522 Shares 4238 views

Sałatka „kochanek”: przepis

Sałatka „Mistress”, którego receptura jest pokazany poniżej, odbywa się bardzo łatwo i szybko. Należy również zauważyć, że takie smaczne danie puff nie wymaga kosztownych i twardych składników, ponieważ składa się wyłącznie z mięsa, warzyw, orzechów i rodzynek.


Sałatka „kochanek”: przepis ze zdjęciem

składniki:

 • średnia cebula – 2 szt;.
 • pierś z kurczaka – 400 gr;.
 • Lekkie bez pestek rodzynki – 1 filiżanka niepełnym wymiarze czasu;
 • małe świeże marchew – 1 lub 2 szt.;
 • Ocet jabłkowy – 1/3 szklanki;
 • każdy ser – 70 gr;.
 • obrane orzechy – 1 część kubka w czasie;
 • pomarańczowy – 1 całe owoce;
 • cukier – do smaku;
 • sól – dodana podczas gotowania mięsa i warzyw;
 • majonez tłuszczu – według własnego uznania.

Przetwórstwo mięsa

Sałatka „Mistress”, przepis których rozważamy możliwe jest gotować z mięsem, a bez niego. W takim przypadku, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej odżywczy produkt, zaleca się, aby wziąć chude piersi z kurczaka. Filet być myte, gotowany 35 minut w słonej wodzie, a następnie ochłodzić i oczyścić kości, skóra i chrząstka. Następnie mostek musi być dokładnie pokroić w poprzek włókien i odstawiono, podczas gdy pozostałe składniki są przygotowywane.

Sałatkowe „Kochanek”: przepis warzywa, suszone owoce i inne składniki

Małe marchew należy umyć, gotować do miękkości stanu, a następnie obrać i ruszt. Wymagane jest również, aby szlifować i wszelkich odmian serów twardych. Następnie posiekać cebulę w cienkie pół-pierścieni, umieścić je w misce, wlać ocet jabłkowy cydr, dodać trochę cukru i pozostawić do marynować przez 3-5 godzin.

Sałatki „pani”, którego receptura przewiduje obowiązkowego umieszczenia suszonych owoców, to zaleca się dodatek jasne lub ciemne rodzynki niezaziarniony. Jest to konieczne, aby przejść, a następnie parzona wrzącą wodą, przemyciu i uwolnienia nadmiaru płynu. Następnie smażyć w piecu lub orzechy kuchenki, lekko je zniszczyć wałkiem lub mikserze.

Za oryginalność i szczególnego smaku do sałatki „French Lover”, przepis z których może obejmować różne sposoby gotowania, zaleca się, aby dodać kawałek owocu. Mamy dla tej słodkiej pomarańczy. Musi być jasne, z kozhurki i pokroić na średniej wielkości kostkę.

kursy formacyjne

Gdy wszystkie składniki są nabywane będą przetwarzane, muszą zwrócić się położyć na płaskiej płycie w następującej kolejności: pierś z kurczaka, marynowane cebule, parzona lekkie rodzynki, gotowane rozdrobnione marchew, ser, posiekane orzechy i słodkich pomarańczy. Oczywiście, każda z warstw produktów (z wyjątkiem ostatniego), wymagane jest smarowanie majonez tłuszczowej i ewentualnie sól.

prawidłowe Podawać

Utworzone sałatka „French Lover”, pożądane jest, aby wysłać 5-6 godzin w komorze chłodziarki. W tym czasie pochłania majonez staje się soczyste, smaczne i delikatne. Zazwyczaj takie sałatki dostarczane do zasilacza chłodzonego w stanie przed głównym gorącą półmisek.