672 Shares 5781 views

Jakie są uspokajające Dla dzieci

Dorośli błędnie uważają, że dzieciństwo jest okresem spokoju i beztroski. Ale niestety, nie jest to prawdą. Stres może towarzyszyć dziecku od chwili jego narodzin. Każde nowe wydarzenie – wstęp do przedszkola lub szkoły, może przekształcić się w sytuacji stresowej dla Twojego dziecka. W rezultacie – naruszenie snu dziecka, nadmierny płacz i rozdrażnienie, koszmary senne. Nawet niemowlęta mogą doświadczyć stresu, nie będąc w komfortowych warunkach. Najlepszy (kojący czynnik dla dzieci) wynaleziony przez długi czas, nawet przez nasze babcie. Większość z nich, a także brak jakiejkolwiek chemii, a jako zabezpieczenie wynikowego. Jest to wybór herbat ziołowych i ziołowych herbat. Ale składniki jest dla nich najlepsze, mimo wszystko, aby dostać w aptece.


Najskuteczniej prowadzi mieszaniny różnych traw w równych proporcjach. Aby przygotować taki kojący herbatę miętową mieszać, rumianku i lipy. Utrzymywać mieszaninę w naczyniu z okrywowa w suchym i ciemnym miejscu. W razie potrzeby, łyżkę tej mieszaniny wylewania wrzącej wody, dając napar herbaty i filtr. Można go również dodać miód, jeśli dziecko nie jest uczulone na niego. Pić tej herbaty w dowolnym momencie. Tradycyjne (środki uspokajające dla dzieci) przygotowany w oparciu o korzeń kozłka. Może on również być mieszany z melisy, zwiększy to działanie uspokajające. Weź to narzędzie jest najlepiej na noc, a także herbaty. Kolejny przepis na kojący herbaty zawiera tymianek, wierzba, melisa, waleriana i rumianku. Dla niemowląt herbata może być wykonany z jednego mięty i rumianku, ale dodać w bulionie z nasion kopru. Taka mieszanka dziecka uspokaja żołądek, a w większości przypadków jest to spowodowane przez lęk niemowląt dyskomfortu z wydobycia gazu.
Jeśli Twoje dziecko jest zbyt pobudliwy i zwinny, należy skonsultować się z neurologiem. Może to być wynikiem wzrostu ciśnienia śródczaszkowego i problemu tego nie można rozwiązać walerianę. Najprawdopodobniej lekarz będzie również przepisać ci (leki uspokajające ziołowe). Ale oprócz tego oferuje dokładną analizę i będzie monitorować stan dziecka.

Zdarza się dalej – do drugiego: dziecko jest całkowicie zdrowe, a stres nie jest w zasięgu wzroku. Ale nadal ma problemy ze snem. Upewnij się, że rutynowe dzień dziecka. Może on siedzi do późna w nocy przed komputerem lub telewizorem. Lub w rodzinie później przyjął obfity obiad. Nie komfortowa temperatura w sypialni może również zakłócać snu. Optymalna temperatura jest uważany + 17-18 °, aby wentylować sypialny każdorazowo przed snem. Nie bój się, że dziecko złapie przeziębienie. Zbyt gorący sypialnia równie szkodliwe dla jego zdrowia. Spróbuj nawiązać codzienne dziecka. W przeciwnym razie, stres nie potrwa długo. Spróbuj w ten sam sposób, że dziecko zrozumiał, że jego aktywność ruchową w ciągu dnia. Wieczór to czas odstawić na spokojniejszych działań. Niech Twoje dziecko czytać lub będą zaangażowani w kreatywności. Falls także lepiej spać w jednym i tym samym czasie. Pomyśl razem jakiś rytuał przed snem, i starają się przestrzegać go.

Oprócz różnych ziół, takich jak leki uspokajające (dla dzieci od 7 lat), lekarze zalecają przyjmowanie pigułek glicyny. Przemysł farmaceutyczny produkuje środki uspokajające, a nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Większość z nich wykonane są na bazie naturalnych ekstraktów ziołowych. Brać środki uspokajające (dla dzieci) może być z dziećmi w każdym wieku. Ale w przypadku leków aptecznych pytanie mimo wszystko lepiej wyrównać z lekarzem.
Należy zauważyć, że problem nie jest rozwiązany leki stresu. Oni tylko zmniejszyć stan nerwowości. Konieczne jest, aby znaleźć i wyeliminować przyczynę tego stanu. Tutaj będzie w stanie pomóc psycholog dziecięcy. Dorośli powinni pamiętać, że make life szczęśliwy i spokojny dziecko jest ich bezpośrednim obowiązkiem jako rodziców.