371 Shares 9116 views

Dla nowych użytkowników: jak wyłączyć telefon iPhone

Wśród najnowszych generacji telefonów komórkowych, nokia i ayfony rankingu na popularności. Ale jeśli nokia z ich interfejsem jest całkiem dobrze znana i zrozumiała, wówczas dzieło Apple Concern czasem myli niedoświadczonych użytkowników. Więc ten artykuł jest dla nich.


Wyłącz
Nasze instrukcje zaczną się od końca: jak wyłączyć telefon iPhone. Dlaczego nie, nie włączaj? No cóż, przynajmniej dlatego, że kiedy kupisz, włączy sprzedawcę, on i Simka pomogą wstawić / aktywować. Ie. Z początkiem pracy urządzenia problemy nie powinny się pojawić. Tak, iw stanie bezczynności sam telefon przechodzi w tryb "hibernacji", oszczędzając akumulator. Ale jeśli istnieje potrzeba odłączenia, to z pytaniem, jak wyłączyć iPhone, który już kupiłeś, nie możesz biegać do sprzedawcy. Dlatego trzeba się nauczyć, jak to zrobić sam, zwłaszcza, że nic super skomplikowane jest tutaj.

• Więc jeśli telefon znajduje się w stanie "Ekonomia / hibernacja", należy nacisnąć przycisk "sen / wake" w prawym rogu, u góry. Należy nacisnąć i przytrzymać przez kilka sekund.
• W rezultacie na ekranie pojawi się obraz z oknem dialogowym, w którym zostanie wyświetlony monit o przeciągnięcie suwaka na ekranie, aby wyłączyć urządzenie.
• Jeśli wykonałeś poprzednią operację, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć iPhone, możesz anulować swoje działania. W tym celu znajdź przycisk "Anuluj" u dołu ekranu i kliknij go.
• Musisz wyłączyć telefon – przeciągnij suwak w prawo. Logo rozruchu pojawi się na ekranie – koło. Oznacza to, że wszystkie programy są wyłączane i urządzenie jest wyłączone.

Po dowiedzieć się, jak wyłączyć iPhone'a, musisz nauczyć się jak go wyłączyć. Najważniejszą rzeczą jest wciśnięcie przycisku "sleep / wake" i przytrzymanie przez parę sekund, aż na ekranie pojawi się logo Appel – jabłko. Przycisk jest zwalniany i oczekujesz na pełne uruchomienie maszyny.

W chwili obecnej istnieją różne modele iPhone'ów, które ze wspólnym typem urządzeń różnią się w pewnych modyfikacjach. Na przykład "kwartet".

IPhone 4, "komunikacja" z nim

"Jak włączyć iPhone 4?" – Zadaj sobie pytanie i znajdź odpowiedź od znajomych ich znajomych. Nauczymy się od podstaw.

  • Jako podstawę przyjmuje się przycisk "Power", jest to również "Sleep / Wake" (gra słów w tłumaczeniu). Przypomnij, że jest to prawy górny róg telefonu.
  • Simka jest włożona do urządzenia, naciśnij "Power", przytrzymaj. Srebrzyste jabłko z przystawką na ekranie wskazuje, że proces przeszedł.
  • Gdy system operacyjny zostanie uruchomiony, należy wykonać połączenie testowe z telefonu. W tym celu uruchom odpowiednią aplikację. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś na straty, jak włączyć iPhone 4s, instrukcja jest dla niego świetna.
  • Byliśmy przekonani, że nie ma problemu z odbieraniem / transmisją połączeń – można pobrać wszystkie informacje kontaktowe z Simki i działać bezpiecznie.
  • Uwaga! Powyższe polecenia są odpowiednie dla urządzeń, które zostały aktywowane. Operacja ta, podobnie jak ustawienia języka, powinna być wykonana natychmiast po zakupie.

Kilka przydatnych funkcji

W pewnym stopniu przycisk zasilania może być uznany za uniwersalny. Jeśli musisz zrestartować komputer, klikamy na niego i przytrzymamy przez sekundę lub dwa, a następnie użyj suwaka, aby potwierdzić wybraną akcję. Na tym samym przycisku konieczne jest jednokrotne naciśnięcie, a następnie telefon przełączy się na tryb "ekonomiczny".