491 Shares 4742 views

Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad: opinie, specyfikacja, zdjęcia, ocena

Entry-level smartfon z kompletem wszystkie niezbędne funkcje – Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Oznacza to, że urządzenie to staje się bohaterem tego przeglądu, które będą malowane szczegółowo zalety i wady tego telefonu „inteligentne”, które mogą być bardzo pomocne dla ciebie każdego dnia.


urządzenie nisza

Cena 100 $ wyraźnie wskazuje, że smartfon Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad odnosi się do decyzji klasie budżetowej. To stwierdzenie potwierdza jego specyfikacje sprzętowe i programowe. Coś specjalnego Ten smartphone dzisiaj nie może się pochwalić. Ale jest ona oparta na rozwiązaniach wypróbowanych i ma akceptowalny poziom wydajności, który pozwala mu łatwo rozwiązać prawie wszystkie codzienne zadania.

A co jest w zestawie?

Ten gadżet szczyci następujących konfiguracjach:

 • Sam smartfon.
 • Wymienny akumulator.
 • Stereo gospodarka.
 • Karta gwarancyjna.
 • liner certyfikacji.
 • Instrukcja obsługi.
 • Ładowarka.
 • Standardowy kabel interfejsu.

Obudowa devaysa tworzyw sztucznych, a zatem bez specjalnej pokrywie i folia ochronna jest trudno być nowo wykonane właściciela do utrzymania stanu pierwotnego. Zaleca się również, aby od razu kupić zewnętrzną kartę pamięci flash, bez której trudno byłoby zarządzać. Wszystkie te akcesoria są, niestety, nie są zawarte w dostawie. Muszą kupić dodatkowy koszt.

Ergonomia, design i kontrole

To urządzenie – typowy batonika z ekranem dotykowym. Rozmiar ekranu jest dość imponujące nawet jak na dzisiejsze standardy – 4,7 cala, a więc jego rozmiar może dalej zarządzać urządzeniami za pomocą palców jednej ręki, a drugi pozostaje jednak wolne. Pod ekranem dotykowym jest standardowy panel z typowych trzech przycisków dotykowych. I na górze ekranu wyświetlany aparat z przodu i słuchawki. Z lewej strony są przyciski regulujące głośność gadżetu i prawo – są odpowiedzialne za blokowanie. Na dolnej krawędzi wyświetlanego konwersacji mikrofonu, a na górze – portów micro-YUSB i 3,5 mm port audio. Znajduje się za logo producenta, głośny głośnik, chroniony stylową metalową siatkę, główny obiektyw i podwójne oświetlenie dla niego (wyświetlany w prawym górnym rogu tylnej okładki).

Computing baza gadżet

Jednym z najbardziej popularnych procesorów z 4 jąder u podstaw Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Chodzi o MT6582M. Wszystkie jego moduły obliczeniowe architektura oparta o kryptonimie „Cortex-A7”, a chip półprzewodnikowy chip jest produkowany zgodnie z procesu 28 nm. Największą tryb ładowania, każdy moduł obliczający stanie dynamicznie podnieść częstotliwość taktowania do 1,3 GHz. Ponadto, każdy rdzeń w przypadku przestoju automatycznie zamknięty, i w ten sposób osiąga się wysoki poziom energoeffektvinosti rozwiązaniami procesorów. Ale akceptowalny poziom wydajności jest zapewniona z 4 rdzeni. Ten układ bez problemu poradzić sobie z niemal wszystkich codziennych zadań. Ten surfowanie internetu i oglądania filmów i słuchania muzyki i czytania książek. Nawet skromny i przeciętne zabawki na tego typu smartphone, aby działał bez żadnych problemów. Wyjątkiem w tym liście to najnowsza gra z maksymalnych wymagań do zasobów sprzętowych gadżetu. Aby je uruchomić trzeba kupić droższe urządzenie jest już pośrednia lub nawet wyższy przedział cenowy.

Wyświetlacz oraz akcelerator graficzny

Ekran – to kolejna zaleta Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Funkcje takie IT:

 • Matryca Wyświetlacz jest produkowany przez jedną z najlepszych do tej pory technologii – „IRS”. Jego charakterystyczne cechy to wysoka wydajność i wysokiej jakości odwzorowanie kolorów.
 • Przekątna 4,7 cala jest poważna.
 • Kąty widzenia z ekranu tak blisko do 180 stopni.
 • Rozdzielczość wyświetlacza – 960h540.

Takie cechy ekran dotykowy wymaga obowiązkową obecność akceleratora graficznego. To urządzenie jest wypełnione przez „Mali 400MP2”. Takie podejście pozwala inżynieria rozwiązać jednocześnie dwa problemy: odciąża CPU przez przetwarzanie informacji obrazu na akcelerator wideo i poprawia jakość wyświetlanego obrazu.

kamera

Bez względu na parametry jako gadżet, wejście Fly IQ4413 EVO Chic Quad 3 komora główna. Zdjęcia, które pochodzą z jego użytkowania, naprawdę dobrej jakości. Jest on oparty na matrycy 8 megapikseli. Istnieją również autofocus, zoom cyfrowy oraz podwójny oświetlenie z diodami LED. Wszystko to pozwala nawet przy słabym oświetleniu uzyskać wystarczająco wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości 3264h2448. Wideo jak tego rekordu myjniach gadżet w 1080 p formacie (czyli „FullEychDi”). w urządzeniu i kamery przedniej skierowanej Istnieją również. Posiada czujnik 2 megapikseli. Ona fotografuje obraz w rozdzielczości 1600×1200, a to wystarczy dla wysokiej jakości autoportretów, ale z dopuszczalnym poziomem oświetlenia. Ale ze swoją drugą bramkę (połączenia wideo), aparat ten radzi sobie doskonale.

