279 Shares 3498 views

Kiedy jechać do Turcji na wakacje?

Turcja jest jednym z pięciu najbardziej popularne wśród naszych rodaków uciekać krajów. Co roku miliony turystów przyjeżdżają tu z całej Europy, by cieszyć się piękną przyrodę, sprzyjający klimat, wysoki poziom usług hotelu i przyjaznych mieszkańców. Każdy podróżny chce mieć dobry wypoczynek i nie wiele do wydawania pieniędzy, więc powstaje pytanie, kiedy lepiej jest udać się do Turcji, tak, że pogoda nie zawiódł nas źle i torebka była pusta.

Plaża sezon w tym kraju otwiera się w maju i trwa do końca października. W ostatnim miesiącu wiosny zadowolony ciepłej pogody, ale woda nadal nie jest zbyt rozgrzany, temperatura utrzymuje się około 20 stopni. Większość hoteli zaczynają biec od połowy maja. Na wycieczki z dziećmi to dobry miesiąc to czerwiec. Sea ogrzaniu, ciepło nie jest na podsłuchu, chociaż warto chronić się przed udaru słonecznego. Napływ turystów rośnie, dlatego warto wcześniej zarezerwować pokoje, tak aby nie zasmucać sobie wakacje w Turcji.

Opinie o nas przekonać, że w lipcu i sierpniu tutaj lepiej nie jechać, chociaż niektórzy uważają, najlepsze miesiące dla reszty. Podczas tego okresu pochodzi największą liczbę turystów, stała krzątanina nie relaks i dobry wypoczynek. Ponadto ciepło jest męczące, tylko pół godziny w gorącym słońcu, oparzenia skóry i całkowicie. Aby przejść na wycieczki nie jest możliwe ze względu na bliskość i ogromnych tłumów.

Jeśli weźmiemy pod uwagę okres, kiedy to najlepiej udać się do Turcji, należy zaznaczyć koniec sierpnia i cały wrzesień. W tym momencie zaczyna aksamitu sezonie. Goście hotelu jest mały, woda jest ciepła, pogoda jest piękna, tan spada równomiernie i trwa długo. Ponadto, można bezpiecznie zabrać w zabytków i ciekawych miejsc do podróżowania po kraju. Październik – miesiąc idealnym dla tych, którzy nie lubią ciepło. Pływać już możliwe, ale nadal mają niepowtarzalną okazję wędrować po pustej plaży, wybrać się na wycieczkę.

Opinie o hotelach w Turcji przekonany, że w tym kraju może być wielki, aby odpocząć, nie tylko w ciepłym sezonie, ale również w zimie. W drugiej połowie grudnia, już bezpiecznie udać się do ośrodka narciarskiego. Ponadto, wiele hoteli ma baseny kryte i zapewnia pełen zakres usług, więc Ferie zimowe w jednej z tureckich kurortów będzie niezapomniany.

Wielu turystów interesuje, kiedy jechać do Turcji, aby zapisać. Najdroższe bilety te stanowiły szczycie sezonu, czyli w lipcu i sierpniu. Uważany nieodebrane listopadem a lutym, więc ceny gwałtownie spadnie w tym okresie. Rozsądne ceny na wiosnę, ale nadal co miesiąc one rosnąć. We wrześniu, nie mamy czekać na niższe ceny, ponieważ otworzył sezon aksamitu.

Jeśli naprawdę chcesz, aby wygrzać się w słońcu i nie przepłacać, kwestia kiedy to najlepiej udać się do Turcji, najbardziej istotne. Dla budżetu podróżnik idealny maj, czerwiec i wrzesień. W tych miesiącach, można przejść z dziećmi, jak pogoda nie jest zbyt gorąco, ludzie nie są tak bardzo i nie drogie wakacje. Kiedy udać się na spoczynek, każdy musi decydować za siebie, ale należy pamiętać, że okres pomiędzy sezonu plaży będzie kosztować znacznie tańsze.