377 Shares 7131 views

Jeśli nie wiesz, jak odzwyczaić kota bzdura, to ten artykuł jest dla Ciebie

Wielu właścicieli z rodziny kotów, w obliczu faktu, że ich zwierzę idzie do toalety w niewłaściwym miejscu, by zdecydować, że przypadku kotów niestosowności. Te obawy są bezpodstawne. Mężczyźni są niemal najbardziej czyste zwierzęta. Więc w czym problem, który spowodował ten incydent?
Konieczne jest, aby pamiętać, że oddawanie moczu i kału kotów w niewłaściwym miejscu – przede wszystkim wołanie o pomoc, które nie mogą być ignorowane. Po znając przyczyny takiego zachowania, można dowiedzieć się, jak odzwyczaić kota gówno w niewłaściwym miejscu.

Więc dlaczego twoje gówno kota? A jeśli potrzebna jest toaleta dla kotów? Aby odpowiedzieć na to pytanie konieczne jest, aby zrobić trochę śledztwo.

Niestety, wielu właścicieli są niekompetentni lub nie wiedział o kilku pierwszych tygodniach życia kota. Tym razem ma fundamentalne znaczenie, bardzo ważne, ponieważ brak komunikacji z osobą dziecko w pierwszych tygodniach życia może prowadzić do nerwicy, a w konsekwencji słabej adaptacji do środowiska.

Według badań, zwierzęta te są mniej rozrywkowy, bardziej wrażliwe i agresywny. Jak odzwyczaić kota gówno jeśli on zachowuje się agresywnie? To nie zawsze jest odpowiedzią na złe zachowanie. Może to spowodować, że kot się ignorować Laid toaletę.

Zatem, przyczyny mogą być następujące:

1. Choroba lub toalety dla kotów jako predyktor problemów.

Ból powinien być traktowany jako pierwszy. Problemy zdrowotne, objawy to ból podczas wypróżnień lub oddawania moczu, może być przyczyną problemu opisanego powyżej.

Może to być robaki w jelitach, zaparcia i inne choroby. W tym przypadku kwestia, jak odzwyczaić kota gówno, znika sama: należy najpierw skonsultować się z lekarzem weterynarii.

2. Problemy z tacy.

– Koty nie lubić tacę. To nie pasuje do wielkości pojemnika, ponieważ jeśli jest mały, to jest niewygodne rozwijać. Za zwierzę nie lubić zapach materiału, z którego wykonana jest tacka, lub środka zapachowego, który czyści toaletę. Po tym wszystkim, węch w rodzinie kota 14 razy lepiej niż człowiek. W takim przypadku nie jest konieczne, aby umyć toalety wodą, mydło w płynie, unikając ostrych środków czyszczących. Można również kupić specjalne toalety dla kotów.

– Koty nie lubić lokalizację samej tacy. Może się to zdarzyć, jeśli znajduje się obok miski do jedzenia i picia. Ponadto, powodem może być lokalizacja toalety w niezabezpieczonym, otwartym miejscu. W tym przypadku, aby odzwyczaić kota gówno wszędzie, musimy dołożyć wszelkich starań, aby toaleta była w cichym i ustronnym miejscu. Jedną z opcji – taca-house.

– Koty nie lubić tackę wlewu. Na przykład, niektóre zwierzęta nie jak granulowany opcji, ponieważ cylindryczne granulki są zagięte pod nią. Innym powodem może być ostry zapach wypełniacza, powoduje podrażnienie skóry stóp. W tej sytuacji konieczne jest, aby zmienić wypełniacz, zaleca się, aby zrobić to stopniowo.

3. Oznaczenie zachowanie.

wypróżnienia w nieodpowiednich miejscach w tym przypadku może być nie więcej niż ma prawo do tego terytorium. Taka sytuacja może wystąpić, na przykład, jeśli rodzina ma dziecko, drugą kota lub innego zwierzęcia. Niemożliwe jest w tym przypadku krzyczeć na psa, pokonać go.

4. asocjacyjny oddawania moczu, tj oddawanie moczu na tacy „substytut”.

Może się zdarzyć, jeśli w domu są przedmioty, które będą jak na tacy z wypełniaczem. W tym przypadku, aby odzwyczaić kota gówno na ubrania, trzeba usunąć obiekt z którym WC kot jest mylące.

Po przeczytaniu vyshenapisannoe kwestia jak odzwyczaić kota bzdura, powinien być wyczerpany. Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami i pobyt z małym zwierzakiem na świecie!