856 Shares 1175 views

Figlarny mistrz – Seszele nakrętka

W środku herb Republiki Seszeli pokazuje palm – endemiczny planety. Botaniczna nazwa drzewa, dając największe orzechy, Lodoicea maldivica. Inne, bardziej porusza, nazwa rośliny – Seszele dłoni. Tylko 2 z wysp Seszeli (Praslin i Curieuse) widać wysokich drzew z liści wentylator rozpiętości 3 metrów lub nawet więcej.


funkcje

Palmy różnej płci: tam drzewa samców i samic. Gdy pyłek z męskiej dostaje na kwiatach żeńskich roślin, owoce zaczynają rozwijać do pełnej dojrzałości, które wymagają 7-10 lat. Palmy rosną bardzo powoli. Tylko na zmiękczenia powłoki sześciu miesięcy jest wymagane. Z ziemi będą kiełkować w przyszłym roku. Po 7-8 lat możliwe jest określenie, kto jest – „chłopiec” lub „dziewczynka”. W wieku 18 lat, palma kobiet zaczyna kwitnąć i związany pierwsze owoce. Jeśli nie ma w pobliżu męski okaz, tubylcy uroczyście zapylających rośliny, odcinając słupka i dostosowanie go do otwartych kwiatów. Przez 2 wieki palmy osiągają wysokość 10 metrów. Ci, którzy rozciągnięty do 30 metrów, „trochę starszych” – są one o 8 wieków. Dorosłych dłonie stanowią do 70 orzechów, ale nie dojrzewają od razu, ale stopniowo. Ponieważ jesteśmy pewni, vyspevshy orzech palmowy Seszele spada w nocy, zrywając się na własną rękę z drzewa. Ale strażnicy strzegący plantacje palmowe, a po południu iść w kaskach. Chociaż ten środek ostrożności jest mało prawdopodobne, aby je zapisać. Seychellois nakrętka którego zdjęcie zrobione tutaj nie ma potężne rozmiary, których poszczególne elementy są osiągnięte. Do 25 kg – to jest to, co giganci, mistrzowie wśród nasion!

Co jest w środku?

Nakrętka powłoka jest bardzo twarda i grubości. vnutriplodnoy pulpy kompozycja zawiera 85% tłuszczu, białka – 5%, a węglowodanów – 7%. Energia wartość odżywcza – 345 kcal na 100 gramów. Na Seszelach nakrętka smak nie jest szczególnie chwalony: lekko słodki. Ponadto, wewnętrzna zawartość szybko uzyskuje twardość kości słoniowej i ten sam kolor. Ale nie może być spory – smak i kolor towarzyszy ponieważ nadal nie ma. Zdarzyć, aby odwiedzić na Seszelach – Spróbuj koktajl miazgi jest wyrafinowany napój, oferowanych w restauracji.

tradycji antyku

Seszele nakrętka szalenie wysoko cenione w średniowieczu. W tych dniach, pierwsza znajomość z nakrętką królewskiej (aka morskich kokoks – Coco de środków, podwójne kokos, orzech kochać Maldivian orzech) ludzie dali mu magiczne właściwości – aby doprowadzić do właściciela zdrowie, bogactwo, miłość, jednym słowem – szczęście.
Aż do francuskiej populacji na Seszelach, a stało się to w 18. wieku, nikt nie wiedział, gdzie rośnie na morze kokosowe. Orzechy przybity morską falę, a więc zakłada się, że dojrzewają one w głębokim morzu. Rosną Walnut coś innego obszaru nie działa. Podczas swoich podróży w głąb oceanu (świeże owoce jest cięższy od wody morskiej i może poruszać się tylko w głębi pod wpływem siły prądów) rdzenia zgnilizny, orzech, i staje się łatwe do pop-up do powierzchni, uzyskanie go do wybrzeży Malediwów, na wyspie Jawa. Były to pojedyncze przypadki. Zachowane muszle była równa ilości złota. Nakrętka zmieniona metalu wagowych lub jamy wypełnione monet, biżuterii. Jest oczywiste, że takie działania mogą sobie pozwolić tylko mistrz świata. Zwykli ludzie, którzy ośmielili się ukryć nakrętką, bezwzględnie wyciąć ręce – po raz pierwszy, i na następny wykroczenia pozbawiony życia.

dowcipy Natura

Dojrzewanie na palmy na Seszelach łupiny orzecha przypomina serce. Dojrzały owoc spada na ziemię, powłoka pęka na nich i jest on usuwany. Orzech przekształcony nie do poznania – zamiast serca jest dolna część kobiecego ciała. Okazuje się, że nakrętka Seszele w powłoce jest najbardziej erotyczny rodzaj. Nie pozostają w tyle w humorystycznych wskazówki i męskich drzew – spojrzeć na zdjęcie. Seychellois – ludzie wesoły. Tu w kabinach toaletowych zamiast sylwetki (standardowa notacja) można zobaczyć obraz z orzecha włoskiego i tłuczek Seszele dłoni. Oczywiste jest: idziesz tam, a ja – tutaj.

rzeczywistość

A teraz Seszele nut – bardzo drogie, od 150 euro za niewielką instancji. Wziąć z wysp może być tylko przedmiotem zezwolenia. Każda palma na koncie, a na nim – każda nakrętka ponumerowane, ma paszport. Na wyspie Praslin Seszele są plantantsii palmy, z których co roku zbierać do 4 tysięcy sztuk dojrzałych orzechów.

cud Creation

Przez rzemieślników i ich aspiracji można kupić cud, w jakiej podstawie – Seszele nakrętkę. Ekskluzywne Pudełka zdjęć – potwierdzenie tego. Miejscowi głęboko docenić dary natury. Każdy kawałek skorupy dają drugie życie, czyniąc je przydatnych rzeczy – pamiątek, kubki, dekoracje. Co ciekawe, jeśli ta nakrętka będzie po prostu położyć na oczach mieszkaniu. Jakie wspomnienia z ziemskiego raju, tymczasowy gość, który się składa, rzuca jego obecność! Nie jest wykluczone, że nabyła magiczne właściwości maskotkę, dojrzewających pod równikowym słońcem.