872 Shares 6401 views

Co dać skórze ślub? Wskazówki dla wizyty i bohaterowie z okazji

Trzy-lecia małżeństwa nazywany skórzaną ślubu. Dlaczego taka nazwa? Uważa się, że para nie mieszkała razem przez 3 lata już czuć skórę nawzajem. Ich związek stał się silny jak materiał. Jak każdy inny rocznicę ślubu, ta mała rocznica obecny przyjął prezenty. Które dają skórze ślub? W tym numerze zajmiemy się w tym artykule.


Jak z tej okazji?

Przed rozpoczęciem przygotować prezent na skórzanym wesele, niech zapoznają się z długiej tradycji obchodzi trzyletni lecia życia rodzinnego. Wyroby skórzane – obowiązkowy atrybut z małżonków w tym dniu. Dobrze, jeśli jest to odzież, ale w ciepłym sezonie, można zarządzać tylko buty lub akcesoriów (pas, bransoletki, spinki do włosów). Na świąteczny stół musi być obecny mięsa dużych zwierząt: wieprzowiny, wołowiny lub jagnięciny. Pieczone ciasta figurki w postaci konia lub krowę. To właśnie te zwierzęta są uważane uroki rodzinnego na tym etapie życia.

Co dać skórze ślub, jeśli jesteś gościem?

Przedstawia 3 rocznicę ślubu musi być albo całkowicie ze skóry lub zawierać elementy materiału. Dar powinny być praktyczne i istotne dla małżonków. Rozważmy najpopularniejsze opcje pamiątkami.

  • Meble skórzane. Krzesło lub po prostu zbiorem gotowych taborety z tego szlachetnego materiału, woli i łaski, a systemem większość rzeczy w domu.
  • skór zwierzęcych. Mat lub złagodzić prawdziwą meble skórek niedźwiedź, wilk, lisa – elegancki i efektowny prezent. Jednak będzie on zrobić wrażenie na osobach odpowiedzialnych za triumf tylko wtedy, gdy pacjent jest uczulony na sierść zwierząt. Zrób to z wyprzedzeniem.
  • album fotograficzny ze skórzanej oprawie. Obrazy stają się coraz więcej każdego roku, więc ten prezent będzie przydatna.
  • Torba ze skórzaną tapicerką. Takie rzeczy mogą być nieco bezpieczne do przechowywania kosztowności i pieniądze.
  • Zegarki z rzemieni zarejestrowanych.
  • Obraz ze skóry. Stanowi on uzupełnienie każdego wnętrza, będzie to dotyk ciepło i komfort.

Co do nauczania męża do trzech lat życia małżeńskiego?

Kwestia co dać żonę skóra ślubną obawy wielu kobiet. Przeczytaj nasze porady, może jakiś pomysł będzie przyciągać.

  • Akcesoria: pasek, rękawiczki skórzane, torebki.
  • Atrybuty rybackiego lub polowanie: Skóra Pokrowce na wędki lub pistolet, przynęty, pudełka na małe nierówności.
  • Car „rzeczy”: poduszka do karmienia osłona na kierownicy, zawieszenie na lustrze.

Co dać żonę skóra ślubną?

Człowiek nigdy nie popełni błąd, jeśli małżonek zaprezentuje w ciągu trzech lat od daty torebce skórzanej ślub. Wszakże, jak wiemy, nie ważne ilu z nich są w zbiorach kobiety, nigdy nie boli. Aby zaspokoić dokładnie dobrać torebkę klasycznych kolorach: biały, czarny, beżowy lub szary. Akcesoria takie kolory odpowiednie do każdego stroju. Ponadto, kobiety chętnie taki dar, jak biżuteria z naturalnych elementów skórzanych. Może to być zestaw składający się z zawieszki, bransoletki i kolczyki. Pas, buty, rękawice skórzane – to są rzeczy, że ukochana żona będzie nosił z przyjemnością.

Teraz wiesz, co dać skórzaną ślubu. Wydaje się, wybrać i przedstawić prezent przystawki. Najważniejsze – zrób to szczerze, z całego serca.