528 Shares 3465 views

Cryo osoba – ekspozycja cud na zimno

Każda kobieta chce jak najdłużej zachować młody i piękny. Jednak nie każdy z targów piętrze decyduje drastyczne technik odmładzania, takich jak chirurgii plastycznej lub głębokich peelingów chemicznych. Na szczęście współczesna medycyna i kosmetologia oferuje bardziej oszczędnych sposobów zachowania urody. Do tych, w szczególności dotyczy Cryomassage twarz. Procedura ta opiera się na efektach na skórze niskich temperaturach.


Nasi przodkowie zauważyli cudownych właściwości zimnem. Odzysku i odmłodzenie się całego organizmu, w łaźni z lodem, przemywa wodą z lodem, Cold Spring, rozciera się ze śniegiem lub pływać w otworze. Obecna terapia polega na zimno wpływ na organizm bardzo zimne powietrze lub gaz obojętny azotu.

twarz cryomassage

Procedura ta jest najbardziej popularną formą krioterapii. Metoda jest następująca: specjalnego narzędzia (zwykle drewniane stick) zanurza się w ciekłym azocie, a następnie przenosi się na linii masażu pewien obszar. Samo narzędzie nie dotyka powierzchni twarzy. Podczas procedury pomiędzy skórą i azot tworzy się poduszka powietrzna o bardzo niskiej przewodności cieplnej. Ze względu na naczynia krwionośne są kompresowane natychmiast, a po maksymalnie przedłużyć. Reakcja ta powoduje zwiększony przepływ krwi. W ten sposób znacznie polepsza się metabolizm komórek, to znaczy przyspieszona dostarczanie niezbędnych składników i wydalania produktów przemiany materii.

Po każdej sesji normalnego funkcjonowania gruczołów łojowych, co oznacza wyeliminowane wysypki ropnych, trądziku, oleistą połysk. Wygląd skóry staje się bardziej zdrowe i piękne.

Cryo głowy

Sposób postępowania jest w przybliżeniu taka sama jak w przypadku powierzchni uderzającej. Ze względu na zwiększone krążenie krwi i włosów pęcherzyków wzbogacone tlenem i przydatnych elementów. Z tego przebudzenia, nawet nieaktywnych mieszków włosowych. Innymi słowy, manipulacja dane mogą poradzić sobie z utratą włosów lub po prostu poprawić stan zdrowia i gęstość włosów.

Cryo głowy i twarzy jest przeciwwskazane w leczeniu padaczki, ciężkie migreny, a także w chorobach naczyń krwionośnych i serca.

Zimno leczenie w domu

Zamiast mycia pod bieżącą wodą zaleca się rano przetrzeć skórę z kosmetycznych kawałek lodu. Skroplinami, w przeciwieństwie do konwencjonalnych, ma wyraźny stymulujący i właściwości lecznicze. Po kilku zabiegów skóra staje się elastyczna i gładka. Dodatkowo, Cryomassage osoba jest bardziej proste, bezpieczne i łatwo dostępne.

receptury kosmetyczne

Jak gotować lody w domu, chyba każdy wie: konieczne jest wlać w specjalnych formach czystą wodą i umieścić w kilka godzin w zamrażarce. Jest to możliwe, w celu wzbogacenia ekstrakty roślin wodnych. Aby to zrobić, trzeba gotować jakieś zioła zamarzaniu, takich jak rumianek, dziurawiec, szałwia, glistnika, etc ..

Buliony wytworzyć w następujący sposób: wysuszono trawy napełniony ciepłą wodą z kąpieli wodnej doprowadza się do wrzenia, a następnie podawać w ciągu kilku godzin. Następnie roztwór leczniczy może zamarznąć.

Na suchej skórze będzie bardzo przydatna cryomassage czoło lodu, który jest wykonany z bulionu mięty i babki lancetowatej. Za normalny – od bulionu pietruszki, i olejowych – zamrożonych liści herbaty.

Oprócz cieczy mogą być zamrożone kawałki owoców (kiwi, pomarańczowy) oraz warzyw (ogórek). Produkty powinny być cięte na małe plasterki i umieścić w zamrażarce. Stosuje się w taki sam sposób jak konwencjonalny lodzie.