784 Shares 3399 views

Anjelica Huston: Droga „opóźnionym cudowne dziecko” na niepowtarzalną femme fatale

Spójrz na to – nie można nazwać piękną, i to jest coś podobnego do naszego Fainu Georgievnu Ranevskuyu. Anjelica Huston, ale nigdy nie myślałem o zrobieniu kariery w coś innego, niż w filmach. Na początku swojej kariery, córka aktora Dzhona Hyustona – legendy światowego kina – pracowała jako modelka i chodził po wybiegu. W tym czasie jej mąż Bob Richardson. Angelica ze swoim demonicznym urody, wielkich cech i piętrowego wieżowca ma hipnotyzujący wpływ na ludzi. Wszystkie żeńskie role o silnym charakterze – to, na przykład, rola macochy w Kopciuszku (i pamiętać, grał także Ranevskaya it?).


Anjelica Huston urodził się 8 lipca 1951 roku w amerykańskim Santa Monica. Jej matka, primabalerina Ricky Soma, rozwiedziony ojciec, i wysłał je do Irlandii. „Anioł” – tak nazywa się wśród przyjaciół – wzrosła w południowo-zachodnim wybrzeżu Irlandii, myśliwych i mieszkańców tajgi. I do 9 lat kształcenia byli zaangażowani opiekunów i opiekunki. Przez dwa lata przebywał w klasztorze irlandzkiego, ale z noclegami w domu, a nie na pełnym wyżywieniem. Angelica następnie udał się wraz z matką do Londynu, gdzie kształcił się w liceum francuskim, gdzie zmaga się z trudnościami, ponieważ program był trudny, „tajga” doprowadziły do powstania jego znalezienie wraz z absolwentów … przedszkola! Angelica lewo w drugim roku.

Angelica nie ma dzieci, jednak rola matek ona gra znakomicie. Na przykład w filmie „Naciągacze” lub „Rodzina Addamsów” na obraz Mortitsii. Dziennikarze wiedzieli o jej bezdzietności, często pytają, jak ona sama była dzieckiem? I uzyskać bardzo samokrytycyzmu odpowiedź – mieszanina Prodigy z kretynem. Trudno uwierzyć, że tak samo ocenia się Anjelica Huston, zdjęcia, które przechowywane są w prawie każdym przedstawicielem płci męskiej na Ziemi! Ona jest piękna jego demoniczna piękno i atrakcyjne dla mężczyzn.

imprezy młodzieżowe

Anjelica Huston w 1969 roku po raz pierwszy pojawił się w filmie, jak i radosne wydarzenie, ale w tym roku to się stało, żal – jej matka zginęła w wypadku samochodowym. Angelica przeniesione do ojca, zaczęła jej dorosłe życie i karierę filmową. Do najważniejszych mężczyzn w moim życiu Houston powiedział, że jego ojciec, który usunął takie epokowe filmy jak „Sokole maltańskim”, „Asphalt Jungle” i „The African Queen” i Jack Nicholson, z którymi Angelica mieszkał przez 17 lat – od 1973 do 1990 roku, jednak nie lubi, aby go zapamiętać. Rozstali się, gdy tylko dowiedział się, że Jack Houston z inną kobietą urodziła dziecko. To była wielka miłość jej życia, a największe straty. Po przerwie z Nicholsonem, wyszła za mąż za rzeźbiarza Roberta Grema.

charakter

Anjelica Huston w młodości był bardzo risible, aw dorosłym życiu, bez względu na to, cecha ta nie jest stracone. Jej anielski uśmiech skontrastowane z niezwykłych, niegrzeczny i bitchy wygląd, i jej rodzina powiedziała, że była bardzo mili i uprzejmi ludzie. Twierdzi, że jej suka w filmie – śmieszne i nieszczęśliwe kobiety. Villains, jej zdaniem, jest o wiele bardziej interesujące niż grać czesanej dobroczyńcy. Anjelica Huston przyznała, że uwielbia oglądać latynoamerykańskie telenowele. Wierzy, że mają one świeżość, śmiałość i ogień, wciągająca widza.

Kino, TV

Zastanawiam się, czy w takich aktorek jak Anjelica Huston, filmografii? Jego rola – jest to prowokacja, spacer na ostrzu noża. Mówi, że świeże zdjęcia jej nie interesuje. Lubi grać kobiety, które zarządzają i manipulować, na przykład, w „Naciągacze”, jej charakter umiejętnie wiruje jak chce syna.

Najlepszy z filmów

Zagrała w 73 filmach, pięciu najlepszych spośród nich są następujące:

  1. „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy”, 1981. To Angelica wystąpił z Jackiem Nicholsonem i Dzhessikoy Lanzh.
  2. "Honor Prizzi rodzina" w 1985 roku. Otrzymał „Oskara” w kategorii „Najlepsza aktorka drugoplanowa”.
  3. „Czarownica”.
  4. „Naciągacze”.
  5. „Rodzina Addamsów”.

Ostatni film, w którym wystąpili Anjelica Huston, został wydany w 2012 roku pod tytułem „Lost słów» (lost for words).

Ma także Oscara TV „Złotego Globu” za rolę Carrie w filmie telewizyjnym „Anioły z żelaza zęby”, pięciokrotnie ona uhonorowana nominacją do „Emmy” dla ról telewizyjnych.

kierunek

Od połowy lat 90. Angelica wraz z aktorstwem zainteresował się reżyserii. W 1996 roku ukazał się jej pierwszy film – „Bastard out of Carolina”, a następnie, w 1999 roku, był obraz „Agnes Brauna”, a jego ostatni film – „Podróż do siostry” – ona opublikowana w 2005 roku

rekordzista

Angelica odnotowano w Księdze Rekordów Guinnessa jako zwycięzca „Oscar” trzeciego pokolenia – nawet dziadkiem, aktor Walter Huston, został wyróżniony prestiżową złotą statuetkę za rolę w jej syna „Skarb Sierra Madre” Dzhon Hyuston otrzymał także Oscara i Angelica „Oscar” poszedł za swoją rolę w filmie „Prizzi honoru rodziny”, nakręcony przez jej ojca. Drugi małżonek Angelica – Robert Graham, jak również raz Dzhek Nikolson, wziął udział w filmie, w którym wystąpili Houston.

Ale dziś Angelica pojedyncze … Spełnia okresowo z Nicholsonem w każdej eleganckiej restauracji rozmawiać, śmiać się, powspominać i sen …