528 Shares 7766 views

Honda CB 600 – zaktualizowana wersja wersji budżetu

Honda CB 600 – rower, który może bezpiecznie twierdzić, że jest to najbardziej stylowy drogowiec producent.


Sposób, aby utworzyć

Czekaliśmy długo. Media jesienią chodziły słuchy, że zastąpi grupa przygotowuje stare dobre Hornet. Jednocześnie został on szereg tak zwanych zdjęć szpiegowskich. Ale, jak widać, wszystkie konstruktory, które nie rosną razem, lub z jakiegoś innego powodu to się stało, ale pozostaje faktem, że została wydana nie tylko odnowiony podwójnie Honda CB 600 Hornet, grupa silnikowe fani przedstawiony nowy motocykl. I to było zrozumiałe. Po tym wszystkim, od 1997 roku, motocykl został wyprodukowany prawie niezmienione. I jest zmuszony myśleć jak nieprzemijające klasyki. Ze względu na doskonałe właściwości jezdne, doskonałą niezawodność oraz rozsądnej cenie, model ten mało wymagające przez wiele lat był uważany za najlepiej sprzedającą się w zakresie firmy.

Popyt na Honda CB 600 zaczął zapadać tylko nieznacznie w 2000 r. Podczas gdy wielu innych producentów zaczęła produkować kolejny neoklasyczny – z nieco bardziej wodotryski i najlepszych elementów silnika i podwozia. Następnie, w 2005 roku, Honda postanowiła utworzyć zaktualizowaną Hornet, ale sztuczka nie działa. Rower nie osiągnął nowy poziom przedstawicieli klasy. A ponieważ projektanci opuszczony podejście budżetową, która była wcześniej używana jako baza, a opracowane motocykl, by tak rzec, „od zera”.

transformacja

Co mogę powiedzieć o tym rowerze? Niebo i Ziemia – to nowa generacja w porównaniu ze starym. Wcześniej był tylko motocykl pracuje. Honda CB 600 w specyfikacji pełni zaspokoić potrzeby kierowcy, po prostu chcąc poruszać się po mieście z umiarkowaną prędkością i komfortu. Ale nowy model – Streetfighter z nowoczesnych form energetycznych. Wszystko się zmieniło. Okrągłe reflektory zostały zastąpione przez napływ aerodynamicznych wykończenia optyki głowy. To wszystko jest doskonale połączone z zakrętów ubocznych właściwych dla zbiornika paliwa, ażurowe plecy i wydawało się być „muskularny” potężny siedziska. Nakładające Zarys nabyte i dolnej części. Ze względu na czarny kolor wygląda prawdziwy motor „litr”. Grzbiet dodaje sztywności aluminium. Jest to zupełnie inny samochód, znacznie wyższy i lepszy niż jego poprzednik.

dane techniczne

Możemy powiedzieć z absolutną pewnością, że została znacznie przekształcona Honda CB 600. recenzje, ściśle rzecz biorąc, wykazują bardzo pozytywne nastawienie do tego roweru. I należy zauważyć, jest za co. Weźmy, na przykład, sportbaykovsky silnika CBR600RR. To urządzenie deforsirovan do 102 litrów. s., i jest doskonałym wskaźnikiem w porównaniu z innymi producentami. Nawet Suzuki GSR600 Yamaha FZ-6 – w tle blado w porównaniu do Hondy CB 600. Ten motocykl maksymalnie wygładzona charakterystyka mocy i wykonane gładsze zwraca „konie”. I, oczywiście, producenci nie może poprawić wydajność. W związku z nowym motocyklu wygrywa nie tylko władzy, ale także masa – minus 5 kilo! Warto zauważyć, że podczas gdy jednostka napędowa jest bardziej zwarta, co przyczyniło się do rozkładu masy i ergonomii. Należy zauważyć podramek ramki aluminium i szkieletu, które zostały zastąpione zawieszenie i niski koszt stalowej ramy dupleksu.

Precz z opcją budżetu

Wcześniej mówiło się, że poprzednik nowego modelu był znienawidzony „koń pociągowy”. Ale w projektowaniu tego roweru projektanci nie przestrzegać zasad budżetu. Jedyną rzeczą, która jest na lewo od niego – więc jest to stosunkowo proste zawieszenie. A reszta – potencjalna wydajność i wygląd – to prowokuje do szybkiej i ekstremalną jazdę. Więc tworząc ten rower, Honda ponownie świeci gwiazdę przewodnią, która stała się dla wielu fanów silnikowych. Na rynku pojawił się nowy model, który stał się dla wielu innych rowerów poważnego konkurenta.

Yamaha czy Honda?

Jest to kwestia zainteresowania wielu. Warto zauważyć, że jest to rywale odwieczne. I często porównuje dwa modele tych obaw: Honda CB 600F Hornet z Yamaha FZS6 Fazer. Jeden z nich – neyked, a druga ma poluobtekatel. Są to dwa najbardziej popularne modele uniwersalnego motocykla, ma doskonałą zdolność, która jest na tyle, aby rozpędzić się do przyzwoitej prędkości na kilka sekund. Silniki mają rowery danych sporting korzenie, nawet jeśli nieco rozcieńczona. "Honda" – neo-klasycznym, "Yamaha" – nowoczesne.

Należy zauważyć, że dane dotyczące rowery pokazać się na różne sposoby. Na przykład, zachowanie silnika. Honda natychmiast pokazuje, że motocykl jest gotowy do złożenia w drogę. Silnik emituje bas i donośny ryk, który pobudza krew. Yamaha zachowuje się nieco spokojniej. A jeśli parametry techniczne rowerach bardziej podobne do siebie, charakter ich zupełnie inaczej. Honda – bardziej przemyślane, filozoficzny spokój i Yamaha – agresywny chuligan. W ogóle, kto lubi odprężającą jazdę beztroski, wybiera, co do zasady, w drugim przykładzie wykonania, jak prędkość wentylatora i mocy – pierwszy. W ogóle, tu rozwiązanie zależy od preferencji.