pamięć

Razem 1 GB RAM Fly IQ4413 EVO szyk 3 Quad. W tym przypadku procesy systemowe zajmują około 700 MB. Dlatego użytkownik musi polegać na zaledwie 300 MB. To wystarczy, aby uruchomić większość codziennych zadań, ale jeśli spróbujesz uruchomić kilka zadań w tym samym czasie, smartfon może zacząć spowolnić lub nawet ciepły. Wydajność z wbudowaną pamięcią 4 GB. Jednak około połowa z nich zajmuje preinstalowanego oprogramowania systemowego. Reszta jest taka sama, użytkownik może wykorzystać według własnego uznania. W każdym przypadku, pozostałe 2 GB pamięci wewnętrznej, nie jest wystarczające. Dlatego użytkownik będzie musiał kupić dodatkową kartę pamięci flash. Jego maksymalna wielkość może osiągnąć w tym przypadku 32 GB.

Jest to także najbardziej wrażliwe dane osobowe (takie jak zdjęcia czy filmy) zaleca się, aby być przechowywane na dowolnej usługi w chmurze. Zwiększy to ilość wolnej pamięci w urządzeniu i zachować najcenniejsze dane w przypadku utraty lub uszkodzenia.

samodzielne urządzenie

Pojemność pełnego akumulatora 1800 mAh. Biorąc pod uwagę wielkość ekranu konta (które 4,7 cala), i procesor (chociaż chetyrehmodulny energooszczędnego), a następnie za jednym ze średnim obciążeniu urządzenia będzie przeciętnie trwa przez 2 dni. Jeśli grasz w środku wymagań zabawki w tym urządzeniu, można liczyć na 8-14 godzin na jednym ładowaniu. Dobrze, jeśli minimalnego możliwego zastosowania tego typu smartphone, można rozłożyć się na jednym cyklu ładowania akumulatora 4 dni. Wskaźniki autonomii tego gadżetu jest bardzo przeciętne, i że w jakiś sposób poprawić nowo utworzonego użytkownika takiego urządzenia będzie musiał dodatkowo zakupić zewnętrzny akumulator.

Przewodowych i bezprzewodowych interfejsów

Kompletny zestaw interfejsów wyposażony smartfon Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Przegląd jego specyfikacji wskazuje na obecność następujących:

 • Główną metodą komunikacji bezprzewodowej z globalnej sieci – „Wi-Fi”.
 • „Bluetooth” – to doskonały sposób, aby połączyć się ze słuchawek stereofonicznych urządzeń bezprzewodowych i innych.
 • Czujnik GPS pozwala łatwo określić położenie urządzenia.
 • Smartfon wyposażony jest w dwa gniazda na karty SIM. Mogą pracować w sieciach mobilnych, takich jak GSM i 3G.
 • Port w formacie micro-YUSB pozwala naładować baterię i synchronizację z gadżetem PC.
 • Korzystanie 3.5mm audiodzheka może być dołączony do smartfonów przewodowym zestawem słuchawkowym.

oprogramowanie systemowe

Oprogramowanie systemu wystarczająco świeży zainstalowany na Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Przegląd dokumentacji dla tego gadżetu wskazuje, że został zainstalowany „Android”. Jego wersja – 4.4. To oprogramowanie wystarczy zainstalować i uruchomić większość istniejących aplikacji. Także preinstalowane oprogramowanie obejmuje pakiet aplikacji od giganta z Mountain View ( „Chrome”, Gmail i tak dalej), klienci sieci społecznościowych (nie tylko międzynarodowy „Facebook”, „gwizdek”) i, oczywiście, wbudowanej aplikacji ( „Kalkulator” „Alarm”, „organizator” i tak dalej). Reszta oprogramowania zaleca się zainstalowanie w sklepie łańcucha „Google”, aplikacja firmy.

koszt

Cena – to kolejny plus Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. Opinie wskazują, że ten gadżet może być teraz kupić za 100 $. Ze względu na konfigurację i możliwości urządzenia, podobnie jak cena zakupu sprawia, że jest to bardzo kusząca oferta. Jednocześnie ten gadżet praktycznie żadnych wad. Ale korzyści jest wiele. Cała ta kwota jest tym, co odróżnia ten model smartfonu konkurentów.

Liczba właścicieli

Tylko z górnej części właściciela scharakteryzować Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad. opinie klientów wskazać jego zalety to:

 • Doskonała jakość wykonania urządzenia.
 • Dopuszczalny poziom wydajności.
 • Duża przekątna wyświetlacza.
 • Wystarczająca ilość pamięci, aby rozpocząć pracę. Jest możliwe, aby ustawić kartę pamięci flash nawet dalej.
 • wystarczająco Demokratyczna ceną 100 $.

wyniki

Fly IQ4413 EVO Chic 3 Quad – jest to doskonały „pracuje” na konia codziennie w inteligentny telefon ma wszystko, czego potrzeba do wygodnej i łatwej obsługi. W tym przypadku, to kosztuje tylko 100 $. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego dnia dla tych, którzy potrzebują niedrogiego i funkcjonalnego smartfona.