530 Shares 8818 views

Ceremonie pokrywa dzień w małżeństwie. Zaklęcia i rytuały na Całunie

Niemożliwe jest teraz powiedzieć, że każda kobieta dąży do założenia rodziny. Wiele osób, po wysłuchaniu propagandy, przekonany, że jego kariera i jego własna przyjemność jest o wiele ważniejsze. Tylko dusza zamku i Zakazane rewolucji nie ideologicznej nie można oszukać. Dlatego czasem nawet najbardziej wyemancypowane panie zakłócać niejasne niezadowolenie. Zaostrzenia często występują pod Całun dniowych uroczystości w małżeństwie, w którym nasi przodkowie. Może to pamięć genetyczna działa lub coś w powietrze podchodzi? Załóżmy zbadać.


Co to święto?

W połowie października, a mianowicie czternastego dnia, istnieje wielkie święto prawosławnego. Nazywają go pokrowa. Ten dzień jest uważany za kobiece. Matka Pana Jezusa sprowadza się do świeckich, słuchając ich jawne i ukryte oczekiwań, co pomaga w trudnych chwilach i cierpienia. Ludzie nazywają to po prostu – Pokrywa dnia. Ceremonie w małżeństwie w momencie uważany za tradycyjny. Są one nawet bardziej rygorystyczne księża nie zabraniają. Po tym wszystkim, do Matki Bożej w ten dzień każdy może konsultować się z ich uczuciami. Ona, według kapłanów, aby każdy słuchać, porady szept albo popchnąć w dobrym kierunku. I że kobiety mogą być ważniejsze niż rodzina? Należy pamiętać, że jest to tradycyjne święto. Więc niby rozbudowa i jest najważniejszym zadaniem kobiety przepisanych mu przez Pana. Z tych aspiracji i marzeń prowadzenia Girl „małżeństwa” w świątyni w rankiem czternastego października. Wierzyli, że Całunu każdy pan młody przedstawi, jeśli prawdą jest, aby powiedzieć słowo spisek. Były przekazywane z ust do ust, z babć do wnuczki. Tak dużo, że był ważny w rytuałach. Coś, który przyszedł do nas.

Starożytny ryt z niuansami

Każda dziewczyna, pozbawieni kontaktów chłopców, czekając na dzień osłonowych. Ceremonie w małżeństwie musiał zacząć o świcie. Wstać, oczyścić, samodzielnie przedmioty, warkocz warkocz. Zostało to wykonane bardzo starannie, z miłością i nadzieją. Nadal miał dostać się do świątyni jako pierwszy. Babcia mówi, że Virgin ma tendencję nie privechayut leniwy, zwinne i piękne kobiety, pozostawiając najbardziej znany zalotników dla tych, którzy wypocząć w piórko przed południem. W świątyni wszystkim obsługa trzeba było przetrwać, od pierwszej do ostatniej minuty. Poprzez uważne słuchanie słowa ojca, stał daleko od ikoną Matki. Zwróciła swoje modlitwy, światło świec. Tylko wtedy można Całunu, uważa się, że przyniesie szczęście. Świece są oświetlone i utrzymane w ręku. Podczas gdy ona paliła, trzeba było powiedzieć trzy razy w konspiracji. Oto jego słowa: „Matko Boga, Pan ugodnitsa! Przykryć grunt Icy śnieżnej bieli i skromna dziewczyna – panna młoda nie jest zły! Amen! "

Co zrobić po Świątyni

A czary nabożeństwa i obrzędy na pokrycie nie kończy. Prawie cały dzień był podporządkowany jednym celu: aby zapewnić Niebo pomóc życie osobiste urządzenia. Dziewczyny są instruowani, aby ugotować różnego rodzaju gadżety. Zazwyczaj pieczonych ciast i ciasteczek (później). Traktuje z wizytą udał. Każdy poznał musiał pogratulować i wyposażyć owoce ich pracy. Trzeba było wykazać się wyjątkową czułość i życzliwość w dniu osłonowych. Obrzędy małżeństwa przewidziane w pokorze, na poskromienie własnej dumy. W przeciwnym razie, nie widzę w tym roku młodzi (a może nawet całe życie sam musiał cierpieć). Nawiasem mówiąc, tradycja nie skąpić na poczęstunek dla każdego kogo spotkasz, to jest zrozumiałe. Ludzie po prostu chodził od wsi do wsi. Można naprawdę znaleźć odpowiedniego dżentelmena lub członków jego rodziny. Jest to swego rodzaju „reklama” potencjalnej narzeczonej. A teraz to jest bardzo ważne dla tych, którzy nie są z reguły starają się poszerzyć krąg komunikacji. Dzięki tej niuansów jest ściśle związane z koniecznością pracy od nastroju, od tego, co promieniuje na świat.

