677 Shares 4369 views

Wyjeżdżamy na wakacje, gdzie jest ciepło w listopadzie?

Nie zawsze wziąć urlop z pracy w miesiącach letnich. W tym roku trzeba będzie odpocząć na koniec jesieni? To nie jest powód, aby być zdenerwowany i oglądać śniegiem padającym z okna swojego mieszkania. Na świecie jest wiele miejsc, gdzie ciepło w listopadzie, a jeśli jest to pożądane, dość łatwo się zrelaksować w jednym z nich na najwyższym poziomie.

urlop na plaży

Wielu mieszkańców rosyjskiego wolą spędzać wakacje na wybrzeżu. I jest to naprawdę dobry pomysł na jesienny urlop. Domy już dość zimno i słońce jest mniej, ciepły piasek i łagodne fale są naprawdę w stanie znacznie poprawić nastrój. Nie zaleca się do takiej podróży dla tych, którzy nie tolerują zmianę warunków klimatycznych, cała reszta jest całkiem możliwe, aby przejść do morza. Czy istnieje kraj, gdzie jest ciepło i jest kontynuowany w listopadzie sezon pływania? Oczywiście, że jest. Najbardziej popularne wśród naszych rodaków – Egipt. Infrastruktura, hotele na każdy gust i budżet, warunki do aktywnego wypoczynku i wspaniałej pogody w połowie do późnej jesieni – co jest potrzebne do szczęścia? Listopad jest uważane za szczyt sezonu miesięcy w kraju, nad morzem, można nawet iść z dziećmi, bez obawy, że będą cierpieć z powodu upału. Alternatywy: Izrael, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Tunezji. Nieźle jak w listopadzie iw Tajlandii, można również mnóstwo naplavatsya wizyty na Kubie lub udać się do Wysp Kanaryjskich, gdzie woda jest ciepła przez cały rok.

Zwiedzanie w krajach, gdzie jest ciepło w listopadzie

Koniec jesieni – to doskonały czas dla wypraw turystycznych. Nie za zimno w tym czasie, nawet w naszym kraju, a jeśli budżet podróży jest ograniczona, można udać się na wycieczkę do pierścienia złota lub wybrać się do jakiegokolwiek większego miasta. Jeżeli dusza wymaga egzotyczne, iść do Europy. Włochy, Czechy, Grecja i Hiszpania będzie można rozkoszować się z kilku liczby turystów i bardzo niskich cenach. Ale Nordic Norwegia czy Dania nie należą do miejsc, gdzie ciepło w listopadzie, jednak nie ma wiele zimniej niż w Rosji, a może udać się na zwiedzanie zabytków z zapasów ciepłych ubrań. Kolejny świetny pomysł na wycieczkę jesienią – Stany Zjednoczone, i tutaj można połączyć zwiedzanie i wypoczynek na plaży.

Inne możliwości spędzania wolnego czasu w listopadzie

Koniec jesieni – jest to doskonała okazja, aby podróżować do ośrodków narciarskich. Można jeździć zarówno w naszym kraju jak i za granicą. Bardzo popularna droga Francji i Austrii. Nieźle jak we Włoszech i Szwajcarii, ale podróż do Hiszpanii w celu nartach lepiej odłożyć aż do początku zimy.

Wielu turystów interesuje zwiedzanie najważniejszych festiwalach zagranicznych. Gdzie jest ciepło na początku listopada i gdzie się udać? W tym miesiącu odbyło się dużą karnawał w Niemczech, a także w wielu prowincjach Francji – młody festiwale wina. Na początku listopada w Wielkiej Brytanii obchodzi Dzień Guya Fawkesa. Nie zapominaj, że w wielu krajach, gdzie ciepło w listopadzie, już rozpoczęła przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. I jest to dobry czas na zwiedzanie zabytkowych ulic i sklepów przedświąteczny.