412 Shares 5004 views

Początkujący aktor lub rozpocząć karierę.

W naszym kraju nie został jeszcze ustalony zachodnią tradycję – mieć swój osobisty menedżer, a początkujący aktor nie będzie zbyt kosztowne. W związku z powyższym, autopromocji jest niezbędne do czynienia z samego aktora, który wymaga znacznego wysiłku.

Ale co zrobić początkujący aktor dodatek do rozwoju jego talentu aktorskiego, aby sobie rangę rozchwytywanych aktorów, a nie marnieje na uboczu w taniej serii. O to w tym artykule.

Działając jako początku portfolio.
Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, początkujący aktor, jest zdobycie wysokiej jakości portfela aktorską. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, jeśli otsnimite swój portfel stanowiąc niezależnego fotografa, a lepiej – dwa lub trzy. To daje niezależną widok trzech różnych fotografów, którzy akcentują różne cechy swój wygląd i talent aktorski.

Dlaczego fotografem niezależnym? Wynika to z faktu, że wiele agencji odlewania zasłużyć na fotografowanie aktorów, zamiast rzucania. Na tej podstawie, aktor może, w najlepszym razie, z portfela za duże pieniądze, ale bez roli.

Z reguły, staje się jasne i zrozumiałe, gdy agencja twierdzi, że aktor jest zobowiązany do portfela aktorską z nimi, albo dokładnie w studiu, które będą, nawiązując do faktu, że działając w inny portfel, wykonany w drugiej nie należy umieszczać przychodzi nawet do rozważenia.

Myślę, że nie powinno być wyjaśnione, że wiążą się z takimi agencjami powinniśmy ani do robienia zdjęć lub do tej roli.

Przy sporządzaniu portfela działającą, należy pamiętać, że zdjęcia zawarte w powinno być wykonywane w studiu, ze nawet iluminacja na mundurze (czarny, biały lub szary) tle, pokazać proporcje postacią aktor i cechy jego wyglądu, całkowicie odsłonić jego typ i zdolność do zawarcia obrazu ,

W ich żądań do zdjęć Portfolio działając całkowicie zapomnieć o fotografii artystycznej z jasnym makijażu i poważnego przetwarzania obrazu w programie Photoshop. Obrazy powinny wykazywać takiego aktora jak on, i nie zmienia swojego kunsztu. W przeciwnym razie, początkujący aktor nie ryzykuje zakwalifikować nawet uczestniczy rolę w tym, co jest bardzo nieprzyjemne.

pierwsze kroki
Po utworzeniu swojego pierwszego portfela aktorską, konieczne jest, wraz z formularzem wniosku z danymi tak często jak to możliwe, aby wysłać go do różnych agencji kating.

Jeśli zrobisz to w regularnych odstępach czasu, to prędzej czy później jeden lub inny Agencja zaprosi Cię na przesłuchanie. Z biegiem czasu, zaproszenia będzie coraz więcej, wystarczy przypomnieć sobie często.

Nie zapominaj także najczęstsze zasobów webowych, która publikuje informacje na temat przesłuchań i są one aktywnie oferując siebie.

Udział w tłumie
Nie gardzi udział w tłum scen w filmie. Pieniądze nie są małe, ale udział w tłumie daje okazję spotkać się z reżyserem i innych pracowników, podejmując decyzję o zestaw aktorów na różnych projektów, zarówno w filmie, jak w telewizji.

Udział w projektach telewizyjnych
Innym sposobem, aby rozpocząć początkujący aktor bierze udział w projektach i programach telewizyjnych. Dla przykładu, w sądzie i innych programów, które pokazują, że teraz, dzięki Bogu, wystarczającą ilość.

To daje, nawet niewielka, ale w praktyce, a także szansa na spotkanie z właściwymi ludźmi. Nie wspominając już o szansę zabłysnąć na ekranie telewizora, coraz listy praktyka uzupełniania, choć małe, ale wszystkie te same role.

Praca w teatrze
Ważnym krokiem dla początkującego aktora będzie urządzenie do teatru. Pierwszą zaletą tego kroku – stałą praktyką i stały dochód. Dochodów, często w wielu teatrach nie jest największy, ale pozwala sobie zapewnić płacy.

Przypomnijmy znanych aktorów współczesnego kina: Aleksandr Bezrukov, Anton Habensky, Semen Strugachev … Każdy z nich ma stałą praktykę działając w produkcjach teatralnych, a zaangażowani w kinie równoległego i bardzo skutecznie. Dlatego – urządzenie w początkującego aktora w teatrze – ważny krok, który nie powinien zostać pominięty, ale wręcz przeciwnie – należy je wykorzystać, a im szybciej, tym lepiej.

Aktor i prowadzenie uroczystości
Wielu aktorów gardzi prowadzenie uroczystości i wydarzeń, uznając ją bytovuhoy. Jednak ten rodzaj zatrudnienia może, dla pierwszej pary, dać poważne perk, jak również poważne praktyki, bo trzeba grać bardzo blisko publiczności i bez duplikatów, jak w teatrze.

Inną rzeczą, jeśli aktor jest tarzają się w prowadzeniu festiwali i występów na imprezach pijanych za jego stając się jedynym rodzajem zatrudnienia i zarobków.

Prowadzenie uroczystości – nie w celu profesjonalnego aktora, ale w drodze rozwoju i zarobki na początku kariery aktorskiej.

Powodzenia w karierze aktorskiej. Z poważaniem, profesjonalny fotograf Leonid Starikov.