119 Shares 7326 views

Jak zrobić zupę na zimno z kiszonych buraków?

W rzeczywistości, zimna zupa z kiszonych buraków reprezentuje okroshka, która nie jest standardowy zestaw produktów, a także z nietypowych składników. Warto zauważyć, że ta zupa jest doskonale zaspokaja głód i pragnienie w czasie upałów letnich. W związku z tym, że jest bardzo popularny wśród fanów lekkich i zdrowych posiłków.


Jak ugotować zupę na zimno z kiszonych buraków

Niezbędne składniki:

 • Świeże pory – duży pęczek;
 • danej dużych kurzego jajka – 3 szt;.
 • kefir 1% – 450 ml;
 • ogórek mały rozmiar – 4-5 sztuk;
 • średnie świeże rzodkiew – 9-10 cz.;
 • Mięso łydki bez tłuszczu – 200 g;
 • gotowe marynowane buraki – 2 szlifowane szkło;
 • pietruszka, koper – połowa belki;
 • Woda mineralna (dostępny bez gazu) – 1 l;
 • gorczyca – 1 łyżeczka ;
 • zmielony czarny pieprz – kilka szczypty.

Przetwarzanie składników głównych

Przed dokonaniem takiego zimnego światła naczynia, należy dbać o obecności konserw w domu. Można go otrzymać niezależnie, i kupić w sklepie. Zatem marynowane buraki zimno barszcz należy pokroić w cienkie kliny lub ziemi, na grubej tarce.

Oprócz czerwonej latem zupa jarzynowa zawiera inne składniki. Jest to konieczne do gotowania mięsa cieląt i kurcząt jaj, żółtek i białek rozdzielonych według różnych potraw i CHOP produktu mięsnego na małe kostki.

Proces przygotowywania posiłków

Aby zimna zupa z kiszonych buraków uzyskanie nie tylko obfite i smaczne, ale także piękne, chcesz obsłużyć każdy składnik ostrożnie i wyłącznie na receptę. Żółtka rozgnieść należy używać małej łyżeczki, a następnie dodać do nich musztardę i drobno posiekanego pora. Następnie, w oddzielnej mieszanki miski 1% jogurtu, pieprz i sól, a następnie wlać do sosu gorczycy i dokładnie wymieszać.

Białka określono w misce zacieru z widełek i dodać drobno pokrojone ogórki, rzodkiewki, koper, pietruszka, gotowane mięso i ogórki buraki. Wszystkie składniki należy wymieszać, następnie wlać do nich wcześniej przygotowany sos, jogurt i żółtka. W tym zimna zupa z kiszonych buraków powinien dostać trochę grubawy. Jego lekko pojedynkować, to zaleca się stosowanie schłodzoną wodę mineralną. Jednakże, należy to zrobić przed bezpośrednim paszy do stołu.

Prawidłowe karmienie na kolację

Barszcz z kiszonych buraków pożądane, aby zapewnić gościom lub członków rodziny, tylko zimno. Po tym wszystkim, to danie powinny być nie tylko zaspokoić osobę, ale również, aby ugasić pragnienie. Należy również zauważyć, że w razie potrzeby, do schłodzonej zupy można również złożyć tłuszczu śmietanę lub majonez.

pomocnych wskazówek

1. Jeżeli zimno danie jest gotowane nie jest w lecie, to zaleca się stosowanie solone lub marynowane zamiast świeżych ogórków. Oni sprawiają, że zupa bardziej obfite.

2. Ogórki kiszone buraki można dodawać nie tylko w zimnej pierwszego kursu, ale również w zwykłym zupa z wołowiny, ziemniaków, kapusty i tak dalej.