260 Shares 5287 views

Lev i Maiden – kompatybilność Płomień i lód.

Gdy chodzi o tak radykalnie różnych znaków, takich jak Leo i Virgo, kompatybilność z par może być kwestionowana. Rzeczywiście, trudno spodziewać się dobrych zbiorów, gdzie ziemia jest w kontakcie z ogniem. Dwa różne elementy, które wpływają na siebie nie jest korzystne, tworzyć większość trudności w tej unii. Dlatego, aby para szczęścia Lew i Panna mają sposób, dosłownie, przez ciernie.

Niespodziewanie, kilka Lew i Panna kompatybilność w małżeństwie jest na podstawie cech jego charakteru, który w innym przypadku byłby nieuchronnie doprowadziło do konfliktu.

Thrifty Panna zawsze martwi się o dobrobyt materialny i stara się odłożyć dużo pieniędzy na czarną godzinę. Leo to zachowanie irytujące, jeśli nie jest to jego pieniądze. Nie przejmuj się zbytnio o przyszłości, jak dla zwierzaka słońcu przez cały dzień – to jest impreza nigdy się nie kończy. Początkowo Virgin nerwowy i martwić się z powodu takiej postawy partnera do sfinansowania, ale ostatecznie przekonany, że mając wiarygodną plecy, nie można się martwić o zbyt wiele zasobów.

Panna uwielbia intrygi i partnerem małżeństwo nie robi wyjątków. Każdy z jej koncesji do żony – jest to kolejny chwyt, w którym Dziewica wietnamskie liny z własnej połowy. Ale Lew to trochę boli, że jest zbyt chętni na siebie, aby zwrócić uwagę na takie „ciekawostki”.

Patrząc na tę parę, należy pamiętać słowa jednego z rosyjskich satyryków. My i jego żona pełna harmonia Ona nie chce, ale nie musi. " Jest on oparty na tej zasadzie życie seksualne Panny i Lwa. Przedstawiciele pierwiastków ziem seksu są całkiem fajne. Ognisty partnerzy, pomimo silnego naturalnego temperamentu, wierzą, że jest możliwe, aby spełnić życzenia drugiej połowie na boisku. Jednak przyczyną tego zachowania Leo leży raczej w jego niechęć do kogoś o coś prosić.

Wielką zaletą tej pary jest fakt, że obaj partnerzy są bardzo pracowity i chętny do ciężkiej pracy. Obaj zdają sobie sprawę, jak trudno jest budować karierę i nie obrażaj się, kiedy to się dzieje kosztem rodziny. Panna Lew łatwo wybacza jego dążenie do góry, gotowy, aby w pełni wspierać ją, pozostając w cieniu.

Astrologowie pytanie, czy Lew i Panna są kompatybilne, dają bardzo niejasne odpowiedzi. Próbując ustalić prawdę, będzie można natknąć się na bardzo polarnych poglądów. Niektórzy twierdzą, że w parze kompatybilności Leo i Panna to osiągnąć jedynie wysiłki titanic o cierpliwość ziemi znak. Inni zapewniają, że taka relacja jest, co do zasady, są skazane na niepowodzenie. Prawda, jak zawsze, jest w środku.

Nie zapominajcie, że dla wszystkich jej wad Lwy posiadają szereg cech, które są bardzo cenne w życiu rodzinnym. Na przykład, przedstawiciele tego znaku miłości do swoich dzieci. Jednak potomstwo innych ludzi zbyt łatwo komunikować się z radosnym i rodzaju Lion, ze względu na jego bezpośredniość, a on sam jest jak duże dziecko. W parze z Leo i Virgo zgodności poglądów w kwestiach kształcenia osiągniętych łatwo. Jeden rodzic dziecko bezlitośnie zwierzęta, inne monitory, tak że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Od czasu do czasu para wymieniać swoje role.

Lwy lubią otaczać się z orszakiem i tłum fanów. Z zewnątrz wygląda jak flirtuje na granicy w mur. W rzeczywistości, ludzie przychodzą do optymizmu i miłości życia znakiem słonecznej. Chociaż Leo i próbuje obwiniać fakt, że nie jest obojętny dla płci przeciwnej, to nie jest tak. Leo stara się być wierny w małżeństwie, bo wygląda bardzo tradycyjne i wartości rodzinne są wartością jest dość istotne dla niego.

W praktyce znaków Kompatybilność Maiden i Leo najlepiej ilustruje siłę jednostki rodzinnej, opartej na zaufaniu partnerstwa i wzajemnego szacunku. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, aby nie Dziewicy, jest krytykować swojego partnera, bo Leo nie może tolerować nawet najmniejszego śladu własnej niedoskonałości. Jeśli żrące uwagi drugiej połowie już nie wylewa na głowy królewskiej, para ślub i uczyni go do złota.