541 Shares 5237 views

Lalki Skrzynki z rękami: szczegółowy master class dla needlewomen

Lalka w pięknej bujnej strój nie może pozostawić obojętnym każdą dziewczynę – to fakt! Ale wiedząc, małe dziewczynki uwielbiają biżuterię ukryć swoich dzieci w różnego rodzaju skrzynek i pudełek, to jest po prostu niemożliwe, aby oprzeć, by nie zadowolić swoje dziecko i zrobić lalkę, która będzie opiekunem skarbów dzieci. Taki drobiazg jak lalka-box „młoda dama w masce” lub „pięknej barbie” musi być koniecznie do gustu każdej dziewczyny. Sztuką tego produktu jest to, że na pierwszy rzut oka jest zwykłym lalki, ale w sukni koronki ukryte niszę dla biżuterii.


Co jest potrzebne?

Jak dobrze wykonane pudełko lalki z rękami? W rzeczywistości praca nie powinna spowodować większych trudności. Dlatego ten siekać jest idealny do współtworzenia z dzieckiem.

Do pracy potrzebują tych materiałów: lalkę, zdolności do przyszłego polu, trochę wyściółka poliestrowa lub gumowej pianki, tkaniny, koraliki, koronki i wstążki do dekoracji, akcesoria do szycia i pistolet z gorącym klejem. Jako podstawę szkatułki dopasowanie plastikowy słoik z pokrywką lub butelki. Średnica pojemnika zależy od blasku strój lalki. Dlatego, aby stworzyć królewski strój jest konieczne, aby wybrać pojemności wystarczającej wielkości. W przypadku tego rodzaju skrzynki mogą być podobne do wiadra z lodów i dwulitrowej butelki z tworzywa sztucznego z wody lub napoju.

prace przygotowawcze

Przed rozpoczęciem pracy bezpośrednio na trumny, trzeba poczynić pewne przygotowania: od lalki odciąć dolną część ciała nieco poniżej talii; Butelki wysokości lub wiadra tak dostosować, aby dopasować długość nóg, a przyszłość produktu wyglądała proporcjonalnie. Dalsze szczegóły jest podzielona na dwie części. Jeśli praca wziąć plastikową butelkę, to najlepiej do pracy z szyi i na dole. W związku z tym zmierzyć jego górny i dolny, a środkiem rzutu. Tak więc, gdy materiały na bazie przygotowane, przystąpić do montażu i dekoracji, co zaowocowało wydaniem oryginalnym pudełku lalek. MK tutaj jest bardzo właściwe.

Dekorowanie dno pudełka

Lalki Skrzynki są wykonane własnymi rękami po prostu, a może etap zdobienia dolną część jest najtrudniejsza, bo reszta to będzie możliwe, aby poradzić sobie tylko za pomocą kleju. Nie jest również potrzebne akcesoria do szycia, tkaniny, pianki lub wypychania poliestru. Po pierwsze, wnętrze szycia tapicerki. W tym celu, dno podstawy przedstawiono na tkaninie, aby dodatki szwów i cięcia, dno z materiału miękkiego wypełniacza duplikatu ściegu i pięknych szwów. Następne vymeryat wysokość podstawy z tworzywa sztucznego i otrzymaną na obwodzie koła, cięcie taśmy z tkaniny, kostki szew boczny i ścieg w tej części zakończone dno. Po tych manipulacjach usieciowany wewnętrzny stan jest umieszczony wewnątrz podstawy z tworzywa sztucznego, którego dno wstępnie płaszcz klejem. Ponadto, na zewnątrz kręgu jest przyklejona do dolnej pianki ukryć seler powierzchnię. W związku z tym podstawą umieścić w górnej części koła wstępnego cięcia tkaniny r zakładek zamykających strony zewnętrznej butelki. Na styku wewnętrznego i zewnętrznego wykończenia Tuck jest usieciowany i kamuflaż umieszczając piękny warkocz. Na tym etapie, nie zapomnij wstawić do wspólnej części taśmą silikonową, która połączy się z górną i dolną część lalki-box. Z ich rąk i łatwo dokonać innego osprzętu, takiego jak łańcuch, który nada urok rzemiosła.

Podłącz baz skrzynek

Głównym celem tutaj – ustalenie butelkę na lalce talii. Aby to zrobić, należy odciąć szyjkę butelki tak, że tułów mocno spada dziurę. Jeśli używany jest wiadro, manekin przyklejony do wieczka z gorącego kleju. Dekoracji górnej nasadki butelki lub na tej samej zasadzie jak w dolnej podstawy, wstawianie drugiego końca taśmy silikonowej szew. Tylko zewnętrzna tkanin obiciowych w tym przypadku nie wyciąć w kształcie koła, a po prostu rozebrać i naprawić go w pasie. Skrzynka lalka, MK, który jest opisany w tym artykule, zostanie wydany całkiem pojemny i wytrzymały, bardzo ważnych rzeczy, które będzie korzystne dla dziecka.

Skrzynka lalka dekoracji

Ręce można zrobić wiele ciekawych strojów dla damy z tajemnicy. To może być powietrze koronki sukienka z dużą ilością falbanek lub prawie królewskich szatach aksamitu ze złotym wykończeniem. Pięknie będzie wyglądać i lalka-box KANZASHI z eleganckiej spódnicy płatków i kolorów w tym stylu. Ograniczenie może istnieć tylko własne craftswomen fantazji. Jednym prostym rozwiązaniem jest sukienka z plisami wstążki lub koronki. Aby ją stworzyć, materiał wykończeniowy jest zbierany z igłą w fałdach i przyklejone do pola dopełnienia. Jest bardzo ważne, aby obliczyć odległość między rzędami falbany do górnej kondygnacji w dolnej części okna odbyła się pod samą górę i napełnił wszystkie kolejne falbany ubrać do jej talii lalki. Stanik wykonany z taśmy satynowej w punkcie połączenia z falbanką, kamuflaż taśmę szew cekinów, taśmy satynowej lub małych kwiatów.

Aby stworzyć harmonijny sposób należy uzupełniać strój lalka akcesoriów takich jak parasol, kapelusz i rękawiczki. Aby te elementy nie będzie trudne. Dla rury parasol musi sok, który okleivayut kręgu taśmy, materiału i zespołu koronki, który ma być użyty do igły i nici na rury w postaci zamkniętego parasola. Rękawice wykonane z koronki segmentów, które są przyklejone do rąk lalkę. Aby kapelusz, taśmy zebrane w postaci igły-pack spódnic i top pasty dużej róży. Te szczegóły sprawiają, że obraz kompletne i harmonijne.

Warto zauważyć, że istota ta może być nie tylko wspaniałym darem, ale jest sprzedaż towarów. Wielu znawców będzie chciał mieć taki drobiazg, jak pudełka lalek. „Kraj Masters” – idealne miejsce, gdzie można pokazać nie tylko poza swoje dzieło, ale także, aby znaleźć ludzi, którzy są zainteresowani kupnem te projekty.

Torba jako część wnętrza

Ta przeróbka może być nie tylko dobra zabawka dla dzieci, jest również w stanie stać się przedmiotem oryginalnego wnętrza hali lub salonie. Znajduje się gdzieś na stoliku lub półce, pani z pewnością przyciągnie uwagę gości i właścicieli domu, poza tym może być przydatna do przechowywania nie tylko biżuterię, ale także klucz do mieszkania, lub ładowarkę telefonu komórkowego.