496 Shares 7830 views

Wszyscy ulubione szarlotka na kefir (przepis z trzech opcji gotowania)

Do was nagle zeszła na gości. Jak leczyć? W tej sytuacji, prawdopodobnie spadł więcej niż raz gospodyni. Aby odwiedzić goście nie są zaskoczeni, że bardziej zapraszamy mieć w swoim arsenale kilka receptur na „szybkim” żywności. Traktuje których wdrożenie nie wymaga czasochłonnych i kosztownych deficytowe produkty.

Szarlotka – liczba danie 1. Dowiedz się, jak wykonać tę delikatność z rękami

Jednym z przysmaków, które są przygotowywane szybko, to ciasto lub szarlotka na kefir. Receptura tego rodzaju pieczenia, a nie jeden, ale trzy, zaprezentowane w tym artykule. Instrukcje krok po kroku w łatwy sposób pomóc i szybko dowiedzieć się, jak zrobić to danie. Przestudiować instrukcje, oglądamy zdjęcia, inspirować i rozpocząć proces gotowania.

Szarlotka na kefir (przepis naszych babć)

Aby przygotować to danie, gotować składników podanych w poniższej listy:

 • 5 sztuk z jabłkiem i słodko-kwaśny odmian ;
 • 200-250 g mąki pszennej;
 • 90-100 g masła;
 • 6 łyżki (więcej) cukru;
 • duży kubek jogurtu;
 • 1 jajko;
 • 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia;
 • 1 duża łyżka cynamonu.

Opis sposobu wytwarzania według klasycznej receptury charlotte

Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić szarlotkę? Przestudiować instrukcje. Miękkie masło zmieszane z jajkiem i cukrem. 200 g mąki wlać do głębokiej miski. Do tego dodaje się proszek do pieczenia i wymieszać. To także wlać jogurt. Produkty te dodać kęsa jaj, cukru i masła. Zagnieść ciasto. Jeżeli jest bardzo płynne, wlać do mąki. Konsystencja ciasta powinien przypominać gęstą śmietanę. Wlać do garnka i spłaszczyć łyżką. Jabłek rdzeniowy, pokroić w plastry 0,5-1 cm szerokości. Mamy rozłożyć kawałki owoców na cieście. Posypać cukrem i cynamonem. Ciasto, przed wysłaniem piec, wlać roztopione masło. Rozgrzej piekarnik. Reżim temperatury powinien być 170-180 stopni. Kładziemy formę do piekarnika i piec ciasto na pół godziny. Jeśli po tym czasie ciasto i jabłka nie są wypłukiwane, a następnie pozostawić potrawę przygotować więcej minut 10. Wyjmij blasze, przykryć ciastka z suchym ręcznikiem i pozostawić do zaparzenia. Delicje święto można mieć kwadrans.

Charlotte "Holiday" (jabłko i banana)

Opcja ta jest również przygotowanie do wypieku krótki czas, ale mimo to potrawa okazuje, i smaczne, i piękne i pachnące. Jego główną „atrakcją” – harmonijne połączenie owoców, wanilii i cynamonu.

Aby zrobić ciasto z jabłkami na kefir, Receptą który jest opisany poniżej, potrzebne są następujące produkty:

 • cukru 1 filiżanka;
 • litra jogurt;
 • 3 filiżanki mąki;
 • 1 małe łyżeczki kaustycznej;
 • Sok cytrynowy lub kwas;
 • 2 jabłka kwaśny;
 • 1 banan;
 • 2 jajka;
 • wanilia i cynamon do smaku;
 • rafinowany słonecznikowy lub olej z oliwek.

Technologia sprawdzianem przygotowania jest następujący. W misce ubić jajka z cukrem i wanilią. Napój w misce oddzielnym soku cytrynowego gaszenia (kwas), a następnie wlać do głównego zbiornika. Teraz tutaj dodajemy jogurt. Wszystkie produkty są dokładnie wymieszane. Zasnąć mąkę w małych porcjach. Ugniatać gęsty (ale nie stromy) ciasta. Formularz do pieczenia oleju smarowego. To wlać ciasto i spłaszczyć je łyżką. Owoce w plasterkach. Kładziemy je na powierzchni ciasta, naprzemiennie rzędy jabłek i bananów. Posypać ciasto z cynamonem i Sakharkov. Z danej ilości produktów otrzymanych dość gruby placek. Piec przez 45 minut, podczas gdy temperatura w piecu powinna 150-160 stopni. Po jabłecznik kefir (Przepis banany dodawania) jest kompletny, przytrzymaj go przez kolejne pół godziny w otwartych drzwiach piekarnika. Delikatność gotowy!

Przygotowanie „szybko” Charlotte przepis

Poniższy opis wyjaśnia, jak zrobić prosty jabłecznik. Robi to wersja testu trwa zaledwie kilka minut. Nie wierz mi? Sprawdzić.

W głębokim zbiorniku, beat 2 jajka z surowego kurczaka 1 duży kubek cukru, pół łyżeczki cynamonu. Tutaj dodaje się środek ułatwiający rozpad (pół małe opakowania) i szczyptę soli. Teraz wlać mąkę i zagnieść ciasto aż do konsystencji gęstej śmietany. Trzy średnie jabłka pokrojone na małe kawałki i umieścić w cieście. Wymieszać i wlać całość w szalce wcześniej nasmarowane rafinowanego oleju słonecznikowego. Piec ogrzano do 180 ° C. Włożyliśmy w jej kształt i piec ciasto. Określić gotowość wykałaczką: jeśli podczas punkcji na patyku pieczenia ciasta nie pozostaje, to danie jest gotowe. Mamy wyjąć szarlotkę i posypać cukrem pudrem.

wniosek

Z opisów przedstawionych w tym artykule, nauczyłeś się , jak gotować ciasto szybko z jabłkiem. Teraz niespodziewanych gości nie sprawi, że niepokój i zakłopotanie. „Wyczarowane” w kuchni mniej niż godzinę, należy traktować je z pysznym i pachnącym Charlotte. Przyjemny bezproblemowy i świetne wyniki w tworzeniu kulinarnych!