłącznie z naturalnych produktów o niezwykłych egzotycznych przyprawach.

Restauracja "Kruazh"

Jest to elitarna instytucja, usytuowana naprzeciwko katedry Chrystusa Zbawiciela. Znajduje się w starej rezydencji, dawniej należącej do dynastii Volkonsky'ego. Książęta tego rodzaju stały się sławne dla ich wiernej służby Ojczyzny, wszystko Moskwa wiedziała i szanowała ich. Panoramiczna restauracja "Kruazh" to najlepsze miejsce na elegancki i spokojny wypoczynek. Zasadniczo dominują potrawy kuchni europejskiej i rosyjskiej, ale można dokonać indywidualnego zamówienia.

Restauracja "Chmury"

Jest to świetne miejsce dla aktywnych ludzi, znudzonych monotonną Moskwą. Panoramiczna restauracja "Clouds" codziennie prowadzi programy show z udziałem najlepszych DJów stolicy. Niepowtarzalność restauracji to nie tylko niesamowita panorama stolicy, ale także unikalny design. Białe sofy powietrza pozwalają każdemu użytkownikowi poczuć się dosłownie w chmurkach. Wysoka kuchnia i wyjątkowe menu ze słynnego szefa kuchni. Program ekspedycji.

Najbardziej znane restauracje panoramiczne

Oddzielnie są trzy restauracje z panoramą Moskwy, które są powszechnie znane i cieszy się dużą popularnością. Starsze pokolenie pamięta je nostalgią, a młodzi ludzie podziwiają odnowione wnętrza.

Restauracja "Seasons"

Najlepszym miejscem na odpoczynek od codziennych zmartwień, po prostu nie znajdź tego. Podoba się tutaj miłośnicy przyrody, którzy są podrażnieni przez zakurzoną i gazoszczelną Moskwę. Panoramiczna restauracja "Seasons" działa od 1992 roku i jest jedną z najstarszych restauracji w stolicy. To miejsce uznawane jest za wyjątkowe ze względu na jego położenie, ponieważ znajduje się w jednym z największych parków w Europie. Pod potężnymi koronami drzew można spokojnie cieszyć się krajobrazy Gorky Park i delektować się pysznymi potrawami.

W restauracji znajdują się trzy sale bankietowe. Latem można usiąść na tarasie lub w przytulnych altanach, z których otwiera się niepowtarzalny widok stawów Golitsinsky. Główną zaletą restauracji jest wysoka jakość obsługi, doskonałe dania kuchni rosyjskiej i europejskiej, muzyka na żywo oraz uroczy widok z okna. Często są to niezauważalne programy show i gwiazdy rosyjskiego i zagranicznego etapu.

Restauracja "Swallow"

Codziennie czeka na swoich Gości na nabrzeżu Luzhnetskaya elegancki, dwupiętrowy statek motorowy "Swallow". Jego główną atrakcją jest elegancka restauracja na pokładzie, w której można podziwiać wspaniałe potrawy i słuchać dobrej muzyki.

To wspaniałe miejsce dla miłośników znudzonych przez wybredną Moskwę. Panoramiczna restauracja "Swallow" jest idealna na romantyczną datę. Znajduje się on na oryginalnym drewnianym tarasie z wygodnymi meblami z wikliny. Klasyczne schody i niesamowite sufity piękności tworzą atmosferę szlachty i luksusu. Na przestronnej werandzie znajduje się miękka przestrzeń ze śnieżnobiałymi obrusami i poduszkami.

Są trzy sale bankietowe, bar, sześć przytulnych kabin VIP i duży otwarty weranda na statku. Zawsze jest muzyka na żywo, która rozświetli lunch i kolację. Dla tych, którzy chcą aktywnie bawić, pracują karaoke i parkiet.

"Swallow" – restauracja-statek z ogromnym wyborem potraw kuchni włoskiej, europejskiej, azjatyckiej i rosyjskiej. W barze można wybrać napoje na każdy gust, od prostych koktajli po znakomite wina. Ale główną zaletą tej pływającej restauracji jest ekscytujące i niewyrażalne emocje, które wszyscy odwiedzający doświadczają podczas swojej wizyty.

Siódma restauracja Heaven

Najbardziej znanym i popularnym wśród mieszkańców i gości stolicy. Znajduje się on w wieży telewizyjnej Ostankino, która codziennie odwiedzana jest przez turystów z setkami turystów. Niedawno los restauracji był w wątpliwość. Po ostrym pożarze eksperci wątpili od dawna, że można całkowicie odrestaurować platformy widokowe i trzypoziomową restaurację. Ale teraz otworzyła i nadal zadziwia i zachwyca odwiedzających.

Po naprawie restauracja "Siódme niebo" w Ostankino stała się bardziej nowoczesna i atrakcyjna. Na wysokości 337 metrów znajdują się trzy ogromne sale o niemal takim samym układzie. W każdej sali wzdłuż pierścienia wzdłuż okna znajdują się cztery miejsca stolika. Dokonano tego w celu lepszego przeglądu panoramy miasta. Podłoga, na której stoją stojaki, obraca się i wykonuje jedną lub dwie obroty na godzinę wokół osi wieży. Pozwala to zobaczyć całą Moskwę (a nawet na przedmieściach) w różnych interesujących perspektywach.

Każdy pokój w hotelu oferuje swoje usługi. Pierwsza sala o nazwie "Wysokość" to kawiarnia szybkiej, pysznej kuchni i uprzejma obsługa. Drugi pokój, który znajduje się pod pierwszym, nazywany jest "rosyjskim diamentem" – to klasyczna restauracja z wykwintną kuchnią. Ale trzecia sala to elitarna restauracja "Jupiter", która zajmuje dwa poziomy. Na jego placu znajduje się wspólna sala, teleskop i sala koniaku.

Menu wszystkich trzech restauracji, oczywiście, zdominowane jest przez kuchnię rosyjską. Główne specjały: pierogi, zupa z kapusty, naleśniki, mięso wszelkiego rodzaju i niesamowite domowe ciasta. Możesz zamówić kuchnię wschodnioeuropejską i europejską. W restauracji "Siódme niebo" można cieszyć się nie tylko pysznym jedzeniem, ale także stale zmieniającym się widokiem na zewnątrz okna. Spokojna atmosfera i przyjazna obsługa sprawią, że kolacja lub romantyczna kolacja będą niezapomniane.

Moskwa. Panoramiczna restauracja: recenzje

Zgodnie z licznych przeglądów moskiewskich i gości miasta, restauracja "Seventh Heaven" cieszy się dużą popularnością i popularnością, uważana jest za najbardziej niezwykłą i imponującą wśród innych restauracji w stolicy. Smaczna kolacja na wysokości 350 metrów nie pozostawia obojętności.