538 Shares 6597 views

Jak zmienić nazwę użytkownika?

Często właściciele komputerów z różnych powodów, istnieje potrzeba, aby zmienić nazwę użytkownika. nie tak ważny powód – czy błąd został wprowadzony, jeśli instalator nie jest to, co chciał klient został wykonany podczas instalacji systemu. Ale, niestety, nie każdy wie, jak to zrobić w ogóle. Niektórzy nie do końca prawda. Na przykład, rodzina system operacyjny windose wiele punkt wyzwalania „aby zmienić nazwę użytkownika.” Znajduje się on w panelu sterowania. Ale to nie gwarantuje, że nazwa zostanie zmieniona. W tym przypadku istnieją często problemy z upoważnienia, a także inny charakter. Ale wszystko po kolei.

Teraz przyjrzymy się, dlaczego tak i jak to zrobić. Ludzie odpowiedzialni za łatwość obsługi nowoczesnych systemów operacyjnych są od dawna używane do identyfikacji dwóch nazw. We wszystkich systemach, co do zasady, prawdziwe nazwisko autora jest obecna (jest on również nazywany naturalnym), a nazwa do wyświetlania w systemie. Prawdziwe wykorzystywane do zadań służby (autoryzacja w domenie wejścia do innych stacji roboczych, etc.), a drugi – do wyświetlania użytkownikom końcowym.

Każdy komputer będzie niewygodne w użyciu w ich składników, a nazwa usługi Chapayev Wasilij. Łatwiej będzie wyświetlać chapaev_v. nazwę użytkownika, można zobaczyć, że podjęta na przykład ilustracyjnych. Tak, w tym momencie, kiedy zmienić nazwę po ustawienia w panelu sterowania, zmieniając tylko go wyświetlić. Zatem zmiana jest tylko w nazwie ekranu. Microsoft, z jakiegoś powodu, nazywa go „imię i nazwisko”. Kiedy trzeba skonfigurować autoryzację z innego komputera w sieci, nie będzie uzyskać pożądany efekt, określając nazwę.

Więc w jaki sposób poprawnie zmienić nazwę użytkownika? Internet jest często napisane, że odbywa się to z trzaskiem „Użytkownicy i grupy” w przypadku, jeśli jest ona dostępna. Bardzo często jednak wiele, że nie jest to możliwe z tego powodu, że system nie pozwala na zmiany w tej dziedzinie.

Jest na to sposób o wiele łatwiej, a pożądany efekt osiąga się przy stosowaniu go zawsze. System operacyjny windose 7 lub XP, uruchom konsolę wiersza poleceń. Odbywa się to w następujący sposób: nacisnąć przycisk „Start”, a następnie wprowadź szukany ciąg CMD i naciśnij Enter. Konsola jest uruchomiony. Teraz trzeba wpisać następujące polecenie: control.exe userpasswords2.

okno otworzy się przed tobą, co należy zaznaczyć pozycję „nazwę użytkownika i hasło żądanie”, a następnie wybierz żądane użytkowników i uruchom „Właściwości”. Tutaj musimy wpisać nową nazwę i zatwierdzić przyciskiem „OK”. Komputer będzie konieczne ponowne uruchomienie i wprowadzić już pod aktualizacji konta.

Dzięki nieskomplikowanej metody dla wielu użytkowników z powodzeniem wykonane zastąpienie nazwy, bez żadnych problemów (utrata informacji, złożoność przy wejściu, etc.), których nigdy nie spotkaliśmy. Przynajmniej nikt nigdzie nie mówi i nie jest napisane. Być może istnieją sposoby, które różnią się od wyżej, ale nie wiem na ten temat. A szef jest zawsze wynikiem.