Spokój i harmonia w duszy

Zaklęcia i rytuały na Całunie zakładać specjalną postawę tych, którzy to czynią. Postępowania oraz w Festiwalu oraz do sektora energetycznego, które pożądane jest, aby jako sojusznika. Są one wyjątkowo dobre i harmonijne. Dlatego, aby przyciągnąć ich do osoby mogą zostać zakwaterowane w podobnym stanie. Przyczynia się ona do nabycia modlitwy na Całunie małżeństwa. Nie uznają to osobny rytuał. Nie módl się w tym dniu jest to konieczne, bez żadnych specjalnych amuletów. Można zrobić to w kościele, czy zebrane tam. Nie – tak w domu, ikona Matki. Słowa zaleca się wybrać z jego duszy. Powinny one odzwierciedlać swój status, nadzieje i wewnętrzne doświadczenia. Na nim i modlitwie. Na okładce małżeństwa proszone są nie tylko do dziewczynek. Wdowy, rozwiedzione kobiety też są pod ochroną Dziewicy. Wszystkie rytuały są odpowiednie dla każdej damy. Nie ma potrzeby się wahać, jeśli jest wiara w duszy. Modlitwa wstawiennicza małżeństwa musi być namiętny, szczery, skromny i bardzo miły. Oznacza to, że nie będzie jak tej dziewczynie, że Jack Frost zażądał jej męża. Wystarczy porozmawiać Stolicy dotyczące problemów, które trapiły i zakłócony.

Przygotowania do rytuału

Wiesz, kiedy mowa modlitwie Opieki Bogurodzicy małżeństwa, zakłada się, że potrzebują konkretnego tekstu. Najprawdopodobniej nie jest. Modlitwa – to nie to słowo. Jest to szczególny stan umysłu. Teksty tylko pomóc, aby go utworzyć. Ale teraz można to zrobić całkowicie różne metody. Nauka nie stoi w miejscu. Dlaczego więc nie wykorzystać nowoczesne dziewice go osiągnąć? Po obrzędy on pokrowiec sugerują, dobry nastrój, jest to niezbędne do pracy nad nią. Zaleca się rozpocząć na początku. Wyrzucić ciężkich posiłków i alkoholu przed wakacjami. W tym dniu, nie powinno być żadnych zakłóceń. Przygotuj nowy stylowy strój. Zaleca się, aby oddać swoje spodnie. Odzież powinna być bardzo kobiece, słodkie. Byłoby miło spędzić medytacji. Konieczne jest, aby utworzyć połączenie z wyższymi uprawnieniami, przenosząc je do swoich zamiarów.

Inne ceremonie on pokrowiec

Nie wszyscy w świątyni z prośbą o pomoc. Tak, i nikt nie twierdzi, że Matka Boża wysłucha cię tylko w murach Świętych. Odnoszą się do niej, jak to możliwe, aw przyrodzie. Wiele taka opcja wydaje się bardziej atrakcyjne. Oto jak to zrobić. Rano, pisać pragnienia twego serca na kartce papieru (do myśli pominięte). Pamiętaj, aby podać intencję za wszystko, co się stało, to dla wspólnego dobra (nie tylko swoje). Teraz przejdź do rzeki. Zbierać opadłe liście lub suszone zioła. Splot wieniec i wrzucić go do wody. Mówi: „Siły szybkiego strumienia! Poprzez zajęcie, ty uciekaj. Nie moja oczyszczenie dostać mnie na progu swego ruchu. Niech przyjdzie i prowadzi mnie do ołtarza. Ochronie Matki mojego małżeństwa come true! Amen! „Kawałek papieru z dążeniem do utrzymania. Otwarcie będzie dopiero rok później. Będziesz zaskoczony, jak wiele rzeczy się zmieni.

Rytuał z napojami

Święto zapalić świece w domu. Powiedzieć: „Matko Boża pokryte mi szczęście, dobre obfite, urodzony bogaty, szlachetny konkurenta. Amen! „Przejdź do mikstury. Zaleca się, aby upiec żadnego pieczenia, co dobrego można dostać. Conspiracy wypowiedzieć za każdym razem test będzie „umieścić w piekarniku”. Jak obsługiwać, a następnie wezwać gości lub udać się do przyjaciół. Tylko pamiętaj, aby traktować kogoś nieznanego. Może sąsiedzi na ganku, ludzie w sklepie i tak dalej, którzy wymyślili. Oraz za życzliwość i hojność Bogurodzicy koniecznie zapłać.

Rytuał dla wdów

Kobiety, które chcą, aby ponownie wejść w małżeństwie, będzie podejść do tego rytuału. On nie jest dokładnie starożytny, ale skuteczne. Zaleca się, aby dostroić się do fali miłości. Niech drży duszę oczekiwaniu. Wspomnienia z minionego stanu powinno pomóc. Gdyby nie było udane, a potem myśleć „na odwrocie.” Idź do parku z ich placki. Nie traktuje się dzieci i dorosłych, psychicznie, mówiąc: „Na dwóch” Nawet nakarmić ptaki. Ogólnie dobrze, że dzień koryta dla ptaków do organizowania i wtedy nie muszą opuścić to „miłość”. Bardzo kobiecy istocie działalność ta jest przydatna. Przypomina stale o nazywając swoją matkę.

Zachowanie się wakacje

Istnieje kilka zasad, które są „surowe staruszka” jest obowiązkowe. Dziewczyna warkocz włosy i zostali pouczeni, by nie odrzucić go do następnego ranka. Wszyscy ludzie powinni być traktowani ze szczególną czcią i szacunkiem. Niech przynajmniej być żebrakiem, privette mu uśmiech nawet zacząć. Przykryć głowę szalik (nie czapce lub kapturze). Jest to symbol małżeństwa. Ale najważniejsze – dusza swojej miłości do wszystkich rzeczy wypełnić. Może specjalne ceremonie i nie potrzebują. Mówią, że potencjalny konkurent latać promieniowana dobroć i kobiecość, że te motelki urodzonego. Spróbuj! Wszystko!